Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

gops
[QUOTE]ok , po prostu probuje pokazac ta druga strone .
ja dlatego negatywnie skomentowalam Tanie teraz bo wczesniej ktos negatywnie skomentowal Marte ,ze zrobila plagiat co nie jest prawda ,
tak samo mozliwe ze i Tania nie sugerowala sie obrozami z zagranicy ta sama sytuacja .

kto woli aktiv doga niech kupuje aktivdoga a kto woli dogstyle niech kupi obroze z dogstyle ale zarzucanie sobie wzajemne ze ktos podrabia
kogos jest bez sensu , jest tyle roznych firm robiacych podobne produkty ze to nie powinno juz nikogo dziwic[/QUOTE]


no i pierwszy raz się z Tobą zgodzę poza zdaniem:
[QUOTE]"ja dlatego negatywnie skomentowalam Tanie teraz bo wczesniej ktos negatywnie skomentowal Marte"[/QUOTE]

mówisz o człowieku źle bo ktoś inny źle powiedział o Twojej koleżance?
swoją drogą o wyrobach firmy activdog od pół roku wyrażasz się negatywnie nie posiadając nic naszej produkcji ;-)

oraz
[QUOTE]zarzucanie sobie wzajemne[/QUOTE]

ani ja ani Marta się w tej kwestii nie wypowiadałyśmy i wzajemnych zarzutów również nie składałyśmy...


Agnes - cieszę się,że pomimo odrazy jaką wyrażasz do wyrobów activdog (jak i prowadzenie "osobistych wycieczek") śledzisz nowinki na stronie...
to co pokazujesz teraz ma udowodnić co? zestawienie kolorów?
niezbyt sprawdzający się model obróżki z częściowym podszyciem?
to,że ktoś z 4 pasujących kolorów dobrał jeden z nich?
Jeżeli nie wiesz jak jest na prawdę hamuj swoje wypowiedzi.

na bezinteresowną ludzką zawiść zawsze można liczyć ;-)

i bardzo proszę jeżeli już ktoś (nie znając mnie) posługuje się imieniem, nie nazwą firmy to chociaż z dużej litery...


Nasze wyroby zarówno są inaczej zdobione, konstruowane jak i dopasowane - doceniane przez klientów z zachodniej granicy.
Nasze nowe modele z nowymi wyścieleniami również znacznie różnią się od pokazanych w linku o czym będzie można przekonać się już wkrótce :-)

obróżki pokazane w linku poza ładnym szyciem mają i wady - podszycie na fragmencie, stosowane taśmy podkładowe to pp - czyli najtańsza z możliwych wersji, szelki z pojedynczej taśmy itd. przy tym cena 2 -3 razy wyższa przy niższej cenie zakupu materiałów.

są więc wszystkiego dwie strony medalu

Link to comment
Share on other sites

Tania ja tylko chcialam pokazac, ze ani Ty ani Marta nie sciagacie od kogokolwiek wzoru, bo chyba nie mozesz powiedziec ze jest inaczej? Obroze pokazane przeze mnie pokazuja mniej wiecej to co uszyl Tz Marty, skoro zarzucane bylo, ze Marta kopiuje od Ciebie to...reszty chyba pisac nie musze ;)

W ramach wyjasnienia - nowinek na stronie nie sledze, widze to co wklejane jest tutaj. Ale teraz to nie rozumiem. Ze nie wolno mi pokazac obrozy ze strony niemieckiej?

A jesli chodzi o osobiste wycieczki, mozesz jasniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']Fakt Dufel wyglada rewelacyjnie w tej szerokosci i kolorze :)[/QUOTE]
[quote name='Onomato-Peja']
Dufflowi pięknie w El Perro : o[/QUOTE]
[quote name='vege*'][B]Ewa[/B] obroża piękna, a kolor rewelacyjny :loveu: szer też wydaje się wg mnie idealna dla goldena :-)[/QUOTE]
Dziękujemy ;) Za jakiś czas pewnie zaopatrzę się jeszcze w inny kolorek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']Ja od siebie dodam tylko tyle,że chyba nie w porządku jest krytykowanie czyiś wyrobów nie posiadając żadnego z nich, ale być może się mylę ;)[/QUOTE]

Nie chodzi o krytyke, ja przynajmniej nigdzie nie pisalam nic na temat wykonania wyrobow Tani czy tez Tz Marty. Chodzi o zupelnie co innego ;) Byla dyskusja jakis czas temu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']Ja od siebie dodam tylko tyle,że chyba nie w porządku jest krytykowanie czyiś wyrobów nie posiadając żadnego z nich, ale być może się mylę ;)

[/QUOTE]

można przecież mieć z nimi styczność, nie koniecznie je posiadać.
To już się nie tyczy wcześniejszych wypowiedzi dotyczących activdog i dogstyle, ale jeżeli mam możliwość coś zobaczyć i to mi się nie spodoba to mogę to chyba krytykować, nie koniecznie to posiadając, bo to bez sensu, mam kupić coś co mi się nie podoba tylko dlatego bym miała prawo to tu skrytykować?

