Jump to content
Dogomania

Spacerowe miejsca okolice Warszawy, prośba o pomoc


madmax

Recommended Posts

Przebrnęłam przez cały watek "spacery w Warszawie", niestety nie znalazłam interesujących mnie informacji. Szukamy nowego miejsca na spacery(dla urozmaicenia), najlepiej na prawym brzegu Wisły. Jako, że parkowe hasanie nie jest dla nas( psy nie uznają innej predkości niż galop, co dla "nie-psiarzy" może być uciążliwe, a my też lubimy spędzać czas na łonie natury) szukamy dość duzych wolnych przestrzeni, najlepiej poza miastem, do swobodnego spacerowania i wybiegania psiurów. Dotychczas najczęściej jeździliśmy do Łomianek, lecz zbliżająca się zima "zainspirowała" nas do szukania czegoś bliżej. Mieszkamy na Grochowie, więc może ktoś z dogomaniaków zna takie miejsca/e po prawej stronie Wisły, kierunek Lublin etc., aby nie musieć się przebijać przez całą Warszawę. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie:p

Link to comment
Share on other sites

Madmax, a próbowałaś za Promenadą?-jak się idzie na Gocław-tam powinny być tereny do hasania, kanałek, ogródki działkowe i naprawdę sporo dzikich terenów. mieszkałam tam kiedyś i łaziłam tam z dzieciakami na dzikie gruszki , robiliśmy tam ogniska i generalnie włóczyliśmy się. nie wiem czy nadal jest tam niezabudowany teren ale poeksplorowac zawsze możesz jak masz niedaleko. chodzi mi o teren jakbys na mapie zobaczyła pomiędzy Promenadą na Ostrobramskiej a Gocławiem. i jeszcze trochę za ten kanałek, jeżeli znajdziesz cos ciekawego to daj znaka, chętnie się umówimy, moje psiaki tez najbardziej lubią biegać byle jak najszybciej (malamuty).

Link to comment
Share on other sites

tez mi od razu do głowy wpadł gocław albo rembertow ? anin? kurcze tam jest tyle miejsca ;] może ten Anin? a tam dalej jak sie jedzie co jest szpital psychiatryczny? dawno tam nie byłam w okolicach i nie wiem czy sie tam teraz pobudowali ale tam byly jakis czas temu ogromne tereny,las stadnina

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za propozycje:) na pewno poeksplorujemy i zdam relację, może jeszcze komus się przyda. w tygodniu jeździmy własnie do Starej Miłosnej, ale po 3 latach już nam trochę spowszedniała i dlatego szukamy alternatywy:) ale i najlepiej miejsca przez kogoś już sprawdzonego, gdzie nikt nie będzie chciał nas unicestwić widłami za wstęp na jego teren:) kierunek na Rembertów to straszne korki,a chodzi o miejsce, gdzie da sie w miarę szybko dojechać, właśnie w ciągu tygodnia. na weekendowe szaleństwa nie do pobicia pozostaną jednak Łomianki: tereny za stadniną Wilczeniec- nieużytki, jeziorko i hektary do obejścia- polecam!

Link to comment
Share on other sites

no i sukces;) dziś podjechałam "wybadać" sugerowane tereny za Promenadą i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona, nie wspominając o psach!duża przestrzeń, same nieużytki, a to wszystko tylko 5 min od domu:cool3: trochę się trzeba momentami przedzierać przez chaszcze, ale nam to niestraszne. naprawdę bardzo dziękuję za tą podpowiedź:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...