Jump to content
Dogomania

Tak się kończy grzybobranie..Foxterier Desta- leśna nędza już w nowym domu


Glutofia

Recommended Posts

Może sama wypuściła się na polowanie :shake: - tylko gdzie te adresówki, czipy, .......

Moje pudle zamieniają się przy lesie w psy tropiące
(chociaż są aporterami)- nos przy ziemi, klapki na oczach i uszach - po prostu nie są spuszczane przy lesie a co dopiero w lesie.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/desta-1-5-roczna-mini-foksterier,175.html]Desta 1,5 roczna mini foksterier - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/url]

mała na stronce fundacji

przepraszam ze tak pózno ale ostatni tydzien spędziłam na wegetacji raczej niż na jakimkolwiek działaniu i mysleniu, dopiero dzis mam troche siły i wzięłam sie za robote :multi:

Link to comment
Share on other sites

. Terierka juz w nowym domu!!!!
Właśnie ją z Karolą zawiozłyśmy. Domek fantastyczny. Wzięła ją pani typowa psiara, która całe swoje życie przygarnia biedy. Terierek mógłby nie mieć łap ona i tak by ją pokochała. Cieszę się ze nie poszła do kogoś komu zaimponowało ze "rasowy" tylko do osoby która zwyczajnie chciała pokochać kolejną biedę, nie widząc nawet psa tylko usłyszał historię stwierdziła ze bierze bo musi kochać coś co ma cztery łapy.
Jej poprzedni piesek staruszek odszedł na zawał i teraz mają w domu do kochania naszego małego szorściaka.
Tak się ciesze!!!! Hurraaa!!!

Kiedy jedziemy na grzyby????

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za OFF.[/B]
[B]Prosze wejdźcie, może macie jakis GROSIK na zbyciu aby zasilić Nasza Skarbonkę. Juz 3 psiakowi zaraz pomożemy! Być może kiedyś i Wy będziecie chciały aby skarbonka pomogła Waszym podopiecznym :) [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/kundelkowa-skarbonka-mamy-121zl-pomoz-147660/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...