Jump to content
Dogomania

Biała bestyjka - Fifi .


paulina11175

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulina11175']Dzięki Kaya93 . A jak już mówiłam, mi się nie nudzi. Fotki " Tiny " zostały wszystkie usunięte, tylko nie wiem, jak tytuł galerii zmienić :roll: .[/quote]

Rozumiem, ale najpierw warto pomyśleć, a potem cos robić:razz:

Nie chodzi nam o tytuł :P
ale mozesz go zmienić edytując swój pierwszy post w galerii;)
Chodzi nam o to, że galerie masz utworzoną w VIII grupie - Cocker Spaniel Angielski :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Rozumiem, ale najpierw warto pomyśleć, a potem cos robić:razz:

Nie chodzi nam o tytuł :P
ale mozesz go zmienić edytując swój pierwszy post w galerii;)
Chodzi nam o to, że galerie masz utworzoną w VIII grupie - Cocker Spaniel Angielski :eviltong:[/QUOTE]

No, ale ja nie umiem tego zmienić :mad: .
Nie moja wina, że od paru dni jestem na dgm i dopiero się uczę .
A jeżeli o tytuł, to już próbowałam i nie można zmienić :placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']paulina, ale ja nie uważam... Jak tak można... :shake: Próbowałaś swojego starego psa ( o ile w ogóle go miałaś) zastąpić cudzym ? Co to ci dało ?
Zazdrościsz... Jak można komuś zazdrościć mając własnego psa :placz: Boże weźcie ją z tego forum :placz:[/QUOTE]

Też myślę, że to coś okropnego.. Poprsotu szkoda słów. Ale żeby mieć psa trzeba do tego chyba dorosnąć, dojrzeć.. :hmmmm:

Temat galerii teraz z tego co mi wiadomo zmienia administrator. Jest do tego specjalny wątek. Jak się wysilisz i poszukasz to znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']paulina, ale ja nie uważam... Jak tak można... :shake: Próbowałaś swojego starego psa ( o ile w ogóle go miałaś) zastąpić cudzym ? Co to ci dało ?
Zazdrościsz... Jak można komuś zazdrościć mając własnego psa :placz: Boże weźcie ją z tego forum :placz:[/QUOTE]

Nie wezmą mnie z tego forum. Po prostu przypomniałam sobie moją Tinę noo. A mi się Diana bardzo podobała i ... Dobra, wiem, że źle zrobiłam!! Temat zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Też myślę, że to coś okropnego.. Poprsotu szkoda słów. Ale żeby mieć psa trzeba do tego chyba dorosnąć, dojrzeć.. :hmmmm:

Temat galerii teraz z tego co mi wiadomo zmienia administrator. Jest do tego specjalny wątek. Jak się wysilisz i poszukasz to znajdziesz.[/quote]


Ja sobie sama zmieniam temat... Klikam najpierw edytuj a potem zaawansowana edycja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Ja sobie sama zmieniam temat... Klikam najpierw edytuj a potem zaawansowana edycja[/QUOTE]

Spróbuję ;) . Jak się nie uda to poproszę admina jakoś ... a jeżeli chodzi o zmianę kategorii Izuuus to już administratora poprosiłam na dział : West highland white terrier :cool3: .
Teraz tylko czekać, aż przeniosą mnie tam :eviltong: .
Później dodam nowe fotki Fifi :oops: .
Albo może teraz ;) .

Komenda : ' hop ' . Na zdj. widać, jakby się bała chociaż nie wiem czego :p .
[IMG]http://i35.tinypic.com/2v1uum8.jpg[/IMG]

Fifi spotkała kolegę .
[IMG]http://i33.tinypic.com/hvqm9h.jpg[/IMG]

Fifi dziecko, sunia już sprzedana :-(
[IMG]http://i38.tinypic.com/oanko9.jpg[/IMG]

To by było na razie tyle. Miłego oglądania ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina11175']Spróbuję ;) . Jak się nie uda to poproszę admina jakoś ... a jeżeli chodzi o zmianę kategorii Izuuus to już administratora poprosiłam na dział : West highland white terrier :cool3: .
Teraz tylko czekać, aż przeniosą mnie tam :eviltong: .
Później dodam nowe fotki Fifi :oops: .
Albo może teraz ;) .

Komenda : ' hop ' . Na zdj. widać, jakby się bała chociaż nie wiem czego :p .


Fifi spotkała kolegę .


