Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

nikt nie napisał że to produkty zewnętrznej firmy, ale też nikt nie napisał że to produkty wyprodukowane przez furkidz, więc bez przesady, wystarczyło spytać :roll:

a mi się te obroże strasznie podobają i na pewno coś kupię jak będę miała za co temu mojemu wodnemu potworowi ;) chociaż boję się że na długiej sierści to będzie niewygodne, będzie szarpało, ciągało itp.
no i Gramowi w końcu dostaną się żabki, cudnie w nich będzie wyglądał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nikt
a mi się te obroże strasznie podobają i na pewno coś kupię jak będę miała za co temu mojemu wodnemu potworowi ;) chociaż boję się że na długiej sierści to będzie niewygodne, będzie szarpało, ciągało itp.
[/QUOTE]
Nie jest niewygodne, nic nie szarpie i nie ciągnie. Ładnie , płynnie się przesuwa jak pies prowadzony jest na smyczy. Jedynie może być słabo widoczna w długiej sierści.

Link to comment
Share on other sites

Nasz nowy nabytek, właściwie przywieziony nie wiadomo skąd nie wiadomo jakiej firmy i za ile. <- Dostaliśmy

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l485/monisiaxpxp/2012-07-20153534-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l485/monisiaxpxp/2012-07-20153557.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Nie jest niewygodne, nic nie szarpie i nie ciągnie. Ładnie , płynnie się przesuwa jak pies prowadzony jest na smyczy. Jedynie może być słabo widoczna w długiej sierści.[/QUOTE]
a nie wyrywa sierści, włosy się nie plączą?
kurczę szkoda że nie ma zacisków, od razu bym brała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się te obroże bardzo podobają i przydałaby mi się taka ale, podobnie jak dziewczyny wyżej, mam mieszane uczucia.
Pomijając fakt, że jeszcze żaden producent nie pomyślał, że może malutkie psy też lubią pływać :roll:

[quote name='Unbelievable']nikt nie napisał że to produkty zewnętrznej firmy, ale też nikt nie napisał że to produkty wyprodukowane przez furkidz, więc bez przesady, wystarczyło spytać :roll:
[/QUOTE]

Na stronie furkidz jest wyraźnie:
"[COLOR=#111111][FONT=Arial]Znajdziesz tu obroże i smycze ręcznie szyte na zamówienie a także ID holdery i ozdobne przywieszki."
[/FONT][/COLOR]I jeszcze jak gops pytała ich czy mogą zrobić szersze to odpowiedzieli, że nie da się zrobić szerszych, tak? A nie, że "to nie są obroże produkowane przez nas więc mamy takie jakie kupiliśmy od dostawcy."

Link to comment
Share on other sites

skoro uważacie że to normalne nie napisać jakiej firmy są obroże to luz .
to jakby DS kupiło furkidzowe obroże i sprzedawało u siebie nie pisząc że to nie ich ani nie pisząc czyje a większość ludzi by myśaała błędnie że to ich produkcja wtedy dopiero byłby cyrk na dogo :)

a ja nadal czekam na furkidza bawełnianego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']
Nasz leży i się kurzy, sprzedać szkoda a i nie wypada bo dostany za darmo. Może się z kimś wymienię na coś innego ale sama nie wiem co chce. Coś mi przeszedł obrożoholizm:diabloti:[/QUOTE]
Wystaw na bazarku, na pewno nikt się nie obrazi, albo oddaj bezdomniakom :) w wątku oddam/sprzedam widziałam, że jest duża potrzeba na akcesoria dla jakiś psiaków bezdomnych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']skoro uważacie że to normalne nie napisać jakiej firmy są obroże to luz .
to jakby DS kupiło furkidzowe obroże i sprzedawało u siebie nie pisząc że to nie ich ani nie pisząc czyje a większość ludzi by myśaała błędnie że to ich produkcja wtedy dopiero byłby cyrk na dogo :)

a ja nadal czekam na furkidza bawełnianego :diabloti:[/QUOTE]

Co Ty sie tak DogStyle uczepiłaś?? nie ma innych firm? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']
Na stronie furkidz jest wyraźnie:
"[COLOR=#111111][FONT=Arial]Znajdziesz tu obroże i smycze ręcznie szyte na zamówienie a także ID holdery i ozdobne przywieszki."
[/FONT][/COLOR]I jeszcze jak gops pytała ich czy mogą zrobić szersze to odpowiedzieli, że nie da się zrobić szerszych, tak? A nie, że "to nie są obroże produkowane przez nas więc mamy takie jakie kupiliśmy od dostawcy."[/QUOTE]
ale taki był pewnie tekst przed wprowadzeniem tych obroży, może po prostu nie zmienili? ;)
napisali że z powodów technicznych nie można, a powód techniczny to też taki, że nie ma innych :diabloti:

[quote name='Kasi i Lena']Nic takiego nie zauważyłam. Fifka na fotce ma obroże ułożoną na włosie, zazwyczaj obroży nie widać choć szeroka. Wydaje mi się że ona ma ma na szyi podobną sierść do Twojej suczki.[/QUOTE]
ok, dzięki ;) z tym że ja będę kupowała mniejszą, bo ona ma w szyjce 30cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Mnie też się te obroże bardzo podobają i przydałaby mi się taka ale, podobnie jak dziewczyny wyżej, mam mieszane uczucia.
Pomijając fakt, że jeszcze żaden producent nie pomyślał, że może malutkie psy też lubią pływać :roll:
[/QUOTE]
pomyślał, bo w jednym wzorku jest XS od 21cm do (chyba)25cm w szyjce, ale szerokość jedyne 1.2cm ;)

Link to comment
Share on other sites

W końcu się zdecydowałam, po tygodniach zastanawiania, zachwycania niepasującą do nas miętą DS. Już wiem że chce taką obroże, w przyszłym tygodniu będzie zamówiona. Tylko jaki kolor do Fifki?
[url]http://allegro.pl/piekne-kolorowe-obroze-z-serii-cottonki-2-5-2cm-i2498200333.html[/url]
Podobają mi się
[IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/materialy/apki.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/materialy/rombyczerwono-rowe.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/materialy/soniki.jpg[/IMG]

I Sówki z innej aukcji ale Fifce tak sobie w takich jasnych kolorach.

Link to comment
Share on other sites

Łapki są śliczne, tylko nie wiem jak się będą prezentować no mojej tricolorowej diablicy. Czy będą pasować do czarnej sierści.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Xqnyd8zxZ3c/T-1eU9WMNMI/AAAAAAAAArI/9118wv-e8pI/s512/SN850341.JPG[/IMG]

I jeszcze jedno pytanie, jak się sprawuje obroża z łańcuszkiem? nie plącze włosa? wyrywa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']I jeszcze jedno pytanie, jak się sprawuje obroża z łańcuszkiem? nie plącze włosa? wyrywa?[/QUOTE]

Ja nic takiego nie zauważyłam :) A dla Twojej suńki bym brała romby, jeśli chcesz coś bardziej eleganckiego, albo słoniki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']pomyślał, bo w jednym wzorku jest XS od 21cm do (chyba)25cm w szyjce, ale szerokość jedyne 1.2cm ;)[/QUOTE]

Rzeczywiście z 'kwadratów' jest. Tylko znowu 1.2 to strasznie wąsko... Co najwyżej do adresówki by się nadała - smyczy bym do tego nie przypięła. Ale w sumie kąpie się i tak zawsze bez smyczy :roll:
Szkoda, że 'kwadraty' to najbrzydszy wzorek. Albo może i dobrze - nie kusi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...