Jump to content
Dogomania

Biała bestyjka - Fifi .


paulina11175

Recommended Posts

I kto tu już dorósł? :roll:
Nabijacie się z niej. Myślicie, że ją to nie boli? :shake:
A co do tego [SIZE=1][SIZE=2]$łOdZiUtkiegO[/SIZE] [SIZE=2]pieska, to rodzice mogli zaprzeczyć gdyby ona go chciała co nie?
To, że okłamała was raz to nie znaczy, że w tym przypadku kłamie. :roll:
Nie mogę patrzeć na to jaką macie z tego polewke .. :angryy:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mqrtynq']I kto tu już dorósł? :roll:
Nabijacie się z niej. Myślicie, że ją to nie boli? :shake:
A co do tego [SIZE=1][SIZE=2]$łOdZiUtkiegO[/SIZE] [SIZE=2]pieska, to rodzice mogli zaprzeczyć gdyby ona go chciała co nie?
To, że okłamała was raz to nie znaczy, że w tym przypadku kłamie. :roll:
Nie mogę patrzeć na to jaką macie z tego polewke .. :angryy:
[/SIZE][/SIZE][/quote]

To jest forum publiczne, co ona myślała, że jak nakłamie to będziemy cicho ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']I kto tu już dorósł? :roll:
Nabijacie się z niej. Myślicie, że ją to nie boli? :shake:
A co do tego [SIZE=1][SIZE=2]$łOdZiUtkiegO[/SIZE] [SIZE=2]pieska, to rodzice mogli zaprzeczyć gdyby ona go chciała co nie?
To, że okłamała was raz to nie znaczy, że w tym przypadku kłamie. :roll:
Nie mogę patrzeć na to jaką macie z tego polewke .. :angryy:
[/SIZE][/SIZE][/quote]
Proszę Cię nie dobijaj mnie:crazyeye: Znalazłaś w niej chyba swoją bratnią duszę..:cool1:
Wkleja na forum zdjęcia nie swojego psa, zapewne bez zgody właściciela co może się jeszcze dla niej źle skończyć.. potem wymyśla jakieś durne wymówki i do tego rozmnaża psa bez rodowodu popierając r=r :mdleje:
Ona ma 14lat, znam wiele osób dużo rozważniejszych w jej wieku, jeżeli pies to dla niej zabawka to niech się nim chwali na innym forum, tu się takich rzeczy nie toleruje! A my się z niej nie śmiejemy tylko próbujemy do niej dotrzeć, bo potem dorośnie i będzie się zachowywać nieodpowiedzialnie jak jej rodzice którzy na to pozwalają:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Proszę Cię nie dobijaj mnie:crazyeye: Znalazłaś w niej chyba swoją bratnią duszę..:cool1:
Wkleja na forum zdjęcia nie swojego psa, zapewne bez zgody właściciela co może się jeszcze dla niej źle skończyć.. potem wymyśla jakieś durne wymówki i do tego rozmnaża psa bez rodowodu popierając r=r :mdleje:
Ona ma 14lat, znam wiele osób dużo rozważniejszych w jej wieku, jeżeli pies to dla niej zabawka to niech się nim chwali na innym forum, tu się takich rzeczy nie toleruje! A my się z niej nie śmiejemy tylko próbujemy do niej dotrzeć, bo potem dorośnie i będzie się zachowywać nieodpowiedzialnie jak jej rodzice którzy na to pozwalają:cool1:[/QUOTE]

I popieram w 1oo%. Szczególnie z bratnią duszą. :cool1:
Za dużo tych troli. Trzeba im przemawiać do rozumu! A co do 14 lat nie wydaje mi się, żeby aż tyle miała, w tym wieku już sie ma chyba inny tok myślenia. :mdleje:

Z resztą mqrtnq, tak dobrze ją znasz, że ją bronisz? A nie, może uważasz, że wszytsko co robi to jest dobre? Taki KRADNIĘCIE zdjęć, wymyślanie bajeczek, ah no tak. Rozumiem. ;)