Link to comment
Share on other sites

można przecież mieć z nimi styczność, nie koniecznie je posiadać.
To już się nie tyczy wcześniejszych wypowiedzi dotyczących activdog i dogstyle, ale jeżeli mam możliwość coś zobaczyć i to mi się nie spodoba to mogę to chyba krytykować, nie koniecznie to posiadając, bo to bez sensu, mam kupić coś co mi się nie podoba tylko dlatego bym miała prawo to tu skrytykować?

Chodziło mi raczej o to, że zobaczenie czy pomacanie obroży nijak ma się do jej używania.

blacky764, wyczyść skrzynkę.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']

no i pierwszy raz się z Tobą zgodzę poza zdaniem:


mówisz o człowieku źle bo ktoś inny źle powiedział o Twojej koleżance?[/QUOTE]

nie mowie zle o czlowieku tylko o waszych wyrobach a to znaczna roznica , produktow od Marty mam cala mase i je doceniam dlatego denerwuje mnie jak ktos im cos zarzuca tak samo jak innych denerwuja moje wypowiedzi

[quote name='Od-Nowa']swoją drogą o wyrobach firmy activdog od pół roku wyrażasz się negatywnie nie posiadając nic naszej produkcji ;-)
oraz
ani ja ani Marta się w tej kwestii nie wypowiadałyśmy i wzajemnych zarzutów również nie składałyśmy... [/QUOTE]

nie kupilam nic z aktiv doga poniewaz wydaje mi sie on nie wart swojej dosc wysokiej ceny , kupujac obroze chce miec pewnosc co do tego ze wytrzyma mojego psa , wierze ze bylibyscie wstanie zrobic cos czego moj pies nie zerwie ale watpie zeby moj pies nie zalatwil dosc szybko polarku i naszytej tasiemki (chodzi o intensywne uzywanie czyli po krotkim czasie raczej i polarek i tasiemka wygladaly by bardzo brzydko ), dlatego tez od Marty rowniez nie posiadam takich obrozy w tym stylu
co do tego ,ze Marta sie nie wypowiada wiem , bo podejzewam ze dopiero wtedy posypala by sie dyskusja , Marcie napewno nie jest przyjemnie gdy ktos zarzuca jej plagiat , tak jak i Tobie napewno ;)

[quote name='Od-Nowa']Nasze wyroby zarówno są inaczej zdobione, konstruowane jak i dopasowane - doceniane przez klientów z zachodniej granicy.
Nasze nowe modele z nowymi wyścieleniami również znacznie różnią się od pokazanych w linku o czym będzie można przekonać się już wkrótce :-)

[/QUOTE]
bardzo sie ciesze ze macie klientow , kazdy lubi co innego dlatego jest tyle roznych firm
i mam nadzieje ze gdy Marta wprowadzi do swoich rzeczy taka sama tasiemke lub podszycie to nie bedzie znow podobnych komentarzy ze strony niektorych uzytkownikow , i mam nadzieje ze ta dyskusja cos dala ;)

Link to comment
Share on other sites

dlatego ja najbardziej lubie akcesoria od Taks :P podobają mi sie wizualnie bardzo...jakosć też super...no i kasa na szczytny cel i nie wazne ile bym tam zapłaciła uwazam, że są warte każdej ceny chociażby ze wzgledu na prace, którą dziewczyna wkłada w pomoc zwierzakom :P

sama kolekcjonuję tasiemki i jak tylko znajdę wymarzoną maszynę zacznę robić akcesoria dla rudego sama ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']dlatego ja najbardziej lubie akcesoria od Taks :P podobają mi sie wizualnie bardzo...jakosć też super...no i kasa na szczytny cel i nie wazne ile bym tam zapłaciła uwazam, że są warte każdej ceny chociażby ze wzgledu na prace, którą dziewczyna wkłada w pomoc zwierzakom :P[/QUOTE]

to prawda :) ostatnio raczki mi drazly, zeby zamowic ale jednak sie wstrzymalam ;)

[quote name='Kateczka']sama kolekcjonuję tasiemki i jak tylko znajdę wymarzoną maszynę zacznę robić akcesoria dla rudego sama ;)[/QUOTE]

a juz myslalam, ze kolejna osoba szyjace bedzie ;) a Ty tylko dla swojego psa;)

Link to comment
Share on other sites

jak wytrzymają rudego (a to bedzie pewnie metoda prób i błędów) to pewnie sie znajdą na kocim bazarze jakimś...to naprawdę fajny sposób na zbiórkę więc dlaczego z tego nie korzystać :P

