Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='japanisze']Widocznie są równi i równiejsi - co świadczy o firmie jeszcze gorzej...
Być może osoby "znane" na dogomani obsługiwane są jako pierwsze, a reszta to reszta :shake:
Ja dziś napisałam do nich o 14 - nadal czekam na odpowiedź - znów zostałam skuteczne zignorowana :shake:[/QUOTE]

Faktycznie kolejność i czas to nie jest ich dobra strona. Ja swoją zamówiłam 2miesiące po pokazaniu się taśmy tollerowej a ludzie któży odrazu po pokazaniu się taśmy jeszcze nie dostali.
Polecam pisać na FB, tam dużo szybciej odpisują.

Miałam się leczyć i sprzedałam 15obroży, ale nie wytrzymałam. Fiesta z Poznania wraca z Juliusami zielonymi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']kupiłam sobie flexi wbrew moim przekonaniom i tak sie zastanawiam jak to jest z flexi i obrożą półzaciskową czy taką z łancuszkiem.
na flexi pies na takiej obroży ma cały czas zacisniętą obroże i taka obroża nie spełnia swojego zadania.
czy dobrze myślę? jak uważacie?[/QUOTE]

nie spełnia swej roli
ja swojej psicy flexi przypinam do szelek bo ma mocną spężynę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika i Max :)']Hej :D szyje wytrzymałe obroże dla psów , w sobotę dodam zdjęcia najnowszej kolekcji będzie to między innymi różowa obroża w babeczki , niebieska w sowy i zielona w truskawki.:cool3:Czy bylibyście zainteresowani takimi obrożami?[/QUOTE]
wstaw zdjęcia to zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Kala w nowej obroży ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img337/5356/img0825s.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img204/9830/img0826q.jpg[/IMG][/QUOTE]

To XL? Gdzie kupiłaś? Ja szukam tego wzoru i nigdzie nie ma. na wystawie też nie mieli :(

[quote name='zaba14']Miyka w łapkach
[IMG]http://imageshack.us/a/img266/8359/68756713.jpg[/IMG][/QUOTE]

Bardzo jej ładnie :)

[quote name='Olson']Justa, gratsy! Pokaż jak przyjdzie i oceń obiektywnie co to jest :eviltong:[/QUOTE]

My też czekamy na ocene. ale już wiem że w naszej szerokości nie będzie krówek i liści bo pisałam im maila więc kapa.

[quote name='Kirinna']nie wiem jak obroża ale wszytsko inne jest identyczne, nawet szata graficzna, tylko inny kolor, ciekawe kto od kogo sciągnął pomysł[/QUOTE]

Sklep to pewnie gotowy szablon do edycji.
Ale fakt obroże podobne i ceny i nawet nazwy.

[quote name='Vectra']e-collarsy są ekstra , szkoda że firma się zmyła ... ja mam te obroże od 5 lat i są jak nówki , prane w pralce noszone w błocie ;-) bardzo polecam. Są świetnie wykonane.[/QUOTE]

a jak wytrzymałość zatrzasku? bo bym się chętnie skusiła na zatrzaskową.

[quote name='toyota']Marta_Ares, czy masz jeszcze jakieś e-collarsy na sprzedaż ? Czy można poprosić o uszycie na wymiar, czy tylko są gotowce ?[/QUOTE]

No właśnie są jeszcze?

[quote name='LadyS']Moim zdaniem flexi + zacisk/półzacisk/kolczatka to głupota ;-)[/QUOTE]
Ja używam tylko do zatrzasków lub szelek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...