Może czas najwyższy ten temat zakończyć? Robi się to żałosne. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']To jest forum publiczne, co ona myślała, że jak nakłamie to będziemy cicho ?[/quote]
Ale jak widać to wszystki się ciągnie prawie 8 stron.. :roll:
[quote name='Moniek193']Proszę Cię nie dobijaj mnie[IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG] Znalazłaś w niej chyba swoją bratnią duszę..[IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG]
Wkleja na forum zdjęcia nie swojego psa, zapewne bez zgody właściciela co może się jeszcze dla niej źle skończyć.. potem wymyśla jakieś durne wymówki i do tego rozmnaża psa bez rodowodu popierając r=r [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/mdleje.gif[/IMG]
Ona ma 14lat, znam wiele osób dużo rozważniejszych w jej wieku, jeżeli pies to dla niej zabawka to niech się nim chwali na innym forum, tu się takich rzeczy nie toleruje! A my się z niej nie śmiejemy tylko próbujemy do niej dotrzeć, bo potem dorośnie i będzie się zachowywać nieodpowiedzialnie jak jej rodzice którzy na to pozwalają[IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG][/quote]
Niby czemu "bratnią duszę" ? :roll: Ja nie daje fotek psa z neta wiec sorry.. :roll:
Ona ma 12-13 lat ... jakoś tak .
[quote name='Izuuus']I popieram w 1oo%. Szczególnie z bratnią duszą. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG]
Za dużo tych troli. Trzeba im przemawiać do rozómu! A co do 14 lat nie wydaje mi się, żeby aż tyle miała, w tym wieku już sie ma chyba inny tok myślenia. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/mdleje.gif[/IMG]

Z resztą mqrtnq, tak dobrze ją znasz, że ją bronisz? A nie, może uważasz, że wszytsko co robi to jest dobre? Taki KRADNIĘCIE zdjęć, wymyślanie bajeczek, ah no tak. Rozumiem. [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Może czas najwyższy ten temat zakończyć? Robi się to żałosne. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/quote]
Co wy macie z tą bratnią duszą?! :roll: Sugerujecie, że mam fotki psów z neta?
Yhh .. wiec ja też jestem trol?
Nie nie znam jej praktycznie wcale, ale gdybyście mnie tak jeździły, to by mnie bolało..
Co do zakończenia to brawo przemyślenia sprawy... :multi:
[SIZE=1]Nareszcie koniec.. ! [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Sorr ...[/B]

[B]że powiedziałam że Tina jest z neta .[/B]

[B]Ale wieże że Fifulll twaa ;-][/B]

[B]i nie jest zaniedbanaa ! :roll:[/B]

[B]wiem jak trudno utrzymać w dobrym stanie sierść WESTA który żyje w bloku , i za każdym przyjściu ze spaceru wygląda jak nie czesany :angryy:[/B]

[B]NIE JEŹDZIJCIE PO NIEJ !

SPRAWA TINA - DAWNO ZAKOŃCZONA ![/B]

[B]A CO DO FIFI - PO CO PO NIEJ JEŹDZIĆ !!! :roll:[/B]
[B]
TO JEST DZIECINNE :p[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No domyślam się, że nie 99 tylko 1999:cool1:[/quote]
Hahaha .. ale dowcipna jesteś :roll:
żałosne ... :roll::roll:
Aria99 ma 14-15 lat , ale wiesz co? Widzę , że wiek o niczym nie świadczy. :p Może ktoś mieć 12 lat i być mądrzejszym od 17 latka . :p
Znam takie przypadki , a nawet się udzielają na tym wątku .. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Hahaha .. ale dowcipna jesteś :roll:
żałosne ... :roll::roll:
Aria99 ma 14-15 lat , ale wiesz co? Widzę , że wiek o niczym nie świadczy. :p Może ktoś mieć 12 lat i być mądrzejszym od 17 latka . :p
Znam takie przypadki , a nawet się udzielają na tym wątku .. :cool1:[/QUOTE]

Twierdzisz, że jesteś od kogoś mądrzejsza tu? :mdleje:
Moniek193 pisząc to ma racje, bo wasze wypowiedzi są tu dziecinne. Najepierw aria99 pisze, że Tina jest z neta, a teraz ją za to przeprasza, że to napisała. Po pierwsze to pogratulowałabym tego, że to napisała, wkońcu Paulina11... bezpodstawnie kradła zdjęcia czyjegoś autorstwa., a tego, że za to przeprasza to no wybacz, to jest nieco żenujące. I jej wypowiedzi wcale nie wyglądaje na osobę 14-15 letnią, :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Hahaha .. ale dowcipna jesteś :roll:
żałosne ... :roll::roll:
Aria99 ma 14-15 lat , ale wiesz co? Widzę , że wiek o niczym nie świadczy. :p Może ktoś mieć 12 lat i być mądrzejszym od 17 latka . :p
Znam takie przypadki , a nawet się udzielają na tym wątku .. :cool1:[/quote]
Yyy.. to nie miało być śmieszne:cool1:
Skoro aria99 ma 14-15lat to niech się wypowiada na swój wiek:eviltong:
A w ogóle skąd Ty wiesz ile ona ma lat, ja osobiście będę się upierać przy 1999:p A skoro chcesz mi mówić kto się na tym forum mądrze wypowiada, a kto dziecinnie, to przyjrzyj się swoim wypowiedziom (nie tylko tu) i zastanów się czy się nie kompromitujesz :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aria99']
[B]wiem jak trudno utrzymać w dobrym stanie sierść WESTA który żyje w bloku , i za każdym przyjściu ze spaceru wygląda jak nie czesany :angryy:[/B]
[/quote]

