Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A ja zostałam potraktowana przez firmę DOGSTYLE w sposób, który nie mieści mi się w głowie!!! Już nigdy nie zrobię u nich zakupów i wszystkim odradzam skoro tak traktują klientów. Po pierwsze moje zamówienie złożone 7 kwietnia było realizowane MIESIĄC a nie 10 dni. Zniecierpliwiona długim czekaniem wysłałam zapytanie czy moje zamówienie zostało już wysłane po czym zostałam bezczelnie okłamana, że zamówienie zostało już dawno wysłane i powinno być już u mnie. Poprosiłam o nr nadania po czym dostałam fałszywy nieistniejący numer... Na mojego maila że taki nr nadania nieistnieje nie doczekałam się odpowiedzi... Po kilku dniach paczka w końcu doszła 8 maja z datą nadania dnia poprzedniego, ponad 2 tygodnie późniejszą niż została mi podana w mailu. Data nadania na kopercie i w systemie śledzenia przesyłek się pokrywają... Brak mi słów jak można tak bezczelnie okłamywać klientów i nawet przy wysłanych ewidentnych dowodach nie przyznawać się do winy. Ok, ja rozumiem, że coś tam się może przedłużyć ale żeby tak okłamywać-nie mieści mi się to w głowie... :angryy:

Z całego serca odradzam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']

[B]Angi[/B], tyś nie chciała przypadkiem smyczy ode mnie? Bo mi się kurzy, bo jej nie uzywam... powód wyżej :eviltong:

No to 3cm, ale dalej nie wiem co wybrac :lol:[/QUOTE]

pokaż ją :p Chcesz sprzedać, bo chcesz na obroże? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Zastanawiam się nad łańcuszkiem (mój portfel mniej :P), ale nie wiem, czy zimą pies też może w nim chodzić?

Jetsanowi muszę kupić nową smycz, bo moja zpleciona aleksandry już kiepsko wygląda :roll: Przydałaby się taka przepinana, ale nie wiem czy można gdzieś taką kupić. Mam zwykłą przepinaną, ale jej nie lubię, mam za delikatne ręce do takiej taśmy :evil_lol:

[B]Angi[/B], tyś nie chciała przypadkiem smyczy ode mnie? Bo mi się kurzy, bo jej nie uzywam... powód wyżej :eviltong:

No to 3cm, ale dalej nie wiem co wybrac :lol:[/QUOTE]
aleksandra też ma składane z tych smyczy co masz do delikatnych rąk:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']pokaż ją :p Chcesz sprzedać, bo chcesz na obroże? :diabloti:[/QUOTE]

Zwykła, czarna, przepinana 2,5cm, DS, lekko brudna :eviltong: Przyjdziesz po kołnierz, to Ci ją pokażę i sprzedam :diabloti:

[quote name='vege*']aleksandra też ma składane z tych smyczy co masz do delikatnych rąk:evil_lol:[/QUOTE]

Ale chyba przez neta nie zamówię :P A wystawy żadnej w najbliższym czasie nie ma w mojej okolicy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnYya']A ja zostałam potraktowana przez firmę DOGSTYLE w sposób, który nie mieści mi się w głowie!!! Już nigdy nie zrobię u nich zakupów i wszystkim odradzam skoro tak traktują klientów. Po pierwsze moje zamówienie złożone 7 kwietnia było realizowane MIESIĄC a nie 10 dni. Zniecierpliwiona długim czekaniem wysłałam zapytanie czy moje zamówienie zostało już wysłane po czym zostałam bezczelnie okłamana, że zamówienie zostało już dawno wysłane i powinno być już u mnie. Poprosiłam o nr nadania po czym dostałam fałszywy nieistniejący numer... Na mojego maila że taki nr nadania nieistnieje nie doczekałam się odpowiedzi... Po kilku dniach paczka w końcu doszła 8 maja z datą nadania dnia poprzedniego, ponad 2 tygodnie późniejszą niż została mi podana w mailu. Data nadania na kopercie i w systemie śledzenia przesyłek się pokrywają... Brak mi słów jak można tak bezczelnie okłamywać klientów i nawet przy wysłanych ewidentnych dowodach nie przyznawać się do winy. Ok, ja rozumiem, że coś tam się może przedłużyć ale żeby tak okłamywać-nie mieści mi się to w głowie... :angryy:

Z całego serca odradzam...[/QUOTE]


To widzę, że mamy podobne przeżycia...

