Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='Feigned']niee no :loveu:
teraz to muszę jechać. :evil_lol:
pogadam z rodzicami, może się uda.. :diabloti:
szkoda tylko, że tak wcześnie trzeba się zdecydować, najbardziej się obawiam, że nagle coś mi wypadnie i nie będę mogła pojechać. :eviltong:

a jak się dzielicie co do domków? :cool3:[/quote]
[COLOR=Blue]A co do domków to już tak dokładnie bydziemy sie dzielić jak już bydzie pełno i pewno lista uczestników;)

[/COLOR][quote name='Skibka']Anula jeszcze jedna prośba.
Obejrz w tych domkach czy jest lodowka a czy w klodowce jest zamrażalka i czy je mikrowela bo musza wiedzieć co wziąć psowi do jedzynio.:eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]Lodówka jest na bank i raczy z zamrażarką xD ale ok zobocza a do do mikroweli to chyba nie ma[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Skibka']Anula jeszcze jedna prośba.
Obejrz w tych domkach czy jest lodowka a czy w klodowce jest zamrażalka i czy je mikrowela bo musza wiedzieć co wziąć psowi do jedzynio.:eviltong:[/quote]

o własnie zamrażalka najważniejsza bo wezmę zapasik jedzonka żeby potem nie było problemu. :evil_lol: I jak bd szły do sklepu to obadajcie co w nim jest a najbardziej mnie intesują porcje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']o własnie zamrażalka najważniejsza bo wezmę zapasik jedzonka żeby potem nie było problemu. :evil_lol: I jak bd szły do sklepu to obadajcie co w nim jest a najbardziej mnie intesują porcje :cool3:[/quote]
[COLOR=Blue]Ok nie ma sprawy!:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dobrze więc... proszę bardzo o dopisanie mojej skromnej osoby i mojego psa. Koleżanka niestety nie ma pojecia co będzie robila w tym czasie bo konczy studia i będzie ise bronic i generalnie szykują jej sie duże zmiany w tym okresie i nie jest w stanie powiedziec czy da radę być na zlocie... jak sie uda to najwyzej zanocuje gdzies w pobliżu albo namiot rozbije :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']dobrze więc... proszę bardzo o dopisanie mojej skromnej osoby i mojego psa. Koleżanka niestety nie ma pojecia co będzie robila w tym czasie bo konczy studia i będzie ise bronic i generalnie szykują jej sie duże zmiany w tym okresie i nie jest w stanie powiedziec czy da radę być na zlocie... jak sie uda to najwyzej zanocuje gdzies w pobliżu albo namiot rozbije :)[/quote]
[COLOR=Blue]Ok zapisujemy a jaki piesek?:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']niee no :loveu:
teraz to muszę jechać. :evil_lol:
pogadam z rodzicami, może się uda.. :diabloti:
szkoda tylko, że tak wcześnie trzeba się zdecydować, najbardziej się obawiam, że nagle coś mi wypadnie i nie będę mogła pojechać. :eviltong:
[/quote]

Madzia to co jedziemy ?:cool3:
Tylko kurde daleko strasznie, no i termin odległy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']niee no :loveu:
teraz to muszę jechać. :evil_lol:
pogadam z rodzicami, może się uda.. :diabloti:
szkoda tylko, że tak wcześnie trzeba się zdecydować, najbardziej się obawiam, że nagle coś mi wypadnie i nie będę mogła pojechać. :eviltong:

a jak się dzielicie co do domków? :cool3:[/quote]
:multi:
Musi sie udać, jak nie to wiesz, zastosujemy to samo co u Sweet :D napiszemy specjalny list do Waszych rodziców :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam link do forum :eviltong:

Iza., jedziemy ! :multi: we dwie raźniej :diabloti:
daleko, ale cóż. :evil_lol:
ja to tylko jeśli bym jechała to bym musiała Axela pospotykać z większą ilością dużych psów, bo niektórych się boi :shake: chyba ma złe doświadczenia ;)
Iza, wiesz, że Luna nadaje się do tego idealnie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
Iza., jedziemy ! :multi: we dwie raźniej :diabloti:
daleko, ale cóż. :evil_lol:
ja to tylko jeśli bym jechała to bym musiała Axela pospotykać z większą ilością dużych psów, bo niektórych się boi :shake: chyba ma złe doświadczenia ;)
Iza, wiesz, że Luna nadaje się do tego idealnie? :diabloti:[/quote]

Na dzień dzisiejszy nie wiem czy mnie rodzice puszczą :eviltong: ale w sumie to ja juz w sierpniu będę miał 18 lat :evil_lol: ale ne wiem na 100 % obiecać nie mogę
Madzie, co za problem, bierzesz Axela razem ze sobą w niedziele jak będziesz do mnie jechac i sie oswajamy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Na dzień dzisiejszy nie wiem czy mnie rodzice puszczą :eviltong: ale w sumie to ja juz w sierpniu będę miał 18 lat :evil_lol: ale ne wiem na 100 % obiecać nie mogę
Madzie, co za problem, bierzesz Axela razem ze sobą w niedziele jak będziesz do mnie jechac i sie oswajamy :diabloti:[/quote]


a no przecież :diabloti: bo chyba będę :eviltong:
ja też nie wiem, ale na pewno o wiele większe prawdopodobieństwo, że puszczą jak nie będę jechać sama :cool3:
trzeba pogadać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']a no przecież :diabloti: bo chyba będę :eviltong:
ja też nie wiem, ale na pewno o wiele większe prawdopodobieństwo, że puszczą jak nie będę jechać sama :cool3:
trzeba pogadać :razz:[/quote]

a czy ty przypadkiem nie masz jechac z Ewą w niedziele do mnie ?
Ty możemy najpierw spradzmy czy my mamy tam jakiś dojazd w ogóle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']a czy ty przypadkiem nie masz jechac z Ewą w niedziele do mnie ?
Ty możemy najpierw spradzmy czy my mamy tam jakiś dojazd w ogóle :evil_lol:[/quote]

no toż mówię, że chyba jadę :diabloti:
a czemu mamy nie mieć :evil_lol: pociągi nie kursują? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

jej, jakie cudowne psy będą :loveu::loveu: jeszcze malamut do kompletu :loveu:
Jeszcze niech Frytela jedzie to będę w niebie :eviltong: albo ktoś z pudlem/bullterierem..

dostałam oficjalne pozwolenie od mamy xd tacie nic nie mówiłam, ale to nic, nie chce mi się :eviltong: i tak przyjadę ^^
ja chce już wakacje !

Link to comment
Share on other sites

To będzie mój pierwszy zlot... ja poki co mam za sobą 3 edycje Pucharu Polski w DogTrekkingu, wiec to jest namiastka tego co jest organizowane przez was.... na DogTrekkingu też psy, też zakręceni na ich punkcie ludzie tylko tam jeszcze dochodzi sport, chęć rywalizacji, i same juz trudy trasy, którą trzeba pokonać w jak najkrótrzym czasie .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy.! lecz się jeszcze nie zgłaszamy ;p A więc tak: Rozmawiałam z Bartiśkową i jak widać ktoś mnie już zapisał. Rozmawiałam dziś z mamą.. powiedziała że się zastanowi. Myślę że do jutra da mi odpowiedz.. Czy pojadę czy nie.. czy pojadę sama czy z nią ;/ ale jakby cio to my jesteśmy Gossia+pies (?) - Okolice Włocławka ;) Ale Ja Wam zazdroszczę że rodzice się godzą :lol: a jakby co to ja Bartiśkowa z Tobą w domku:eviltong: Z Twoim Niufkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...