Ojej, a to takie bardzo pracochłonne jest uczesanie psa? Mnie z wyczesywaniem zbędnej sierści zajmuje to max. 30 min dziennie. Dziewczyna zdecydowała się na taką rasę, więc teraz jest za tego psa odpowiedzialna, więc proszę Cię, nie mów takich bzdur, że tak trudno utrzymać w dobrym stanie sierść westa. Koleżanka na wystawie takowego wystawiała i co, nawet po spacerowaniu między ringami wyglądał ładnie, był zadbany. Wystarczy odrobina chęci i miłości do tego psiaka i codzienne czesanie może być dla obu przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.

Btw. Zazwyczaj o zasadach interpunkcji i ortografii na poważnie uczysz się w gimnazjum (chociaż tego się nie trzeba uczyć, jeśli się sporo czyta), a ja tu nie widzę, żeby takowe zasady zostały w jakimkolwiek stopniu zachowane

[url]http://i35.tinypic.com/2v1uum8.jpg[/url] - Dlaczego ona chodzi w szelkach po domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Twierdzisz, że jesteś od kogoś mądrzejsza tu? :mdleje:
Moniek193 pisząc to ma racje, bo wasze wypowiedzi są tu dziecinne. Najepierw aria99 pisze, że Tina jest z neta, a teraz ją za to przeprasza, że to napisała. Po pierwsze to pogratulowałabym tego, że to napisała, wkońcu Paulina11... bezpodstawnie kradła zdjęcia czyjegoś autorstwa., a tego, że za to przeprasza to no wybacz, to jest nieco żenujące. I jej wypowiedzi wcale nie wyglądaje na osobę 14-15 letnią, :cool1:[/quote]
Nie twierdze tak wcale . :roll:
Chodzi mi, że bywają mądrzejsze osoby od takich np. 17 latek jakie sie udzielają na tym wątku. :p
Taa ... jasne .. ja nawet wam to pięt nie dorastam :roll: ( wasze głupie zdanie )
[quote name='Moniek193']Yyy.. to nie miało być śmieszne[IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG]
Skoro aria99 ma 14-15lat to niech się wypowiada na swój wiek[IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
A w ogóle skąd Ty wiesz ile ona ma lat, ja osobiście będę się upierać przy 1999:p A skoro chcesz mi mówić kto się na tym forum mądrze wypowiada, a kto dziecinnie, to przyjrzyj się swoim wypowiedziom (nie tylko tu) i zastanów się czy się nie kompromitujesz [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][/quote]
Wiem, ile ma lat, bo ją znam ? No właśnie . :p
Bardzo straszne, prawda ? :cool3: ; /
[quote name='psiulka'] Btw. Zazwyczaj o zasadach interpunkcji i ortografii na poważnie uczysz się w gimnazjum (chociaż tego się nie trzeba uczyć, jeśli się sporo czyta), a ja tu nie widzę, żeby takowe zasady zostały w jakimkolwiek stopniu zachowane

[URL]http://i35.tinypic.com/2v1uum8.jpg[/URL] - Dlaczego ona chodzi w szelkach po domu?[/quote]
Ale darujmy sobie uwagi co do ortografii i interpunkcji. Myślę, że każdy ma prawo pisać jak chce. ;)
A co do fotki to moze była tuż przed wyjściem na spacer? Hmm? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq'] Ale darujmy sobie uwagi co do ortografii i interpunkcji. Myślę, że każdy ma prawo pisać jak chce. ;)
A co do fotki to moze była tuż przed wyjściem na spacer? Hmm? ;)[/quote]

A ja mam prawo pisać, co chcę i do tego nikogo tym nie obrażam, więc mogę jej zwrócić uwagę, co do interpunkcji i ortografii. Zdarza się każdemu jakaś literówka, ale nie nagminnie. Ew. zawsze można zaopatrzyć się w przeglądarkę, która podkreśla błędy, co to za problem? Zazwyczaj też 'starsi' nie używają słowa "sorr", cokolwiek ono ma oznaczać.
Po to zapytałam, żeby się dowiedzieć.

