Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Traperka']nie wiem co to za pies :crazyeye:
[IMG]http://img416.imageshack.us/img416/750/p60402610yp.jpg[/IMG]

Moonbeam of Seven Heaven[/quote]
aha ;) jesli to twoj piesio to przesle ci jego foty z gorzowa (ale to dopiero jutro)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']aha ;) jesli to twoj piesio to przesle ci jego foty z gorzowa (ale to dopiero jutro)[/quote]
super wielkie dzięki. Zawsze to fajnie zobaczyć swojego pieska innymi oczami. Teraz jedziemy do Kalisza. Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Traperka']super wielkie dzięki. Zawsze to fajnie zobaczyć swojego pieska innymi oczami. Teraz jedziemy do Kalisza. Pozdrawiam wszystkich.[/quote]
no ja niestety nie jade do kalisza niedlugo wystawa w szczecinie tam będę ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=Red]ARKTOGEA JESTEŚCIE PO PROSTU THE BEST ! ! !
[COLOR=Black][SIZE=2]PRZY OKAZJI GRATULACJE od potomstwa w pierwszej i drugiej generacji ;-) Mi po prostu brak słów.
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']no ja niestety nie jade do kalisza niedlugo wystawa w szczecinie tam będę ;)[/quote]
To życzymy powodzenia, bo stawka na Szczecin zapowiada się ciekawie.
Mieliśmy tam być, jak okazuje się bylibyśmy sami w klasie pośredniej. Ze względów rodzinnych musieliśmy zrezygnować. :razz:
Bedziemy kibicować wszystkim znajomym pieskom, a szczególnie trzymamy kciuki za Seven Heaven :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Traperka']To życzymy powodzenia, bo stawka na Szczecin zapowiada się ciekawie.
Mieliśmy tam być, jak okazuje się bylibyśmy sami w klasie pośredniej. Ze względów rodzinnych musieliśmy zrezygnować. :razz:
Bedziemy kibicować wszystkim znajomym pieskom, a szczególnie trzymamy kciuki za Seven Heaven :multi:[/quote]
niestety swojego malamuciska nie wystawiam w szczecinie jadę tylko popatrzeć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']niestety swojego malamuciska nie wystawiam w szczecinie jadę tylko popatrzeć ;)[/quote]
Czy Twój "malamucik" występował w Gorzowie? Próbuję Ciebie zlokalizować w moich wspomnieniach z wystawy. Podaj proszę imię swojego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Traperka']To życzymy powodzenia, bo stawka na Szczecin zapowiada się ciekawie.
Mieliśmy tam być, jak okazuje się bylibyśmy sami w klasie pośredniej. Ze względów rodzinnych musieliśmy zrezygnować. :razz:
Bedziemy kibicować wszystkim znajomym pieskom, a szczególnie trzymamy kciuki za Seven Heaven :multi:[/quote]
Traperka! Witaj! Miło było Cię poznac w Gorzowie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Traperka! Witaj! Miło było Cię poznac w Gorzowie;)[/quote]
Dzięki mi też było bardzo miło. Twój piesek jest super choć nie ukrywam, że mój też (poza ogonem, który nie spodobał się tylko sędziemu :cool3: ). W Gorzowie Moonbeam wcale nie współpracował. Wystawę miał gdzieś, był na mie obrażony. Jednym słowem miał muchy w nosie.:lol:
Pozdrowionka dla Black"a.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Traperka']Dzięki mi też było bardzo miło. Twój piesek jest super choć nie ukrywam, że mój też (poza ogonem, który nie spodobał się tylko sędziemu :cool3: ). W Gorzowie Moonbeam wcale nie współpracował. Wystawę miał gdzieś, był na mie obrażony. Jednym słowem miał muchy w nosie.:lol:
Pozdrowionka dla Black"a.[/quote] Sedziemu? Nie powiedzialabym, bo tam nie bylo wiadomo kto sedziowal, zreszta sama widzialas:lol: glownie opinie wydawala "ta" pani.
Uu obrażony pies, swoja drogą czemu:razz:czyżby mu sie kąpiel nie podobała albo coś;)
Również pozdrawiamy Moonbeam'a :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Sedziemu? Nie powiedzialabym, bo tam nie bylo wiadomo kto sedziowal, zreszta sama widzialas:lol: glownie opinie wydawala "ta" pani.
Uu obrażony pies, swoja drogą czemu:razz:czyżby mu sie kąpiel nie podobała albo coś;)
Również pozdrawiamy Moonbeam'a :)[/quote]
Tak, masz rację. Pani grała pierwsze skrzypce. A... Polrar-Moonbeam, tego dnia nie chcial nawet wsiąśc do samochodu. wytaźnie wyczuwał co się święci. Wystaw nie znosi, jest na bardzo spięty. Zobaczymy co pokaze jutro w Kaliszu. Pa. Pozdrawiamy .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']POWODZENIA jutro!;);)[/quote]
Liczę na dobry humor Polara. Dzisiaj byliśmy nad Wartą z Husky -znajdą(biorę ją na długie spacery) , więc licze na dobry nastrój. Były wykończone. Może się popisze dobrym zachowaniem.:shake: Liczę na niego. Jeszcze raz pozdrawiam pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Traperka']Czy Twój "malamucik" występował w Gorzowie? Próbuję Ciebie zlokalizować w moich wspomnieniach z wystawy. Podaj proszę imię swojego psiaka?[/quote]
nie wystawialam daisy bylam tylko popatrzec , jakby co to ja to bylam tą dziewczyna ktora stala kolo samoyeda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']nie wystawialam daisy bylam tylko popatrzec , jakby co to ja to bylam tą dziewczyna ktora stala kolo samoyeda[/quote]
Chyba mam Ciebie na zdjęciu, ale jutro będę zaglądać do fotek. Prześlę je. A teraz idę spać. Jurto WYSTAWA W KALISZU! Dzięki ,Pa.:razz:

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj Ebonyshadow N'Shapali's Dragon w Raciborzu:
ZW.MŁ, BOB, BIS JR, BOG I[B][COLOR=Red] BIS!!!![/COLOR][/B]
Gratulacje!!

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/2332/708553jp.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8897/708667jq.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

OGROMNE GRATULACJE dla wszystkich walczących w ten weekend!!!

Ja do teraz jeszcze nie umiem uwierzyć :) Dziękuje za gratulacje i jak dostane wiecej fotek to napewno wstawie :)
Organizacja super sie spisała- tyle worków karmy, pucharów, szamponów, ze naprawde ledwo sie do autka z tym wszystkim pomieściliśmy :razz:
Och tą wystawe będe jeszcze dłuuuuuuugo wspominać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...