Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

To i my pokażemy się w obroży...niestety zdjęcia w domu, bo w tygodniu na dwór wychodzimy tylko po nocach :(
Jedyna jaka się nam ostała - na moim osobistym modelu :lol:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/clipboard01mx.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8918/clipboard01mx.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Corse[/B] a przewidujesz węższe obróżki np. 1,6-2cm ? ;)

[B]Marta_Ares[/B] Ty chyba w expresowym tempie szyjesz te obroże :crazyeye: w każdym razie pięknie wyglądają na twoich psach :)

[B]Lucky.[/B] mała czarna słodzizna ;) dla mnie czerwony kolor dla czarnego psa to klasyka :loveu: też uwielbiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']sorry za offa.. Corse masz pięknego pointera! Galeria jest? ;)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy. Przyznam, że zaskoczyło mnie w pierwszej chwili, że ktoś tak bezbłędnie wie jaka to rasa...rzadko się z tym spotykam :lol: Galerii nie mamy :roll:

[QUOTE]Blackbeauty [B]Corse[/B] a przewidujesz węższe obróżki np. 1,6-2cm ? ;-) [/QUOTE]Blackbeauty, będą dostępne 2cm póki co. Może kiedyś i węższe, chociaż myślę, że na węższej obroży może już nie być takiego fajnego efektu - przynajmniej przy materiałach wzorzystych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blackbeauty'][B]Corse[/B] a przewidujesz węższe obróżki np. 1,6-2cm ? ;) [/QUOTE]
Jedna obroża o szer. 2 cm poszła na testy, więc jeśli się sprawdzi to pewnie Corse będzie szyła i 2 cm obroże ;)

[quote name='Corse']Bardzo dziękujemy. Przyznam, że zaskoczyło mnie w pierwszej chwili, że ktoś tak bezbłędnie wie jaka to rasa...rzadko się z tym spotykam :lol: Galerii nie mamy :roll:
[/QUOTE]
Pointery mają charakterystyczny kształt pyszczka, więc może przez to nie trudno je rozpoznać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/5696-Marta_Ares"][B]Marta_Ares[/B][/URL]
genialne są te obroże i fajnie wyszło zestawienie z tasiemkami :loveu:
ubolewam że nie będę jej mieć

[URL="http://www.dogomania.pl/members/522-Corse"][B]Corse[/B][/URL]
Super wygląda turkus na chłopaku :loveu::loveu: świetnie się komponuje

[quote name='Corse']Bardzo dziękujemy. Przyznam, że zaskoczyło mnie w pierwszej chwili, że ktoś tak bezbłędnie wie jaka to rasa...rzadko się z tym spotykam :lol: Galerii nie mamy :roll:[/QUOTE]

urok dogomanii ;) tutaj trudno jest kogoś zaskoczyć czymś co dotyczy psów :evil_lol:

a galeria by się przydała




Ta obroża Millana wygląda jak za małe szelki założone na dużego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corse']Przyznam, że zaskoczyło mnie w pierwszej chwili, że ktoś tak bezbłędnie wie jaka to rasa...rzadko się z tym spotykam :lol: Galerii nie mamy :roll:[/QUOTE]

Na dogo i innych forach psich to nie jest problem. Użytkownicy są oblatani w temacie. Na ulicy gorzej. Mój węgier był już dogiem, posokowcem, rodezjanem i notorycznie wyżłem weimarskim. Ale to nic w porównaniu z węgrem znajomej. Ten był "ładną krzyżówką jamnika" i "seterem krótkowłosym z zagranicznej hodowli, bo u nas takich nie hodują".
A tak swoją drogą, to przez FB trafiłam na przepiękne pointery w Hiszpanii:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

No tak - pisałam o pierwszej reakcji...potem sobie przypomniałam, że jestem wśród zapaleńców psich :)
Na ulicy nam się zdarza bardzo rzadko, że ktoś zna rasę - najczęściej strasi ludzie, którzy pamiętają je z lat 70 i 80. U nas oczywiście najczęściej jest dalmatyńczyk, chart, owczarek (to dla ludzi którzy innych ras nie znają ;)) ale hitem była starsza pani, która jak go zobaczyła to z zachwytem, machając do nas zaczęła krzyczeć, że też kiedyś takiego miała...no bo to jest..no jak on się nazywa.....aaaaa doberman :)
Włosi i Hiszpanie mają pointery w zupełnie innym typie - bardziej "wyrysowane" głowy i duuuużo mniejsze.
Sorry za offa...chyba trzeba będzie pomyśleć nad tą galerią, żeby swbodnie sobie pogadać ;)

Link to comment
Share on other sites

Pointera to rozpoznam z drugiej strony ulicy :evil_lol: Gorzej jakbym miała wskazać np.
Norwich/Norfolk Teriera :evil_lol: Za Chiny nigdy nie wiem który jest który :evil_lol::evil_lol: W ostatnich nr. PP było porównanie a i tak już nie pamiętam :lol:


[quote]Ja widziałam na żywo, pytałam właścicielki piesa czy się sprawdza. Mówiła, że ciągnie mniej, ale wybitnie go to nie powstrzymuje[/quote]
jak dla mnie dziwne toto hihihi

Zgadzam się z NightQueen, małe szele na dużym psie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...