Może właścicielka galerii w końcu odważy się przeprosić za kłamstwo? Czy może już to zrobiła, a ja po prostu przeoczyłam? I jeszcze mam do niej taką małą prośbę - czytaj o tej rasie, o psach, o ich psychologii, o wszystkim, co ich dotyczy i co Ci wpadnie w ręce, to w niczym [B]na pewno[/B] nie zaszkodzi. ;)

Mqrtynq - wiesz, ile ma lat aria99, a podajesz nam, że 14-15? Nie umiesz odpowiedzieć, czy jednak 14 czy 15? Jakieś to pogmatwane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']A ja mam prawo pisać, co chcę i do tego nikogo tym nie obrażam, więc mogę jej zwrócić uwagę, co do interpunkcji i ortografii. Zdarza się każdemu jakaś literówka, ale nie nagminnie. Ew. zawsze można zaopatrzyć się w przeglądarkę, która podkreśla błędy, co to za problem? Zazwyczaj też 'starsi' nie używają słowa "sorr", cokolwiek ono ma oznaczać.
Po to zapytałam, żeby się dowiedzieć.

Może właścicielka galerii w końcu odważy się przeprosić za kłamstwo? Czy może już to zrobiła, a ja po prostu przeoczyłam? I jeszcze mam do niej taką małą prośbę - czytaj o tej rasie, o psach, o ich psychologii, o wszystkim, co ich dotyczy i co Ci wpadnie w ręce, to w niczym [B]na pewno[/B] nie zaszkodzi. ;)

Mqrtynq - wiesz, ile ma lat aria99, a podajesz nam, że 14-15? Nie umiesz odpowiedzieć, czy jednak 14 czy 15? Jakieś to pogmatwane.[/quote]
Chodzi Ci o to, że ma przeprosić właścicielke psa za kradzież zdjęć? Już to zrobiła dawno. Nawet tu o tym pisała. :D ;)
Bo dokładnie nie pamiętam, ile ma :lol: ale jestem w 70 % pewna, że 15 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Chodzi Ci o to, że ma przeprosić właścicielke psa za kradzież zdjęć? Już to zrobiła dawno. Nawet tu o tym pisała. :D ;)
Bo dokładnie nie pamiętam, ile ma :lol: ale jestem w 70 % pewna, że 15 ;)[/quote]

Nie o to mi chodzi, myślę, że powinna też przeprosić tych, którzy na początku uwierzyli, że te kradzione zdjęcia, były zdjęciami jej psa. Tylko tyle czy aż tyle? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Nie twierdze tak wcale . :roll:
Chodzi mi, że bywają mądrzejsze osoby od takich np. 17 latek jakie sie udzielają na tym wątku. :p
Taa ... jasne .. ja nawet wam to pięt nie dorastam :roll: ( wasze głupie zdanie )

Wiem, ile ma lat, bo ją znam ? No właśnie . :p
Bardzo straszne, prawda ? :cool3: ; /

[/quote]
Oczywiście, że są mądrzejsze osoby ode mnie na dogomani, są to weterynarze, hodowcy, ludzie zajmujący się psami od lat, osoby starsze i bardziej doświadczone itd. i ja wcale temu nie przeczę:cool1: Ale powiedz mi co tak bardzo razi Cię w moich wypowiedziach, co jest w nich tak głupiego, że Twoje wypowiedzi są mądrzejsze i bardziej dojrzałe:razz:

No właśnie widzę jak ją znasz :D Ona ma 14-15 lat, a mój słoń co mieszka w Afryce ma 5 albo 6 lat;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Nie twierdze tak wcale . :roll:
Chodzi mi, że bywają mądrzejsze osoby od takich np. 17 latek jakie sie udzielają na tym wątku. :p
Taa ... jasne .. ja nawet wam to pięt nie dorastam :roll: ( wasze głupie zdanie )

Wiem, ile ma lat, bo ją znam ? No właśnie . :p
Bardzo straszne, prawda ? :cool3: ; /