[B][SIZE=4]Fifi dziecko, sunia już sprzedana :-([/SIZE]
[/B]

To by było na razie tyle. Miłego oglądania ;) .[/quote]
To rozumiem że i rozmnażanie psa bez rodo co ?
gdybyś popierała r=r to byś jej nie rozmnożyła .
Boże dzieciaku dorośnij i dopiero zacznij coś pisać .
A może teraz powiesz że Fifi ma rodo, i jest z jakiejś wymyślonej hodowli ? :mad:
Nie dobijaj mnie proszę i nie pisz tylko że to rodzice chcieli i tak zrobili bo to nudne już jest ;) :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']To rozumiem że i rozmnażanie psa bez rodo co ?
gdybyś popierała r=r to byś jej nie rozmnożyła .
Boże dzieciaku dorośnij i dopiero zacznij coś pisać .
A może teraz powiesz że Fifi ma rodo, i jest z jakiejś wymyślonej hodowli ? :mad:
Nie dobijaj mnie proszę i nie pisz tylko że to rodzice chcieli i tak zrobili bo to nudne już jest ;) :roll:[/quote]

:angryy::angryy: ciekawe co jeszcze:angryy:
Suka kupiona z gieldy i jeszcze rozmnazana:angryy:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: trolle się na Dogomanii rozmnażają z prędkością światła...

abstrahując od kłamstewek o pierwszym psie...

po pierwsze sunia zaniedbana totalnie - jak można doprowadzić westa do takiego stanu, nawet jeśli jest to westowy kundelek... :shake:

po drugie - jeśli naprawdę ją rozmnożyłaś to tylko mi jej żal... Rozumiem, że Twoi rodzice byli w to zaangażowani, nie ma to jak dawać dzieciom dobry przykład.

[B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=Green]Coś czuję, że ktoś tu dostanie urlop od Dogomanii...
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']No dobra. Ona to już raczej zrozumiała. Nie wiem po co się wysilać i ją jeździcie. :roll: A tak wgl co do szczeniaka to nie jej wina, lecz jej rodziców. :p Wiec sorry, ale nie czepiajcie się jej.[/QUOTE]

Mogę opowiedzieć jak to było ... Był to weekend, a ja zawsze w weekendy jeżdżę do taty. Był to 9 dzień Fifi cieczki [...] Mama na necie znalazła reproduktora i zawiozła ją tam ... nie chciała mi nic mówić, bo wiedziała, że jestem przeciwko temu [...] Wiecie powikłania i wgl. ale się stało niestety :-( . Mama mi powiedziała dopiero wtedy, kiedy było już po wszystkim [...] byłam taka wkurzona, że przez 3 dni z nią nie gadałam :angryy: !
Nie mogłam nic poradzić na to [...] :placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']:crazyeye: trolle się na Dogomanii rozmnażają z prędkością światła...

abstrahując od kłamstewek o pierwszym psie...

po pierwsze sunia zaniedbana totalnie - jak można doprowadzić westa do takiego stanu, nawet jeśli jest to westowy kundelek... :shake:

po drugie - jeśli naprawdę ją rozmnożyłaś to tylko mi jej żal... Rozumiem, że Twoi rodzice byli w to zaangażowani, nie ma to jak dawać dzieciom dobry przykład.

[B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=Green]Coś czuję, że ktoś tu dostanie urlop od Dogomanii...
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/QUOTE]

FIFI JEST ZADBANA !! Czesana jest codziennie, mimo to, że jak się wytrzepie, to wygląda tak samo ! Jeździ do fryzjera, jest czesana i trymowana ... !! Nie byłaś u mnie w domu i nie wiesz jak jest ... więc najpierw pomyśl 3 razy zamin doś napiszesz ... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Paulina 111... Po pierwsze jedyną osobą która może to kogoś pouczać w sprawie Westów jest Bzikowa, a nie Ty:shake: Zamiast zastanawiać się jak wstawić banner albo wkleić foty, to idź się zajmij psem:cool1:

Rozumiem, że może nie wiesz, że nie należało kupować psa z giełdy, ludzie popełniają błędy ale się na nich uczą, więc przestań zmyślać, że masz inne psy, że Fifka to i tamto i ogarnij się kobieto, pogadamy za pare lat jak dojrzejesz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']pogadamy za pare lat jak dojrzejesz![/QUOTE]

Albo troszkę dłużej. :diabloti:

[SIZE="1"]Każdy zasłania się rodzicami, że niby nic się o rozmnażaniu suki nie wiedziało,a pewnie sama chciałaś mieć $łOdZiUtkiegO pieseczka w domu.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Albo troszkę dłużej. :diabloti:

[SIZE=1]Każdy zasłania się rodzicami, że niby nic się o rozmnażaniu suki nie wiedziało,a pewnie sama chciałaś mieć $łOdZiUtkiegO pieseczka w domu.[/SIZE][/quote]

A jak ! A jaka szkoda, że szczeniaczki sprzedali, takie fajniu$$ie przytula$$ne były ;<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Zapewne z rodowodem! :diabloti:[/quote]
:megagrin:
[quote name='Moniek193']Ale nie martwcie się, zapewne Fifka przy kolejnej cieczce znów urodzi słodkie szczeniaki, może sobie jakiegoś zostawicie, najlepiej reproduktora do kolejnych miotów:diabloti:[/quote]
Założy hodowlę :cool3: i Fifi będzie się rozmnażać i potęgować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...