Link to comment
Share on other sites

A ja mam zapytanie do posiadaczy flexi - zastanawiam się nad kupnem 5m smyczy do 50kg (Lu waży 17, ale nasza starsza flexi do 25 nie dawała jej rady kiedy Lu ważyła jeszcze 12kg), i teraz dwa pytanka: linkowa czy taśmowa? zwykła czy comfort? która jest wygodniejsza/lżejsza? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']A ja mam zapytanie do posiadaczy flexi - zastanawiam się nad kupnem 5m smyczy do 50kg (Lu waży 17, ale nasza starsza flexi do 25 nie dawała jej rady kiedy Lu ważyła jeszcze 12kg), i teraz dwa pytanka: linkowa czy taśmowa? zwykła czy comfort? która jest wygodniejsza/lżejsza? :)[/QUOTE]
Ja miałam linkę do 50 kg zwykłą dla suni 25 kg ;) Lżejsza jest na pewno ta z linką, comfort chyba wygodniejszam linka się lepiej zwija od taśmy, taśma po namoknięciu na deszczu strasznie śmierdzi i lubi się wolno zwijać/zacinać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']A ja mam zapytanie do posiadaczy flexi - zastanawiam się nad kupnem 5m smyczy do 50kg (Lu waży 17, ale nasza starsza flexi do 25 nie dawała jej rady kiedy Lu ważyła jeszcze 12kg), i teraz dwa pytanka: linkowa czy taśmowa? zwykła czy comfort? która jest wygodniejsza/lżejsza? :)[/QUOTE]
tylko i wylącznie linka .
mam dwie smycze do 50kg obie flexi jedna taśma 5m druga linka 8m i linka jest o wiele lepsza.
obie mam classic więc nie wiem jak inne, mi te classici odpowiadają.

Link to comment
Share on other sites

Ja dla swojego poprzedniego psa, który ważył 10kg, miałam taśmową i w ciągu trzech lat używania zacięła nam się z góra dziesięć razy, ale za to w podbramkowych sytuacjach. :roll: Była przybrudzona, ale nigdzie nam nie pękła. Nie wiem, jak to bywa w linkowych Flexi, ale wydaje mi się, że łatwiej i szybciej się wciągają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zahirka11']Angi ja! ja miałam ją od ciebie kupić zaraz odezwę się na pw:-P[/QUOTE]
aa :grins:
[quote name='Aleksandrossa']Nasze szeleczki z ohmydog :loveu:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/405719_314840431979902_1012794946_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
cudne są :D Ja mam jedną flexi od 15 lat. chodziła na niej moja nieżyjąca już collaczka a teraz chodzi ONka. Wyglądu to już za bardzo nie ma, ale dalej się trzyma ;) I nie jest ona taśmowa :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Moja poprzednia linka Flexi Comfort Long S miała ponad dwa lata i jedynie lekko zarysowaną obudowę :roll: Poza tym była jak nowa.[/QUOTE]
trzeba było nie zostawiać na parkingu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Ha, ha, ha :angryy:
Ale przynajmniej mam ładniejszy kolor :D Byłam co prawda miłośniczką antracytu ale pomarańcz przebija wszystko :loveu:[/QUOTE]
a mi się ta szara bardzo podobała :)

[quote name='masdamerka']Dobra, biorę więc flexi comfort L na lince w kolorze pomarańczu :loveu:[/QUOTE]
możesz podać link bo znaleźć nie mogę w innych kolorach niż czarny, czerwony i niebieski -.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...