Ale darujmy sobie uwagi co do ortografii i interpunkcji. Myślę, że każdy ma prawo pisać jak chce. ;)
A co do fotki to moze była tuż przed wyjściem na spacer? Hmm? ;)[/quote]

No popatrz a ja myślałam, że w regulaminie forum jest napisane o ortografii i interpunkcji. :cool3: Więc raczej nie masz wyboru... :roll:

Nie, nie dorastasz. Twoje ( kurcze powinnam z małej, ale początek zdania) wypowiedzi są na poziomie dziecka 10-11 lat. :cool1: Wnioskuję, że tyle masz.
Do tego dochodzi też minimalna wiedza ( a może jej brak ? :cool3:).
A skąd ją znasz ? Z forum ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']No popatrz a ja myślałam, że w regulaminie forum jest napisane o ortografii i interpunkcji. :cool3: Więc raczej nie masz wyboru... :roll:

Nie, nie dorastasz. Twoje ( kurcze powinnam z małej, ale początek zdania) wypowiedzi są na poziomie dziecka 10-11 lat. :cool1: Wnioskuję, że tyle masz.
Do tego dochodzi też minimalna wiedza ( a może jej brak ? :cool3:).
A skąd ją znasz ? Z forum ? :roll:[/quote]

Z forum z Martyną się znamy :evil_lol: . Miałyśmy się dzisiaj spotkać w ZG, ale nie wypaliło niestety :-( . Innym razem najwyżej :cool3: .
A ja chciałam tylko coś powiedzieć :

Może nie każdy jest bardzo mądry, ale spoko zarejestrował się na forum to co nieco wie o psach i poszczególnych rasach. Może ktoś ma 10 lat, a o psach wie tyle, co nie wie nawet 18 latek :cool1: .
Jestem również świadoma błędu, co zrobiłam, że ją rozmnożyłam i bardzo tego żałuję, dlatego Fifi jest od ponad miesiąca WYSTERYLIZOWANA. A po drugie każdy weterynarz powie, że suczka chociaż raz powinna mieć szczeniaki :roll: .

[quote name='Izuuus']Twierdzisz, że jesteś od kogoś mądrzejsza tu? :mdleje:
Moniek193 pisząc to ma racje, bo wasze wypowiedzi są tu dziecinne. Najepierw aria99 pisze, że Tina jest z neta, a teraz ją za to przeprasza, że to napisała. Po pierwsze to pogratulowałabym tego, że to napisała, wkońcu Paulina11... bezpodstawnie kradła zdjęcia czyjegoś autorstwa., a tego, że za to przeprasza to no wybacz, to jest nieco żenujące. I jej wypowiedzi wcale nie wyglądaje na osobę 14-15 letnią, :cool1:[/quote]

Arie99 mam na nk ;) . I wiem ile ona ma lat :cool3: .

[quote name='Moniek193']Ale nie martwcie się, zapewne Fifka przy kolejnej cieczce znów urodzi słodkie szczeniaki, może sobie jakiegoś zostawicie, najlepiej reproduktora do kolejnych miotów:diabloti:[/quote]

Fifi jest WYSTERYLIZOWANA, a po drugie 2 psyh to za duży tłok w domu jak na mnie i moją mamę :diabloti: .
Więc wiesz Moniek193, Fifi nie będzie miała już młodych, a ja kolejnej suczki ani psa w domu :roll: .

[quote name='aria99'][B]Sorr ...[/B]

[B]że powiedziałam że Tina jest z neta .[/B]

[B]Ale wieże że Fifulll twaa ;-][/B]

[B]i nie jest zaniedbanaa ! :roll:[/B]

[B]wiem jak trudno utrzymać w dobrym stanie sierść WESTA który żyje w bloku , i za każdym przyjściu ze spaceru wygląda jak nie czesany :angryy:[/B]

[B]NIE JEŹDZIJCIE PO NIEJ ![/B]

[B]SPRAWA TINA - DAWNO ZAKOŃCZONA ![/B]

[B]A CO DO FIFI - PO CO PO NIEJ JEŹDZIĆ !!! :roll:[/B]

[B]TO JEST DZIECINNE :p[/B][/quote]

Oj trudno, uwierz mi. Ale to ja chciałam mieć psa w domu, a nie mama. Dbam o nią jak mogę. Nie żałuję, że ją mam. Popełniłabym błąd, gdybym jej nie brała tylko ze względu na sierść. Charakter psa też się liczy :p . A Fifi ma doskonały charakter i jest niezwylke inteligentną suczką :loveu: .

