Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

Haha wszyscy będą w domku z Anitą :evil_lol: (Bartiśkowa)
A ja nikogo nie znam z was oprócz właśnie Anity ;c

Czy pojadę to też dam znać na dniach, mamie powiedziałam ma się zastanowić, ale coś mi się wydaje że jest za :razz:

Tylko mi powiedzcie bez problemu mogą tam być zakwaterowane osoby niepełnoletnie z psami, tylko za zgodą rodziców ?
I czy ten barek będzie czynny ? XD
Bo nie wiem czy np. dla siebie też trzeba wziąść wyprawkę żarełka n te sześć dni, żeby nie ciupać tyle kilometrów codziennie do sklepu :lol:
Jakiś aneks kuchenny jest? Bo tam pisałyście o lodówce i zamrażarce XD Z tym że jak bd miała gotowane żarcie dla Luny to raczej na jakimś piecu bym musiała grzać , a jak nie ma to przeżyje na suchej karmie i najwyżej jakiejś puszce:evil_lol:


Oczywiście moje pytania dobijają ale też na wszelki wypadek wolałbym wszystko wiedzieć :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Berneska']Haha wszyscy będą w domku z Anitą :evil_lol: (Bartiśkowa)
A ja nikogo nie znam z was oprócz właśnie Anity ;c

Czy pojadę to też dam znać na dniach, mamie powiedziałam ma się zastanowić, ale coś mi się wydaje że jest za :razz:

Tylko mi powiedzcie bez problemu mogą tam być zakwaterowane osoby niepełnoletnie z psami, tylko za zgodą rodziców ?
I czy ten barek będzie czynny ? XD
Bo nie wiem czy np. dla siebie też trzeba wziąść wyprawkę żarełka n te sześć dni, żeby nie ciupać tyle kilometrów codziennie do sklepu :lol:
Jakiś aneks kuchenny jest? Bo tam pisałyście o lodówce i zamrażarce XD Z tym że jak bd miała gotowane żarcie dla Luny to raczej na jakimś piecu bym musiała grzać , a jak nie ma to przeżyje na suchej karmie i najwyżej jakiejś puszce:evil_lol:


Oczywiście moje pytania dobijają ale też na wszelki wypadek wolałbym wszystko wiedzieć :p[/quote]
[COLOR=Blue]Normalnie mogą tam być niepełnoletni z psami
A barek jest na pewno czynny ale moja mama godo że tam w pobliżu jest taki sklepik wiejski aneks tyz jest[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']Haha wszyscy będą w domku z Anitą :evil_lol: (Bartiśkowa)
A ja nikogo nie znam z was oprócz właśnie Anity ;c
[/QUOTE]

Laska nie panikuj ja też nikogo nie znam a jadę, większości ludzi się nie zna nawzajem, ewentualnie z galerii..
Damy jakoś radę, poznamy innych i będzie git!:lol:

Link to comment
Share on other sites

bernańczyk do kompletu :loveu::loveu: będzie się do czego przytulać niufy, bernki i inne stworzenia :eviltong:

Berneska bez zgody rodziców też Cię przyjmiemy :evil_lol:
Gossia a ja Cię kojarze z fbl ;)) fairytalle z tej strony. Masz jechać bo kocham Twojego psa ;P

a w sumie to tak myślałam, że może by zmienić nazwę tytuł ? bo jak ktoś z warszawy widzi 'śląski zlot' to raczej nie wejdzie tu nawet, może myśli że to taki regionalny ? wymyślmy jakąś nazwe xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']bernańczyk do kompletu :loveu::loveu: będzie się do czego przytulać niufy, bernki i inne stworzenia :eviltong:

Berneska bez zgody rodziców też Cię przyjmiemy :evil_lol:

Ej nie ustalajcie jeszcze domków bo zostanę sama xd

a w sumie to tak myślałam, że może by zmienić nazwę tytuł ? bo jak ktoś z warszawy widzi 'śląski zlot' to raczej nie wejdzie tu nawet, może myśli że to taki regionalny ?[/quote]
[COLOR=Blue]A szło by zmienic ale zarzuć pomysłem xD
A domki dokładnie bydą ustalane jak bydzie potwierdzono lista uczestników:p
I nie martw sie sama nie zostaniesz bydziesz na pewno w moim domku xD[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Iś&Chester.! Nie wierzę ;p będzie zaje****ie .! Tylko żeby mnie mama puściła ;/ o 16.00 będę już wiedziała czy tak czy nie :razz: a jakby co to wisz Iś.. Ja z Doguniem nie jadę bo on raczej by wszystkich tam pozjadał xD To Ja chcę w domku z Iś&Chester i Bartiśkową :lol: Jedyne osoby które znam ^^ Ja kocham Twojego psa :loveu:- Iś ;] i Niufka Bartiśkowej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Iś&Chester.! Nie wierzę ;p będzie zaje****ie .! Tylko żeby mnie mama puściła ;/ o 16.00 będę już wiedziała czy tak czy nie :razz: a jakby co to wisz Iś.. Ja z Doguniem nie jadę bo on raczej by wszystkich tam pozjadał xD To Ja chcę w domku z Iś&Chester i Bartiśkową :lol: Jedyne osoby które znam ^^ Ja kocham Twojego psa :loveu:- Iś ;] i Niufka Bartiśkowej :loveu:[/QUOTE]

Ale Iś&Chester i Bartiśkowa prawdopodobnie są w osobnych domkach.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej! Są jeszcze miejsca? :cool3:

