Jump to content
Dogomania

Biała bestyjka - Fifi .


paulina11175

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Onomato-Peja']kasa kasa kasa :cool3: za krycie się płaci :razz:
a w ogłoszeniu można napisać, Ojciec z rodowodem[/quote]
Więcej kasy, uczciwej kasy wziął by za pokrycie rodowodowej suczki gdzie napisane by było RODZICE rodowodowi, hodowla taka i taka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']No popatrz a ja myślałam, że w regulaminie forum jest napisane o ortografii i interpunkcji. :cool3: Więc raczej nie masz wyboru... :roll:

Nie, nie dorastasz. Twoje ( kurcze powinnam z małej, ale początek zdania) wypowiedzi są na poziomie dziecka 10-11 lat. :cool1: Wnioskuję, że tyle masz.
Do tego dochodzi też minimalna wiedza ( a może jej brak ? :cool3:).
A skąd ją znasz ? Z forum ? :roll:[/quote]
Mam 13 lat. :roll: ( dokładniej skończę 21.10 )
Nie, nie z forum.
Aaa i teraz jestem pewna, że Aria99 ma 14 lat, bo w marcu ma urki. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']O matko.....[/QUOTE]

Moniek193, jakie mam dać argumenty ?
Mama wzięła reproduktora z allegro.pl , wiem tylko , że mama mi mówiła, że tylko ten reproduktor był na zewnątrz, a inne westy w domu .
Więc to chyba jakaś hodowla, nie wiem, czy mają str. internetową .

Link to comment
Share on other sites

Paulina Twoje wypowiedzi - jedno drugiego się nie trzyma! Popierasz r=r, a nie masz nic przeciwko temu, że weterynarz twierdzi, że suka powinna mieć przynajmniej raz szczeniaki. Domyślam się, że o rozmnożeniu swojej suki jednak wiedziałaś i byłaś świadoma tego, co zrobi Twoja matka. No cóż, stało się, w każdym bądź razie dobrze, że skuke wysterylizowałaś ([SIZE="1"]o ile to nie kolejne kłamstwo[/SIZE]) i nie planujesz kolejnych szczeniąt. To tyle z mojej strony już na ten temat.
A poza tym sierść westa aż trudna w utrzymaniu jej w dobrym stanie nie jest! Jakbyś poświęcała czas na pielęgnacje jej sierść nie wyglądałaby aż tak okropnie -> [url]http://i33.tinypic.com/hvqm9h.jpg[/url] Powiedz mi jaki zadbany west tak wygląda? :mdleje: Nie znam się na rasie, ale pierwszy raz widzę coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina11175']Moniek193, jakie mam dać argumenty ?
Mama wzięła reproduktora z allegro.pl , wiem tylko , że mama mi mówiła, że tylko ten reproduktor był na zewnątrz, a inne westy w domu .
Więc to chyba jakaś hodowla, nie wiem, czy mają str. internetową .[/quote]
Allegro :mdleje: Tam przynajmniej 50% to oszuści, piszący Nowofunland zamiast Nowofundland, Lablador zamiast Labrador itd. więc pewności nie masz;)

Aha i nie rozumiem jeszcze jednego.. Psy trzymane w domu to nie hodowla, a pies trzymany na zewnątrz to hodowla? Chyba pseudo:cool1: W takim razie jak Ty wyobrażasz sobie hodowle, bo dobra hodowla to psiaki jak każde inne z kochającym domem i właścicielami, tyle że jeżdżące na wystawy i prawnie się rozmnażające;) A nie trzymane na polu, łańcuchu, w klatkach (nie daj Boże)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Allegro :mdleje: Tam przynajmniej 50% to oszuści, piszący Nowofunland zamiast Nowofundland, Lablador zamiast Labrador itd. więc pewności nie masz;)

Aha i nie rozumiem jeszcze jednego.. Psy trzymane w domu to nie hodowla, a pies trzymany na zewnątrz to hodowla? Chyba pseudo:cool1: W takim razie jak Ty wyobrażasz sobie hodowle, bo dobra hodowla to psiaki jak każde inne z kochającym domem i właścicielami, tyle że jeżdżące na wystawy i prawnie się rozmnażające;) A nie trzymane na polu, łańcuchu, w klatkach (nie daj Boże)![/QUOTE]