[quote name='Izuuus']Albo troszkę dłużej. :diabloti:

[SIZE=1]Każdy zasłania się rodzicami, że niby nic się o rozmnażaniu suki nie wiedziało,a pewnie sama chciałaś mieć $łOdZiUtkiegO pieseczka w domu.[/SIZE][/quote]

Po co niby bym chciała szczeniaki w domu? Żeby po nich sprzątać i ganiać ze szmatą po domu?! Sama wiem lepiej Izuuus, jak było :roll: .

[quote name='Izuuus']Zapewne z rodowodem! :diabloti:[/quote]


Nie z rodowodem . Szczeniaki nie były rodowodowe, ojciec tak, ale matka (Fifi) nie.

[quote name='Onomato-Peja']:megagrin:

Założy hodowlę :cool3: i Fifi będzie się rozmnażać i potęgować :evil_lol:[/quote]

No chyba nie Onomato-Peja ! Fifi przeszła sterylizację i jestem z tego zadowolona. Przynajmniej przy każdej cieczce nie muszę biegać z "kijami odgoniaczami" ! :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina11175']Z forum z Martyną się znamy :evil_lol: . Miałyśmy się dzisiaj spotkać w ZG, ale nie wypaliło niestety :-( . Innym razem najwyżej :cool3: .
A ja chciałam tylko coś powiedzieć :

Może nie każdy jest bardzo mądry, ale spoko zarejestrował się na forum to co nieco wie o psach i poszczególnych rasach. Może ktoś ma 10 lat, a o psach wie tyle, co nie wie nawet 18 latek :cool1: .
Jestem również świadoma błędu, co zrobiłam, że ją rozmnożyłam i bardzo tego żałuję, dlatego Fifi jest od ponad miesiąca WYSTERYLIZOWANA. A po drugie każdy weterynarz powie, że suczka chociaż raz powinna mieć szczeniaki :roll: .[/quote]

Oj nie każdy :razz:

[quote name='paulina11175']No chyba nie Onomato-Peja ! Fifi przeszła sterylizację i jestem z tego zadowolona. Przynajmniej przy każdej cieczce nie muszę biegać z "kijami odgoniaczami" ! :evil_lol: .[/quote]

Dobrze, że ciachnięta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina11175']A po drugie każdy weterynarz powie, że suczka chociaż raz powinna mieć szczeniaki :roll: .[/quote]

To następnym raz spytaj takiego o udokumentowane argumenty 'za'.

[quote name='paulina11175']Nie z rodowodem . Szczeniaki nie były rodowodowe, ojciec tak, ale matka (Fifi) nie.[/quote]

Ojciec rodowodowy? :angryy:

Nie piszemy postów pod postem, odsyłam do regulaminu, bo obowiązuje on [B]każdego[/B] na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ojciec rodowodowy:cool1:
Osoba decydująca się na psa z rodowodem (za nie małą sumkę) na pewno wie co to r=r i na pewno tego przestrzega! Wątpię, a raczej nie wierzę, żeby ktoś Ci udostępnił swojego rodowodowego Westa do krycia Fifi, tylko po to że suczka ma raz w życiu mieć dzieci:shake:

Może nam powiesz z jakiej hodowli był ojciec, albo chociaż jakie podaliście argumenty że się zgodzili?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ojciec rodowodowy:cool1:
Osoba decydująca się na psa z rodowodem (za nie małą sumkę) na pewno wie co to r=r i na pewno tego przestrzega! Wątpię, a raczej nie wierzę, żeby ktoś Ci udostępnił swojego rodowodowego Westa do krycia Fifi, tylko po to że suczka ma raz w życiu mieć dzieci:shake:

Może nam powiesz z jakiej hodowli był ojciec, albo chociaż jakie podaliście argumenty że się zgodzili?[/quote]

Niektórzy kupują rasowe na 'reproduktory' a suczki dlatego, bo po rodzicach z rodo zawsze lepiej szczeniaki schodzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Niektórzy kupują rasowe na 'reproduktory' a suczki dlatego, bo po rodzicach z rodo zawsze lepiej szczeniaki schodzą :roll:[/quote]
No ale Fifi nie ma rodowodu, więc szczeniaki też go nie mają, więc jaki cel miał właściciel rodowodowego Westa dopuszczając go do Fifi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...