Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='Iś & Chester']Feigned pociąg ?:razz:

je, zbierzmy sie i kupmy wspólny kontener napsie kupy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]


noo, to jedyne wyjście, tylko się zastanawiam jak by białas zniósł tyle godzin jazdy pociągiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dariette.']hm, a osoby towarzyszczące + ich psy się zapisuje? Bo chciałam zaklepać jakieś miejsce dla przyjaciółki i i jej kundelka ;).
Dziś pogadam z rodzicami, bo naprawdę narobiłyście mi ochoty na ten zlot! Poznam wreszcie te psiary i ich czworonogów :-D.[/QUOTE]

Koleżankę też możesz zapisać, ja zrobiłam to samo.:evil_lol:

[B]Feigned[/B]Fajnie jak byśpojechała bo były kolejny mniejszy pies bo tak to same byczki jadą i moja będzie takim kurduplem jedynym..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dariette.']Skibka, mój też kurdupel, choć ja miłośniczką właśnie byczków, ale miłość jest ślepa :-D.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że VIki nie będzie sama.:lol:
Ja też kocham molosy np. niufki a mam takiego kurdupla..
Dlatego Anita będzie miała ze mną przewalone.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Aha Anula zobacz czy tam na tym terenie albo w pobliżu są śmietniki na psie odchody.:oops::lol:
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](dziwnie tak wygląda jak Anula piszesz po polskiemu nie po naszemu:shiny:)[/COLOR][/SIZE][/quote]
[COLOR=Blue]Ok zoboczymy, kaj jo pisza po polskiemu?:D
[/COLOR]
[COLOR=Blue]
No a jo tak jak Iśka biera dużo jedzonka żeby nie trzeba było do sklepu lotać xD o i banerak dobro rzecz:)
Szamanka dzięki;)[/COLOR]

[quote name='Feigned']jaa, ale fajnie !
ja też chcę. :placz:
nie mogliście gdzieś bliżej tego zorganizować? :diabloti:
tak się zastanawiam czy miałabym jak dojechać.. :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Jedź jedź!!:)[/COLOR]

[quote name='dogomanka_']hmm..to ja się zastanowić na tym zlotem musze porządnie..:razz:[/quote]
[COLOR=Blue]To sie zastanawiej!:)[/COLOR]

[quote name='Dariette.']hm, a osoby towarzyszczące + ich psy się zapisuje? Bo chciałam zaklepać jakieś miejsce dla przyjaciółki i i jej kundelka ;).
Dziś pogadam z rodzicami, bo naprawdę narobiłyście mi ochoty na ten zlot! Poznam wreszcie te psiary i ich czworonogów :-D.[/quote]
[COLOR=Blue]Tak osoby towarzyszące jak najbardzi sie zapisuje:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']wiecie co..zapiszcie mnei na liste póki są miejsca.:razz: na dniach powinnam wiedzieć na 100% czy pojade czy nie.;p[/quote]
[COLOR=Blue]Miejsc jest dużooooooo bo jest 40 domków 6 osobowych czyli ogółem jest 240 miejsc:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Co to 240 miejsc xD
My z Fuksem teraz przyzwyczajamy się do większej ilości psów i do przychodzenia w tej ilości. Wczoraj spotkał ok. 60 psów i tylko dwa mu przeszkadzały jak był bez kagańca więc jest dobrze :)
Ćwiczeń nigdy nie za mało lepiej sprawdzać go cały czas a to przecie 11 miesięcy więc poćwiczymy troszkę :D

Widzę zainteresowanie ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Co to 240 miejsc xD
My z Fuksem teraz przyzwyczajamy się do większej ilości psów i do przychodzenia w tej ilości. Wczoraj spotkał ok. 60 psów i tylko dwa mu przeszkadzały jak był bez kagańca więc jest dobrze :)
Ćwiczeń nigdy nie za mało lepiej sprawdzać go cały czas a to przecie 11 miesięcy więc poćwiczymy troszkę :D

Widzę zainteresowanie ;>[/QUOTE]

My też właśnie bierzemy się za to, bo Viki nie bardzo lubi inne psy, ale bez niej na zlot nie pojadę.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']Kurcze, ja tutaj widzę, że nie tylko mój Dżaki nie lubi wszystkie psy, bosz. ;D
Tutaj Kilche jakby coś. :]]]][/QUOTE]

