Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 21.08


Atik

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Toller-Fox[/b], a nie prościej zatrzymać się na jedną noc ? Jeżeli przyjedziesz pociągiem, to po wyjściu z peronów kieruj się w lewo. Miniesz parking dworcowy, przejdziesz na drugą stronę ulicy i skręcisz w prawo w ul. Żeromskiego, która doprowadzi Cię na przystanek. Jedyny autobus, który dowiezie Cię pod stadion to [b]17[/b], może byc też[b] 6[/b] ale jeździ rzadziej. Licząc z przystankiem na którym wsiądziesz, wysiądziesz na 6 przystanku, jadąc [b]17[/b]. To będzie ul. Wyspiańskiego, po lewej stronie będzie stadion, po prawej bloki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za instrukcje - nie byliśmy jeszcze nigdy w Rzeszowie. :D
Są bilety weekendowe na pociąg, i możesz wtedy jeździć do woli. W sumie moglibyśmy przenocować, ale z Krakowa do Rzaszowa znowu nie jest tak daleko, a po zawodach, będziemy chciali wykąpać piesa przed wystawą. Wolę to robić w domu, bo mam lepsze warunki, zakładając nawet że znalazłabym jakąś kwaterę gdzie przyjmą z psem. Z tego co szukałam wcześniej, to był tylko hotel, z dość konkretnymi cenami - bardziej już sie opłaca pojeździć tam i z powrotem. Niemniej rada jest niezła, tak właśnei zrobiliśmy w Ustroniu na ostatniej wystawie, i też zanocujemy koło Nowego Targu.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Ja z moja lhasa tez sie wybieram na te wystawe no i z niufem, ale ona za mloda jeszcze na wystawianie sie:), (braklo jej jednego dnia:-( ).
Wystawa przewaznie sie udaje - noo, pogoda nie zalezna jest od organizatorow, kto byl, wie, ze i nagrody sa fajowe i sama wystawa tez.

Link to comment
Share on other sites

Wypełniłam formularz zgłoszeniowy ze strony ale nie było go jak wysłać :o . Więc skorzystałam z podanego wcześniej maila i na niego wysłałam skopiowany formularz wraz z załączonym rodowodem.
[b]Atik[/b] możesz dać znać czy doszło z adresu [email][email protected][/email]? I czy wszystko w porządku?Zapomniałam wpisać temat w nagłówku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Jest ktoś kto jedzie do Rzeszowa przez Łódż albo z Łodzi i moze zabrać jedna osobe i psa(może siedziec na kolanach)??? Oczywiście dorzucam się do paliwa![/quote]
Trzymam kciuki, abyś znalazła kogoś z wolnym miejscem w samochodzie. :kciuki: A jeżeli nikogo nie znajdziesz, to co, pociąg?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Jest ktoś kto jedzie do Rzeszowa przez Łódż albo z Łodzi i moze zabrać jedna osobe i psa(może siedziec na kolanach)??? Oczywiście dorzucam się do paliwa![/quote]
Pewnie łatwiej Ci będzie znaleźć kogoś, kiedy na stronie będzie katalog przedwystawowy. :) A może się okaże, że ktoś z Twoich znajomych jedzie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...