Jump to content
Dogomania

Sznaucerka średnia - nie ma domu-juz po operacji - MA DOM!!!! HURAAAAAA!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale miałam dzisiaj stresa!
Obiecałam Panu Tomkowi pyszne ciasteczko jabłkowe za to, że tak się naszą Doncią opiekuje. Ale do tego ciasteczka trzeba koniecznie dać mąkę kukurydzianą. No i pół Huty zjeździłam zanim wreszcie dostałam tę mąkę kukurydzianą. Nie spodziewałam się, że z tym moga być kłopoty!

Link to comment
Share on other sites

Doszło 70 zł od Pani Anny K. z Wrocławia - dziekujemy!!!!! :Rose:


AMIGA nic nie pisze a udało jej się załatwić tymczas dla Donci :multi::multi::multi: finansowo wyjdzie tak jak hotelik albo nawet ciut mniej - zobaczymy, a opieka domowa - uffffffff lalunia będzie mogła spokojnie przejść operacje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie pisałam, bo nie mogłam wejśc do wątku. Nie wiem dlaczego, ale za nic mi się nie chciał wątek otwierać
No więćc tak, pochwalę się - dzięki [B]mar.gajko :loveu: [/B]nasza dziewczynka od przyszłego tygodnia będzie już w ciepełku w dt. Tam będzie oczekiwać na zabiegi i na nowy domek. O ile oczywiście nie będzie walki między nią a kotami w dt :nerwy:
Dt jest płatny - wynegocjowaam 10 zł za dobę + karma

Link to comment
Share on other sites

Trzeba ją będzie dostarczyć razem z karmą do dt. Na najpierwszy początek będę mogła wycyganić od Pana Tomka jakąś garstkę karmy, ale najlepiej jak już od razu dowiozę woreczek. Bo ten dt jest aż w Bronowicach Nowych, więc to spory kawałek ode mnie. No chyba, żeby zamówić gdzieś i żeby firma dostarczyła na miejsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']AMIGA a jaką karmę dziewczynka je teraz? kupujemy taką samą czy inną?[/QUOTE]

Z tego co ja wiem, to do niedawna w hotelu psy jadły Bento Kronen, alke potem Pan Tomek coś narzekał na podwyżkę cen i chyba zmienił psom karmę. Muszę spytać. Jutro będę przejeżdżać w drodze na działkę (przecież muszę wreszcie dostarczyć obiecane ciasto :oops:) to spytam.
Czy koniecznie musi dostawać tę samą karmę? Czy ja wiem? Na początku dla bezpieczeństwa i ochrony podłóg w dt może lepiej jej nie zmieniać karmy, ale z drugiej strony Doncia pewnie już "z niejednego pieca chleb jadła"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...