No nie tylko Twój. Ale jeżeli każdy będzie miał kaganiec i będzie panował nad psem to nie widzę problemów.
Ja bym bardzo chciała żeby Viki nauczyła się przebywać z psami bo chciałabym jeszcz jakiegoś futrzaka no ale nie wiem jak na niego zareaguje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Co to 240 miejsc xD
My z Fuksem teraz przyzwyczajamy się do większej ilości psów i do przychodzenia w tej ilości. Wczoraj spotkał ok. 60 psów i tylko dwa mu przeszkadzały jak był bez kagańca więc jest dobrze :)
Ćwiczeń nigdy nie za mało lepiej sprawdzać go cały czas a to przecie 11 miesięcy więc poćwiczymy troszkę :D

Widzę zainteresowanie ;>[/quote]
[COLOR=Blue]No co to tak mało miejsc phi:diabloti:
No to ćwiczcie ćwiczcie i chcemy na zlocie z postępem wos widzieć:eviltong:[/COLOR]

[quote name='Dariette.']No to proszę o dopisanie do mnie [B]osoby towarzyszącej + jednego psa ( kundliszona )[/B] ;)



[SIZE=3]już się nie mogę doczekać, gratuluję pomysłodawcy :loveu:.[/SIZE][/quote]
[COLOR=Blue]Bartyśkowo dopisz xD
A to dzięki dzięki :diabloti::diabloti:[/COLOR]

[quote name='Vida']Kurcze, ja tutaj widzę, że nie tylko mój Dżaki nie lubi wszystkie psy, bosz. ;D
Tutaj Kilche jakby coś. :]]]][/quote]
[COLOR=Blue]Jkabyś nie napisała zę to Ty to bych nie poznała:eviltong:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mój też nie wszystkie :eviltong:[SIZE=1]
Tzn on ogólnie psów nie lubi, woli ludzi, ale jak się zachowuje zależy od miejsca. Jak jest w nowym miejscu, tak do pierwszych kilku-kilkunastu razy łazi za ludźmi, z psami się tylko obwąchuje, jak ktoś warknie ucieka. Tak samo jest na szkoleniu. A w miejscu które zna, albo jak jest tylko 1-2 psy, najlepiej mniejsze to czasem jest ok, a czasem się przyczepi do jednego i go zacznie gonić, i po jakimś czasie jak nie przestanie to zaczyna się zachowywać jakby gonił zająca albo coś, w każdym razie jakby polował i zaczyna na psa piszczeć i zęby pokazywać. [/SIZE]
[SIZE=1]Ale tam będzie nowe miejsce, psy których nie zna, i do tego dużo psów dużych, nie będzie ukochanego pana który obroni, więc myślę że do takich zachowań nie dojdzie. O ile go wezmę, bo bardziej obawiam się czego innego(że będę musiała w nocy 50 razy wstawać z nim wychodzić, jak będzie wyglądało z chodzeniem na obiady i jak się dogada z psami, z którymi będzie w domku, albo że poleci gdzieś jak zobaczy psa z daleka)[/SIZE]. [SIZE=1]Ale poćwiczę z nim jeszcze i zobaczymy co się do wakacji zmieni.[/SIZE]

Jedzcie wszyscy :loveu:
Pola, a Iza Maksowa nie wolałaby w takim razie też z nami ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']zastanawiam sie i to powaznie :) mam nadzieje ze na dniach juz będę wiedzieć... głównie to zależy od mojej kolezanki czy ona da rade... bo ja to napewno dam :) tylko jak bysmy byly dwie to byloby raźniej zwlaszcza ze to nie bylby nasz pierwszy wyjazd z naszymi psami :)[/quote]
[COLOR=Blue]O witamy kolejnych zainteresowanych:diabloti:
No to czekamy na potwierdzenie czy jedziecie:eviltong:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']O Feigned :loveu: :evil_lol:
Jedz! Jedz! :loveu:[/quote]

[quote name='Bartiśkowa_']o jak fajnie widzę duże zainteresowanie :loveu: Zbierać się i decydować.
Feigned Przemyśl to :loveu::loveu:
ps czekam tylko na pozytywną informacje co do twojego przyjazdu :evil_lol:

Już dopisuję[/quote]


niee no :loveu:
teraz to muszę jechać. :evil_lol:
pogadam z rodzicami, może się uda.. :diabloti:
szkoda tylko, że tak wcześnie trzeba się zdecydować, najbardziej się obawiam, że nagle coś mi wypadnie i nie będę mogła pojechać. :eviltong:

a jak się dzielicie co do domków? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...