Jump to content
Dogomania

Nie mam oczka, chcę mieć domek... Cudny spanielek w DT -WARSZAWA. JUŻ W NOWYM DOMKU!


Asia & Ginger

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Jasne, że fotki się przydadzą! :multi:
A masz może większe rozmiary fotek? Możesz podać w linkach? :cool3:[/QUOTE]
Niestety nie:shake:. Żyję bez aparatu - mam tylko komórkę, a na powiększonych pies będzie brązowym punktem:-( Nieudolna próba:
[URL]http://img688.imageshack.us/img688/6743/29999962.jpg[/URL]
I bannerek (równie kiepski jak powiększenie...):
[url]http://img18.imageshack.us/img18/7762/88992366.jpg[/url]
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7762/88992366.jpg[/IMG]
P.S> W tym tygodniu nie będę w schronisku:-( Ale jak tylko pojadę do Żabki wezmę i Snoopka:) Zrobię mu jeszcze kilka fotek, może już aparatem:)

Link to comment
Share on other sites

mam dobre wieści a może wkrótce będę miała jeszcze lepsze :multi:
Snoopy pojechał do pewnej Pani, która jest Prezesem jednej z Fundacji Prozwierzęcych. Póki co pojechał na tymczas, warunki aby został na stałe są dwa: musi zaakceptować koty tej Pani oraz 2,5 letniego wnuczka.
Koty oczywiście juz polubił a dokładniej mówiąc olał;)
Wkrótce Snoopy pozna wnuczka...wierzę, że bedzie dobrze bo Snoopy to sama słodycz i nie chce mie się wierzyć żeby miało sie nie udać ale oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że dziecko "pogryzie" psa ;)
Kciuki bardzo się przydadzą!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stelka']mam dobre wieści a może wkrótce będę miała jeszcze lepsze :multi:
Snoopy pojechał do pewnej Pani, która jest Prezesem jednej z Fundacji Prozwierzęcych. Póki co pojechał na tymczas, warunki aby został na stałe są dwa: musi zaakceptować koty tej Pani oraz 2,5 letniego wnuczka.
Koty oczywiście juz polubił a dokładniej mówiąc olał;)
Wkrótce Snoopy pozna wnuczka...wierzę, że bedzie dobrze bo Snoopy to sama słodycz i nie chce mie się wierzyć żeby miało sie nie udać ale oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że dziecko "pogryzie" psa ;)
Kciuki bardzo się przydadzą!!!!!![/QUOTE]
O kurcze, ale cudna wiadomość!!! :multi: :multi: :multi:

Wierzę, że Snoopek pokocha wnuczka. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stelka']Wszystko jest i juz zawsze będzie dobrze:multi:
Snoopy zostaje w tym domku na stałe:multi:
Kocha wszystkich i wszyscy kochają Jego:multi:
Dziękujemy wszystkim za pomoc i ogłoszenia:multi:
P.S. Domek jest w Warszawie[/QUOTE]
Super! :multi: :multi: :multi:



A można wiedzieć jakiej fundacji Prezesem jest nowa Pańcia Snoopeczka? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Super! :multi: :multi: :multi:



A można wiedzieć jakiej fundacji Prezesem jest nowa Pańcia Snoopeczka? :cool3:[/QUOTE]

kurcze nie wiem.... wiem tylko, że to znajoma Pani Krystyny Sienkiewiecz (prezesowej fundacji opiekującej sie naszym schroniskiem).
Cała adopcja przebiegała bezpośrednio przez Panią Sienkiewicz i Prezes naszego schroniska. Nie chcę wypytywać o szczegóły i nazwiska bo mi nie wypada. Mogę jednak zapewnić, że to super DOM:lol: i możemy być o Snoopika całkowicie spokojni:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stelka']kurcze nie wiem.... wiem tylko, że to znajoma Pani Krystyny Sienkiewiecz (prezesowej fundacji opiekującej sie naszym schroniskiem).
Cała adopcja przebiegała bezpośrednio przez Panią Sienkiewicz i Prezes naszego schroniska. Nie chcę wypytywać o szczegóły i nazwiska bo mi nie wypada. Mogę jednak zapewnić, że to super DOM:lol: i możemy być o Snoopika całkowicie spokojni:lol:[/QUOTE]
W to nie wątpię, pytałam tylko z ciekawości. ;)

