Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Migori']Widziałam Duffla we fiolecie. Świetny efekt.[/QUOTE]

Napisałam do Ewy, Duffel z el perro ma tylko czerwony ;)

[quote name='papisia']Dobry wybór :smile: Mam dla jasnej biszkopcicy :smile:[/QUOTE]
A możesz wstawić ją zdjęcie ? Jak nie umiesz to wyślij mi na maila: [email][email protected][/email]

Ja chce zobaczyć jak wygląda fiolet el perro na jasnym psie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']Marta, daj znac, ktora szerokosc obrozy z Huntera jest ok na psa z szyja ok.35-37cm? /pytam w zw. tymi dziwnymi opisami w roznych miejscach/[/QUOTE]

ja mam szerokość 2cm, na psa o obwodzie ok 38-39cm, patrząc na regulacje to moja zaczyna się gdzieś od 34cm

kupowałam z tej aukcji na allegro, gdzie mają napisane ze max 36cm... co jest oczywiście nie prawdą ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Tak. Nie pisałam że Duffel był w fioletowym el perro, a we fiolecie;d to akurat był rogzowy fiolet.[/QUOTE]
to ja jestem gapa :evil_lol:
może ma ktoś jasnego psa i fioletowy lub zielony el perro ? i podzieli się zdjęciami

nie mogę się zdecydować :roll: fiolet - ładny ale pospolity :razz: zielony - taki inny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']Migori, śliczne te kolorki wybrałaś w ad, bardzo podoba mi się!

Jak przeglądałam ten temat natknęłam się na niebieski 'kołnierz ortopedyczny" :evil_lol: z kolcami na psie owczarkowatym, chyba od TZa Marty. Bardzo przypadł mi do gustu tylko jakoś nie mogę sobie wyobrazić Weny w takim.

Jeszcze trochę pieniędzy mi zostało, więc na obrożę starczy hehe.

Blacky ja też doradzam fiolet, chociaż chyba trochę za późno, bo już wybrałaś :)[/QUOTE]

Chodzi chyba o moja suczkę?
[url]http://wd2.photoblog.pl/np1/201102/25/86926721.jpg[/url]
pitman z ćwiekami. ;)

Wyobrazić sobie łatwo. Bierzesz jakis materiał albo nawet wycinasz z kartki pasek 4cm i przykładasz do psa ;)

Link to comment
Share on other sites

aa pitman! dzięki wielkie. Bardzo podoba mi się ta obroża - przynajmniej na Twojej suni ;)

a co do paska to niby tak, ale jednak obroża zawsze może się jakoś 'wtopić' w sierść i wyglądać troche inaczej. Nie wiem, w każdym razie kupię sobie jakąś tańszą 4cm na próbę i zobaczymy. Ta z ćwiekami chyba kosztowała trochę wiecej, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']aa pitman! dzięki wielkie. Bardzo podoba mi się ta obroża - przynajmniej na Twojej suni ;)

a co do paska to niby tak, ale jednak obroża zawsze może się jakoś 'wtopić' w sierść i wyglądać troche inaczej. Nie wiem, w każdym razie kupię sobie jakąś tańszą 4cm na próbę i zobaczymy. Ta z ćwiekami chyba kosztowała trochę wiecej, prawda? :)[/QUOTE]

26zł bodajże.
Taks robi 4cm za grosze.
15zł - też mamy

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]26zł bodajże.[/QUOTE]
naprawde? :o a to jest ta najtańsza
[IMG]http://www.pitman.pl/zdjecia/1049_middle.jpg[/IMG]
tylko, że z ćwiekami?
widziałam Taksowe obróżki - mam zamiar upolować coś na następnym bazarku :)

Ciekawa jestem jak będą wyglądać te z Netto ;) nie będę miała okazji chyba zobaczyć na żywo, bo nawet nie wiem gdzie w pobliżu mnie znajduje się ten sklep hihi.

Link to comment
Share on other sites

Ja też ostatnio, regularnie odwiedzam wątek. Mam nadzieje że to nie początki uzależnienia:evil_lol:
Niektóre z pokazanych tu obroży bardzo mi się podobają. Kiedyś na pewno kupię moim psinom po jakiejś markowej obroży. Bardzo podobają mi się wzory Lupine ale ceny mają porażające. A ja nie potrafię się zdecydować które wybrać.
Ostatnio kupiłam im obroże firmy Hilton , po zawrotnej cenie 7.30 za sztukę:diabloti:. Wzorki mają całkiem ładne ale pewnie jakościowo za dobre nie są.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam kilka pytan ;)
Ma ktos z was porownanie smyczy Rogza L-ki i Lupine dla srednich? Najlepiej na zdjeciu. chodzi o karabinczyki i tasme. Bede chciala kupic smycz Lupine ale nie wiem czy te dla srednich czy duzych. smycz XL-ka z Rogza w ogole mi nie pasuje.
A drugie pytanie o rodzaj obrozy manmata - czym sie rozni ich polzacisk od standard? Obie sa zakladane przez glowe wiec chyba obie musza sie jakos zaciskac? Czyli jesli sie zaciskaja to czym sie roznia? Ktora bedzie lepsza dla staffika?

Link to comment
Share on other sites

manmat ma wersje bez zacisku , czyli ma kolko jak normalna obroza zakaldasz przez glowe ale obroza nie ma zacisku , dziala jak zwykla , jak ktos ma psa z waska glowa to jest problem bo pewnie latwo wyjdzie z ciut luznej obrozy
mialam obie wersje manmata i obie mi pasowaly

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...