Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Rinuś']CzY ma ktoś zdjęcie tego wzoru na psie? zastanawiam się nad kupnem załego kompletu - szelki,smycz i obroża- ale nie wiem czy będzie fajnie to na psie wyglądać....
[/QUOTE]

Rinuś, jak dla mnie to nawet bez przymierzania na psie - nr 3:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Jakie śliczne:loveu:
Fajnie się te szelki na czarnym prezentują, ciekawy dobór kolorów :)[/QUOTE]
Dziękujemy :)
[quote name='Marchewkowy']
Bardzo fajne, masz lepszą fotę szelek?

[/QUOTE]
No własnie sory za te zdjęcia, jakoś niedługo postaram się zrobic lepsze to wstawię ;)
[quote name='Victoria'][URL]http://imageshack.us/scaled/landing/713/mg9998kopia.jpg[/URL]
kto to??
ładnie im :loveu:
[/QUOTE]
Gabi, koleżanka:) dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15'][B]Marchewkowy[/B] piękne są te Activdogi:loveu:

strasznie zaluje, ze nie wyrobilam sie w lutym i nie zamowilam zadnego AD:( mam nadzieje, ze wystawia na sprzedaz jeszcze jakies gotowce, ktore mi sie spodobaja i tym razem zdazy cos upolowac ;)[/QUOTE]

Chyba można jeszcze zamówić gotowce - koniec zamówień miał być luty/marzec przy czym jak e-mailowałam z Tanią to pisała, że mają taki nawał pracy, że chyba to przedłużą. Także warto zapytać :thumbs:

Sama najpierw zamówiłam 2 obroże z moich tasiemek, później domówiłam szelki a na końcu jeszcze jedną obroże z rabatem :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[B]Marchewkowy[/B] - Śliczne są AD ! :loveu: tak mi się podoba ten ozdobny szew .....szkoda że nie robili tego na węższych taśmach :(.

[B]Bdom[/B] - tak jak Voute napisała limonka i fioletowa eco lub coś bardziej męskiego/ sportowego ;) jasno szara taśma i czerwone eco. :kciuki:

[B]Czekunia[/B] - super pasuję suni te szele. :multi:

[B]Endher[/B] - prawdziwy macho !!! :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Do nas doszły kolejne Juliusy:) jak zwykle - bez zastrzeżeń (czerwone;)):
[/QUOTE]
Super są :loveu: Mi by się bardziej widziały błękitne na twojej suni, ale rozumiem, że przy trybie życia jaki prowadzą wyżły to raczej mało praktyczny kolor :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Dla Nany chaber
a dla Lusi mięta, czerwień albo limonka :3[/QUOTE]
a ktore toto chaber jest xd??

[quote name='Kasi i Lena']Ja bym Nane widziała w limonce
Lusie nie wiem, może różowy ale to przez to że to taki maluśki słodki pieseczek :) ewentualnie pomarańczowy[/QUOTE]
moje typy :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gops, dzięki;) ja może za jakiś czas kupię jeszcze jedną parę dla Sajana.

[quote name='vege*']Super są :loveu: Mi by się bardziej widziały błękitne na twojej suni, ale rozumiem, że przy trybie życia jaki prowadzą wyżły to raczej mało praktyczny kolor :evil_lol:[/QUOTE]

Taaak:diabloti: jasny kolor i wyżeł nie idą w parze. Zastanawiałam się właśnie nad jasnym niebieskim, ale mam nauczkę po pierwszej parze, żeby brać bardziej praktyczne kolory - te piaskowe najchętniej co spacer bym prała:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']No ten niebieski granatowy, o : P[/QUOTE]
dobra ciiiiicho ;P

[quote name='Kasi i Lena']Mamy podobny gust :):evil_lol:[/QUOTE]
:razz:

To dla lusiaka róż/pomarańcz/czerwień..
a dla Nuchy limonka/granat, ale pewnie decyzję podejmę w sklepie, bo z Naną jadę. Lusi niestety muszę wybrać bez przymierzania.
I zastanawiałam się nad tą żółtą żarówą, dla ktorejś ale sama nie wiem jak by to wyglądało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Żarówa ma być dla Nany, czy dla Lusi? Bo na Lusi prezentowałaby się świetnie! A dla Nany mój ukochany fiolet :)[/QUOTE]
fiolet nie pasowałby nam do żadnej smyczy :eviltong:
chyba dla Lusiaka żarówa... omg jakie to jest trudnee :mdleje: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc :) Wygrała limonka na fioletowej eco. Różowy odpada, za często biorą go za suczkę :D
[quote name='majusa']
[B]Bdom[/B] - tak jak Voute napisała limonka i fioletowa eco lub coś bardziej męskiego/ sportowego ;) jasno szara taśma i czerwone eco. :kciuki:
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, wczoraj przejeżdżając przez Bielsko, zahaczyłam o zoologiczny i tam zobaczyłam przepiękną obróżkę w której się zakochałam, lecz jej nie kupiłam. Dlaczego ? Ponieważ przestraszyłam się zapięcia na smyczkę, powiedźcie mi czy jest ono bezpieczne? (tak na przyszłość). Przed oczami miałam, jak się urywa, a pies wpada pod samochód. Pierwszy raz widziałam rodzaj takiego zapięcia.

Zaznaczę, iż to była 1-1,5 cm szerokość i to zapięcie było malutkie.

[IMG]http://i1049.photobucket.com/albums/s399/lasoa/3065503692_zpsaa3c54e8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops'] takie? widziałam u siebie w zoologu , dla jakiegoś malucha ok, yorka czy cziłki ale dla większego bym się bała[/QUOTE]
dokładnie takie. Na sucz była za duża, psu pasowała idealnie, lecz on jest dosyć zrywny. Czyli podjęłam dobrą decyzję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...