Jump to content
Dogomania

Dąbrowa Górnicza


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]bernulka,[/b]

my takze postaramy sie przyjechac i stawic w Yorkach :D

Napisz cos wiecej o tym na jakiej to bedzie zasadzie?

Czy to bedzie wygladalo podobnie do normalnych wystaw psow rodowodowych?
Czy pies musi umiec stac w pozie wystawowej, bo jak tak to kapa :-?
Czy musi umiec chodzic na ringowce itp?
Jestem ciekawa ...
Daj znac cokolwiek bedziesz wiedziala

Aha no i adres :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Adres... hmm... nie znam;) Ale podczas szukania wystarczy powiedziec "hala sportowo widowiskowa "Centrum"", albo ewentualnie "agua park Nemo(bo hala jest obok). Ato nie takie cos;) to wystawa psów nie rasowych;) wiec to nie bedzie tak ze bedzie podzielone na bernenczyki itd. chyba;) tak mi sie wydaje;) A według mnie rasowy = rodowodwy, wiec Herke wystawiam ;) Jesli chodzi o pozycje to nie mam pojecia ;) Ale ringówka to chyba nie potrzebna;) Ja pozycze sobie ringówke i jak ładnie Herka bedzie sie zachowywac to ja na niej wystawie;) Ale to to chyba nie koniecznie ;) jak bede wiedziec wiecej to napisze :D OLEK FAJNIE ŻE BEDZIESZ :) :evilbat:

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='malawaszka'][quote name='bernulka'][quote name='Cimi']To ja się chyba wybiorę 8) ;)[/quote]

super :D
Wasiu niestety nie mam namiarów :(

paździoszki[/quote]

Paździoszku - proszę proszę spytaj tej znajomej o jakiś namiar na tą fryzjerkę :modla:[/quote]

próbuje sie do Reni dodzwonic i nic :/ W gorach jest i chyba zasiegu nie ma :( Ale jak wroci to napewno Wasiu dam ci znac ;)

Ale juz nas coraz wiecej widze :evilbat: 8) :D

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Herka bedzie w klasie tej 24 mies. do 7 latek ;) Z kim będziemy? 8) Kurde ale my nie mamy szans :cry: Kondycja - Herka nam coś przytyła ostatnio po sterylce... i mamy teraz diete :evilbat: , ale do... (myślałam że jest 17 :o , 19 przeciez wypada w poniedziałek :o ....) wystawy to raczej zbytnio sie nie uda :lol: ale bede napewno :lol:

paździosziki

EDIT
A nie, faktycznie 19 - ale ze mnie gapa ;) i to sobota na złą kartke kalendarza popatrzałam :evilbat: :lol:

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

no stara stara bo w lutym 3 latka bedzie miała 8) A mam pytanie. Jak to jest na wystawach, czy moze jakos sprawdzic czy jest wysterylizowana i czy to moze "przeszkodzic" ?

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Daguś to jesteśmy w jednej klasie :evilbat: ale z kondychą i włochami (okropne po sterylce) Herki to nie mamy żadnych szans 8) Ale tak tylko dla zabawy idzimy ;)

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...