Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Masz problemy z dogadaniem się z Kudłatym? Jestem w szoku, bo zawsze cierpliwie znosili moje wszystkie wymysły i potrafili coś poradzić...

chyba juz zyja urlopem :D

 

a jak urlop ds? bo sklaniam sie ku zamowieniu.. pozatym ma ktos cennik? bo nie ma aukcji na all :(

Link to comment
Share on other sites

Stanęło na granatowej piance i lazurowym poliestrze, więc będę mogła powiedzieć jak się sprawdzi ciemne podszycie. Ogólnie trochę ciężko się z nimi dogadać... Mam nadzieję, że wszystko będzie ładnie zrobione i ostatecznie będę miała o nich dobrą opinię. Ale to dopiero za miesiąc; chyba najdłuższy czas oczekiwania na realizację z moich wszystkich zamówień.

Kudłaty? Nie możesz się dogadać? Nie wierzę :O

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie!

Potrzebujemy nowych smyczy, najlepiej żeby udało się nam je dostać do 17 sierpnia.

Oto nasze wytyczne:
* max 180cm
*NIE przepinana
*najlepiej z jednolitej taśmy w czadowych, oczojebnych kolorach Emotikon smile

Co nam się podoba? Kolorystyka smyczy z Warsaw Dog (niestety na razie tylko dostępny jeden wariant :(), Lupine.pl seria Eco (zbyt długi czas wysyłki). Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

Ratunku :). Nie mam najmniejszego pomysłu, jaki wzór z Kudłatego dobrać do miętowej pianki i tego chłopaka:

 

fa8e76245c8513cagen.jpg

Z bawełny może: "zygzaczek", albo "granatowe kropeczki", z tasiemek: "superbohaterowie", "gwiazdki", "potworki".  Z tym, że z gwiazdkami będzie nudnawo ;)

Link to comment
Share on other sites

Do nas takie mięciutkie nowości dotarły :).

 

 

 

 

Pokaż na psiaku! :D

Szkoda, że RW nie ma obroży zaciskowych (z wyjątkiem łańcuszków...), bo czuję, że bym się skusiła :).

 

 

 

Na moim blogu pojawiła się recenzja szelek Ruffwear Web Master, jakby ktoś był ciekaw.

http://fastncrazy.blogspot.com/2015/08/szelki-ruffwear-web-master.html

 

19840031476_f2e3728848_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja w sumie nie zadawałam sobie sprawy, że problemem może być strona szycia półzacisku...

Zawsze to było obojętne mi, bo obroża była uniwersalna, bez wzorku.

 

A teraz zamówiłam obroże u Kudłatego z haftem i wzięło mnie zdziwko, że jest zrobiony, aby pies szedł przy prawej nodze. Bo jak przy lewej to haft będzie do góry nogami... ale reklamowałam i teraz czekam na nie. Ale jak teraz mają urlop to poczekam ciut dłużej.

Jednak z dogadaniem się nie miałam żadnego problemu, a byłam "trochę" upierdliwa....

Link to comment
Share on other sites

Miałam to samo tylko zamawiałam z Sowinka Design, też półzacisk uszyty odwrotnie. Chciałam zareklamować, ale potem tylko napisałam pw ze zwróceniem uwagi na ten fakt bo Jari i tak chodzi na kolcach, więc to by było zawracanie gitary :P 

Link to comment
Share on other sites

Kalyna może mieli gorszy dzień, zdarza się :).
Ja wypytywałam o kolory, bo po dowiedzeniu się, że ten na stronie całkiem odbiega od rzeczywistości, nie mogłam się zdecydować i chciałam uzyskać poradę. Otrzymałam sugestię, że mogę anulować zamówienie.
Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że wszystkie moje udziwnienia zaowocują wreszcie szelkami idealnymi - przydadzą się, bo po pozbyciu się Ruffwearów mam jeszcze do sprzedania Rogzy i praktycznie nienoszone OMP, więc troszkę garderoba zeszczupleje.

Link to comment
Share on other sites

U mnie często chodzą na obroży, także mi to przeszkadzało :)

 

Odpisali, mi że oni tak normalnie szyją. Dlatego teraz wiem, że w przyszłości muszę pamiętać o tym szczególe.

Furkidz szyje, aby pies szedł przy lewej. Od razu sprawdziłam, bo się ciut zmieszałam :)

Link to comment
Share on other sites

Kalyna- bo to rzecz wygody :) Ja zawsze po prawej prowadzę :)

Co do kudłatego- i ja jestem zadowolona, teraz napisali mi informacje o łańcuszkach że są niezgrzewane i mogę im wysłać obrożę to wymienią, jedynie trochę trzeba poczekać :) I na moje milion pytań odpisywali na bieżąco :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...