DOBRZE !
Jestem świadoma swojego błędu . Możemy zakończyć już ten temat ? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina11175']Fotki


Że psiaki są zadbane i dobrze odżywione, które mają dobre warunki do życia i ludzi otaczających ich opieką i miłością. Psy szczęśliwe i jeżdżące na wystawy oraz rozmnażane tylko wtedy, kiedy mają rodowody- to świadczy o 100% czystej rasy .
Czy mam rację ? :roll:

[/quote]
No dobra, to teraz powiedz mi (bo trochę się to kupy nie trzyma) dlaczego napisałaś wcześniej, że Westik kryjący Twoją Fifi był jedynym trzymanym na polu więc to jakaś hodowla pewnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No dobra, to teraz powiedz mi (bo trochę się to kupy nie trzyma) dlaczego napisałaś wcześniej, że Westik kryjący Twoją Fifi był jedynym trzymanym na polu więc to jakaś hodowla pewnie ?[/QUOTE]

Nie na polu. To był duży domek jednorodzinny, w środku były psy, a on w takim metalowym kojcu i tam w środku chyba ją krył. Nie wiem dokładnie, bo mnie tam wtedy przy tym nie było.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Przeniosłam 'dyskusję' na temat pielęgnacji westów do działu pielęgnacja, a dokładniej tam:[/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f867/trymowanie-u-westow-120573/index6.html"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f867/trymowanie-u-westow-120573/index6.html[/B][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj Paulino i Fifi
Chciałabym wtrącić swoje trzy grosze do tej całej dyskusji, oczywiście nie chcę tu nikogo negować.
Jeśli chodzi o reproduktora to z tego co mnie wiadomo to żaden pies reproduktor nie może kryć suki bez uprawnień hodowlanych, bo podobno jak się o tym dowie ten cały związek to uprawnienia traci (jeśli się mylę proszę mnie poprawić). Więc jeśli faktycznie był to reproduktor z rodowodem to lepiej nie mów kto to, bo może się to dla niego źle skończyć. Po drugie to podobno jest bujda z tą ciążą że niby każda suka powinna raz mieć dzieci, ale nie wgłębiałam się w temat bo mam psa.
Paulino mój Alex jest też bez rodowodu i powiem że żałuję troszkę że tak wyszło, bo oczywiście jak patrzę na Alexa nie powiem mu w twarz że żałuję że go mam dlatego piszę że "troszkę". I nawet myślę żeby dokupić jakiegoś kolege, chyba nie chcę suczki bo bym musiała Alexa kastrować, a nie robię tego, chwilowo bardziej ze względów na mojego narzeczonego, który jak usłyszał kastracja no to wiecie jak zareagował:)(męska solidarność) Oczywiście myślę o rodowodowym.... Jeśli chodzi o pielęgnację, mam nadzieję że Bzikowa mi wybaczy że tu pisze, ale chodzi mi strikte o twoją Fifi, gdyby była trymowana i miała szorstki włos to nie musiałabyś ją dziennie czesać, wiem z własnego doświadczenia, Właśnie szorstka sierść się mniej brudzi i wygląda dużo lepiej od tzw. waty. Jeśli twoja fryzjerka nie posiada sprzętu do trymowania, to kup sobie trymer i rób dziewuchę sama:) Uwierz mi że efekty są niesamowite, oczywiście to proces długotrwały i pamiętaj szorstki włos nie rośnie tak szybko jak puch co dodatkowo cieszy.

A teraz do wszystkich, którzy odwiedzali tą galerię, pokażcie trochę klasy i niech dziewczyna dalej prowadzi galerię. Myślę że Paulina jest już na tyle uświadomiona że wystarczy jej obelg.
A ja z niecierpliwością czekam na nowe fotki Fifi i jeśli będziesz mieć jakiś problem co do pielęgnacji i nie tylko to pisz pv
Pozdrawiam
Ewelina

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='evelynka']Izuuus jeśli nie masz żadnego grzechu to rzucaj mięsem dalej.....jeśli masz to nie pisz nic....[/QUOTE]
A kto tu rzuca mięsem ? Nikt bez powodu na dogo nie zostaje zbanowany i nikomu bez powodu by galerii nie zamknęli, a zakładanie dwóch kont naraz tylko dlatego, że wstyd przyznać się do błędu to głupota..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...