Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też przeczytałam monitor :evil_lol::evil_lol:

weźcie tor ja będę zdjęcia robić xd jeszcze nie miałam okazji pofocić z bliska żadnego psiego sportu a chciałabym :)

ja chce już wakacje ! żyje zlotem już normalnie :eviltong:
Bartiśkowa RCookie mówiła chyba że jak pojedzie to bierze swoją małą więc możesz jej psa dopisać :)
a mnie pokolorować, bo jadę już raczej na 100% ;)
w ogóle fajnie że w tym roku większość osób z psami ^^
Marta musisz sobie psa skombinować bo się wybijesz xd ja zresztą też xd tzn wykombinować nowego albo przerobić tego :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']też przeczytałam monitor :evil_lol::evil_lol:

weźcie tor ja będę zdjęcia robić xd jeszcze nie miałam okazji pofocić z bliska żadnego psiego sportu a chciałabym :)

ja chce już wakacje ! żyje zlotem już normalnie :eviltong:[/quote]

ja tez bd tylko fotki robic :cool3: bo ze względu na łapki cZarny skakac nie może

to tak jak ja też już żyję zlotem a to jeszcze tyle czasu :evil_lol: najbardziej mi zależy żeby Bartisiowi się nie pogorszyło z łapkami bo jak będzie źle to przyjadę sama :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']no fajnieby było :loveu:

Oczywiście spacerki będą mam nadzieję codzinne nad jeziorko :evil_lol: bo mój wodolubiec bez niej nie wytrzyma jeszcze jaK bd słońce :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]No oczywiście ostatnio mój słoń morski codziennie był w jeziorze:evil_lol:

A jo tyż pierwsze co to monitor przeczytałach i normalnie takie gały po co komu monitor:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]No oczywiście ostatnio mój słoń morski codziennie był w jeziorze:evil_lol:[/COLOR]

[COLOR=blue]A jo tyż pierwsze co to monitor przeczytałach i normalnie takie gały po co komu monitor:evil_lol:[/COLOR][/quote]

ee to napewno się z Bonem dogadają morsy dwa z Luną będą trzy :evil_lol:

Ilona no zbiera się osób :diabloti: fajnie

Link to comment
Share on other sites

:placz: Czy ja tak niewyraźnie piszę? :placz:













PS:Nie pamiętam kto pisał, że jeśli pojedzie to weźmie, ale to szczegół :lol: I coś mi się wydaje, że ta osoba jednak nie jedzie i sobie coś skombinujecie sami... :hmmmm: :roll:
PS2:Jak coś to moge sobie przypomnąć jak sie gitarą obsługuje, bo kilka lat temu uczyłam sie przez pół roku u jednego gostka, ale teraz to pamiętam chyba tylko C-dur. :evil_lol: Ale gitare to ktoś inny miał wziąć...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']:placz: Czy ja tak niewyraźnie piszę? :placz:













PS:Nie pamiętam kto pisał, że jeśli pojedzie to weźmie, ale to szczegół :lol: I coś mi się wydaje, że ta osoba jednak nie jedzie... :hmmmm: :roll:
Jak coś to moge sobie przypomnąć jak sie gitarą obsługuje, bo kilka lat temu uczyłam sie przez pół roku u jednego gostka, ale teraz to pamiętam chyba tylko C-dur. :evil_lol: Ale ktoś inny miał wziąć gitare...:eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]Jo moga gitara zabrać ino że jo nie umia grać ani nic xD

Kurde jo mom na liscie jedna osoba więcy niż Ty ale nie wiem sprawdzom i nie umia znajś błędu
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...