Snoopeczku- szczęściarzu. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak mam o tym napisać:shake:....dostałam koszmarny telefon od prezesowej schroniska. Dom, w którym zamieszkał Snoopy jest jednak tylko Tymczasem. Strasznie mi przykro :placz:
Mieszkanie w bloku w przypadku Snoopika kompletnie odpada, musimy Mu szukać domu z ogródkiem i raczej bez małych dzieci.
[B]Nowy kontakt w sprawie adopcji (dom tymczasowy):[/B]
Snoopy przebywa poza schroniskiem, w domu tymczasowym. Jeżeli chcesz adoptować Snoopiego zadzwoń:
[B]0 507 19 66 36 lub 509 441 907.[/B]
Z czego pierwszy nr telefonu jest telefonem bezposrednim do DT a drugi jest telefonem kontaktowym w przypadku trudności w połączeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stelka']nie wiem jak mam o tym napisać:shake:....dostałam koszmarny telefon od prezesowej schroniska. Dom, w którym zamieszkał Snoopy jest jednak tylko Tymczasem. Strasznie mi przykro :placz:
Mieszkanie w bloku w przypadku Snoopika kompletnie odpada, musimy Mu szukać domu z ogródkiem i raczej bez małych dzieci.
[B]Nowy kontakt w sprawie adopcji (dom tymczasowy):[/B]
Snoopy przebywa poza schroniskiem, w domu tymczasowym. Jeżeli chcesz adoptować Snoopiego zadzwoń:
[B]0 507 19 66 36 lub 509 441 907.[/B]
Z czego pierwszy nr telefonu jest telefonem bezposrednim do DT a drugi jest telefonem kontaktowym w przypadku trudności w połączeniu.[/QUOTE]
A co się stało?
Snoopik wyje jak zostaje sam? Czy może ugryzł dziecko?

:-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A co się stało?
Snoopik wyje jak zostaje sam? Czy może ugryzł dziecko?

:-?[/QUOTE]

Problem jest taki, że Snoopy nie lubi być czyszczony, wycierany, kąpany itp. Czyli krótko mówiąc zycie w nadmiernej czystośc nie jest w Jego stylu. Najchętniej prosto ze spaceru (cały mokry i w błocie) kładzie się na kanapie i nie ma mowy aby mu tego zakazać. Próba zakazania psiakowi tego typu zachcianek konczy sie klapą....On i tak postawi na swoim.
Jednym słowem Snoopy to brudasek ;) i to bardzo tempetaremnty brudasek...trzy krótkie spacerki na siusiu wokół bloku to dla Niego zdecydowanie za mało. Dlatego najlepiej by było aby Snoopy zamieszkał w domu z ogródkiem a spanie miał np zapewnione w jakiejś sieni czy czyms w tym rodzaju, żeby mógł się paplać w błocie do woli i nie koniecznie odrazu wchodził na salony ;)
Poza tym tak jak napisałam okazało się, że Snoopy ma niezły temperament co w obcowaniu z małym dzieckiem nie jest chyba najlepszą cechą charakteru.
[B]Podsumowując, Snoopy to kochany, wylewny i spontaniczny psiak ale z charakterkiem, lubi postawić na swoim i jest przy tym dość uparty. Powinien trafić do osób, które mają doświadczenie z tego typu psami a jednocześnie mogą mu zapewnić duża dawkę swobodnego ruchu (oczywiście na dobrze zabezpieczonym ogrodzie). Nie ma tendencji do niszczenia, kopania dołów itp[/B].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...