a ja u Taks zamówiłam 3 obroze i dwie smycze :P za długo czekałam na kolejny bazar...wiec jak tylko się pojawił to sie rzuciłam żeby mi znów wszystkiego nie wykupili :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie kupilam nic z aktiv doga poniewaz wydaje mi sie on nie wart swojej dosc wysokiej ceny , kupujac obroze chce miec pewnosc co do tego ze wytrzyma mojego psa , wierze ze bylibyscie wstanie zrobic cos czego moj pies nie zerwie ale watpie zeby moj pies nie zalatwil dosc szybko polarku i naszytej tasiemki (chodzi o intensywne uzywanie czyli po krotkim czasie raczej i polarek i tasiemka wygladaly by bardzo brzydko ), dlatego tez od Marty rowniez nie posiadam takich obrozy w tym stylu
co do tego ,ze Marta sie nie wypowiada wiem , bo podejzewam ze dopiero wtedy posypala by sie dyskusja , Marcie napewno nie jest przyjemnie gdy ktos zarzuca jej plagiat , tak jak i Tobie napewno ;)[/QUOTE]
Ja właśnie kupiłam dwie obroże z activedoga i nie mogę się doczekać aż je zobaczę. Wybierałam je kupe czasu, kombinowałam z kolorami, wzorami itp.
Wyglądają mega solidnie, szwy są szalenie dokładne, proste, idealne. Pełen profesjonalizm. Czego nie można powiedzieć o innych robionych akcesoriach, "firm" konkurencyjnych.
Trachnęły Ci jakieś obroże ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Ja właśnie kupiłam dwie obroże z activedoga i nie mogę się doczekać aż je zobaczę. Wybierałam je kupe czasu, kombinowałam z kolorami, wzorami itp. To sądzisz, że one nie wytrzymają mojej suki ?
Przecież Miśka chodzi w rogzie, trixie czy innych tego typu i jest okej.[/QUOTE]
podobno nie lubisz recznie robionych rzeczy ;)
aktiv dog nazywa sie aktiv dog wiec powinien byc dla aktywnych psow jakim jest moj pies ,i jesli jestes ws tanie kupic mi obroze i wyslac to mozemy sie zalozyc ze nie przezyje dluzej niz 2 miesiace w stanie chociazby dobrym
nie posiadam zadnej obrozy trixie poniewaz moja suka zrywa te klipsy jak kiedys pisalam , mialam do niedawno jedna obroze i uzywala jej tylko i wylacznie w domu , rogz jesli chodzi o wytrzymalosc rowniez jest dobry ale jakos nie jest najlepsza , mowilam nie raz rdzewieja kolka i mechaci sie ale nie zrezygnuje z niego do konca poniewaz niektore wzorki podobaja mi sie zbyt bardzo ;)
nie wiem czy wytrzyma Bore ale nie wiem tez czy Bora jest jakas bardzo mocno silna jak an swoja wielkosc czy tez aktywna , oczywiscie zycze Ci zeby sie dobrze nosilo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']A co to nazwa ma wspólnego z użytkownikiem? przecież nie jest nigdzie zastrzeżone, że dla aktywnych psów. Poza tym skąd możesz wiedzieć czy pies Mogori nie jest taki? :roll:[/QUOTE]
bo rozmawaim z Migori nie tylko na dogomani ;)
co ma wspolnego ? wprowadza w takim razie ludzi w blad na zdjeciach widze psy na aglitty i zawodach wiec chyba jest dla psow aktywnych ? chociaz nie zawsze aktywnych znaczy to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops'][B]podobno nie lubisz recznie robionych rzeczy ;)[/B]
aktiv dog nazywa sie aktiv dog wiec powinien byc dla aktywnych psow jakim jest moj pies ,i jesli jestes ws tanie kupic mi obroze i wyslac to mozemy sie zalozyc ze [B]nie przezyje dluzej niz 2 miesiace w stanie chociazby dobrym [/B]
nie posiadam zadnej obrozy trixie poniewaz moja suka zrywa te klipsy jak kiedys pisalam , mialam do niedawno jedna obroze i uzywala jej tylko i wylacznie w domu , rogz jesli chodzi o wytrzymalosc rowniez jest dobry ale jakos nie jest najlepsza , mowilam nie raz rdzewieja kolka i mechaci sie ale nie zrezygnuje z niego do konca poniewaz niektore wzorki podobaja mi sie zbyt bardzo ;)
nie wiem czy wytrzyma Bore ale nie wiem tez czy Bora jest jakas bardzo mocno silna jak an swoja wielkosc czy tez aktywna , oczywiscie zycze Ci zeby sie dobrze nosilo[/QUOTE]
Nie lubię, nigdy tego nie ukrywałam, naciełam się tyle razy... mam nadzieję że active mnie urzeknie :)
Ale co to znaczy nie przeżyje ? Co wy robicie z tymi obrożami ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Ale co to znaczy nie przeżyje ? Co wy robicie z tymi obrożami ? ;)[/QUOTE]

zdziwilabys ile ten kurdupel ma sily. Ona jak zaczyna ciagnac (kot, trop) to "rozstawia" lapy na boki jak jakis czolg i prze...probowalam w wakacje, sily ma duzo jak na taka wage

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']A co to nazwa ma wspólnego z użytkownikiem? przecież nie jest nigdzie zastrzeżone, że dla aktywnych psów. Poza tym skąd możesz wiedzieć czy pies Mogori nie jest taki? :roll:[/QUOTE]
Mój pies waży ok. 32kg. Chodzi na luźnej smyczy, ale to jest tylko pies, który czasem potrafi szarpnąć, adekwatnie do swojej siły.


Dlaczego coś co jest ładne zaraz musi być słabe, nietrwałe ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...