Ja bym mogła przyjechać ewentualnie ale to tylko z rodzicami :roll: Bo generalnie moi rodzice przeżyją wszystko, ale nie brak zorganizowanych posiłków :roll: Oczywiście moi rodzice nie chodzili by za mną krok w krok ;)

Pojechałabym z dwoma psami (;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Hej! Są jeszcze miejsca? :cool3:

Ja bym mogła przyjechać ewentualnie ale to tylko z rodzicami :roll: Bo generalnie moi rodzice przeżyją wszystko, ale nie brak zorganizowanych posiłków :roll: Oczywiście moi rodzice nie chodzili by za mną krok w krok ;)

Pojechałabym z dwoma psami (;[/quote]
[COLOR=Blue]A jest miejsce jest:)
Czyli Ciebie zapisać jako 3 osoby i 2 psy?:D
Tylko tak jak rodzice chcieli by pokój to za dobę jest 140 zł[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Hej! Są jeszcze miejsca? :cool3:

Ja bym mogła przyjechać ewentualnie ale to tylko z rodzicami :roll: Bo generalnie moi rodzice przeżyją wszystko, ale nie brak zorganizowanych posiłków :roll: Oczywiście moi rodzice nie chodzili by za mną krok w krok ;)

Pojechałabym z dwoma psami (;[/quote]

czyli wy byście brali cały jeden domek dla siebie tak? miejsc jest pod dostatkiem mamy do dyspozycji 40 domków 6 osobowych ;) Zapisuję was

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']czyli wy byście brali cały jeden domek dla siebie tak? miejsc jest pod dostatkiem mamy do dyspozycji 40 domków 6 osobowych ;) Zapisuję was[/quote]
[COLOR=Blue]Ale to jakby chcieli cały domek do siebie to muszą jeszcze zapłacić za te 3 brakujące miejsca[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Berneska ty muusisz jechać :loveu::loveu:

Tak więc zbieram osoby gotujące do domku

czyli skibka, bernenska,gossia też chyba bd pichcić i ja jak się zgodzicie brakuje nam jeszcze 2 os. i mamy komplet ;)

Własnie co do tytułu do dobry pomysł tylko na jaki mam zmienic ?[/QUOTE]

Chciałabym, żeby z nami była też Ola ileś tam bo przynajmniej ją znam, ona może też będzie gotować.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]Ale to jakby chcieli cały domek do siebie to muszą jeszcze zapłacić za te 3 brakujące miejsca[/COLOR][/quote]

no w sumie tak by musieli za całość :cool3: albo poprostu rodzice do pokoju a shetanka z kims do domku :diabloti:

Ps. Skibka- o sory zapomniaałam o Oli to brakuje nam tylko 1 osoby ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Laska nie panikuj ja też nikogo nie znam a jadę, większości ludzi się nie zna nawzajem, ewentualnie z galerii..
Damy jakoś radę, poznamy innych i będzie git!:lol:[/quote]
Ja nikogo na ŻYWO nie znam praktycznie więc :lol:

[quote name='Shetanka']Hej! Są jeszcze miejsca? :cool3:

Ja bym mogła przyjechać ewentualnie ale to tylko z rodzicami :roll: Bo generalnie moi rodzice przeżyją wszystko, ale nie brak zorganizowanych posiłków :roll: Oczywiście moi rodzice nie chodzili by za mną krok w krok ;)

Pojechałabym z dwoma psami (;[/quote]
Jedź, jedź! :multi:

A w ogóle nawet nie wiedziałam, że jest już zlotowy watek :cool3:
Super, że jedzie tyle osób, mam nadzieje ze wszyscy dopisza.
Co do domków, to ja nie wiem co, gdzie i z kim, ale to jeszcze tyle czasu do zlotu.. 11 miesiecy :shake:
Szybko zleci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Ja nikogo na ŻYWO nie znam praktycznie więc :lol:


Jedź, jedź! :multi:

A w ogóle nawet nie wiedziałam, że jest już zlotowy watek :cool3:
Super, że jedzie tyle osób, mam nadzieje ze wszyscy dopisza.
Co do domków, to ja nie wiem co, gdzie i z kim, ale to jeszcze tyle czasu do zlotu.. 11 miesiecy :shake:
Szybko zleci :cool3:[/QUOTE]

A Ty bierzesz Benka?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale jak Sweet pojedzie to na pewno będzie chciała być z Martunią. Ale mniejsza o to - najwyżej ja się gdzieś wyeksmituje i będę z Polką :diabloti: Mnie to obojętne, z kim tam będę.

Ainee, spokojnie spokojnie, gdzieś cię wciśniemy :diabloti:
Tylko dalej nie mam żadnej wiadomości o potwierdzeniu uczestnictwa na zlot... A naprawdę każdy musi potwierdzić, jeśli chce jechać.
Martunia jedzie na 100%? Bo się nie odzywa :eviltong:

Dopisać Shetanke na zlotowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ale jak Sweet pojedzie to na pewno będzie chciała być z Martunią. Ale mniejsza o to - najwyżej ja się gdzieś wyeksmituje i będę z Polką :diabloti: Mnie to obojętne, z kim tam będę.

Ainee, spokojnie spokojnie, gdzieś cię wciśniemy :diabloti:
Tylko dalej nie mam żadnej wiadomości o potwierdzeniu uczestnictwa na zlot... A naprawdę każdy musi potwierdzić, jeśli chce jechać.
Martunia jedzie na 100%? Bo się nie odzywa :eviltong:

Dopisać Shetanke na zlotowym?[/quote]
[COLOR=Blue]NIKAJ nie idziesz jestżeś ze mną i resztą!!
A Marta chyba na 100% pogodom z nią xD[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...