Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

[quote name='Talagia']no ja takie male podsumowanie,
w tym roku setery na malym ringu na lodowisku (masakra) - polski sedzia,
rok temu setery na lodowisku z innej strony, na zgieciu wykladzin (masakra) - polski sedzia.
2 lata temu setery na korytarzu, z wielkim slupem na srodku + nie przyklejona, tylko rzucona na ziemie wykladzina = slizganie sie i potykanie - polski sedzia,
3 lata temu rowniez ring na boku - polski sedzia
4 lata temu - polski sedzia
i to tyle pamietam ;) W Sosnowcu sa rewelacyjne hale targowe, w ktorych wystawa bylaby rewelacyjna i nie rozumiem czemu tam nikt nie chce wynajac terenu :roll:

Skoro spodek byl w remoncie (wiadomym od dawna) nalezaloby wybrac inny teren na wystawe z nominacja na crufts, bo ludzie zza granicy sie z nas śmiali! Przyjechali znajomi czesi i slowacy i byli w szoku! Mi bylo wstyd... i fakt, ze byl remont to zadne usprawiedliwienie moim zdaniem :) Bo to nie imieniny cioci, ze sa tapety jeszcze nie polozone i mozna przymknac oko, tylko wystawa na ktora przyjechali ludzie z wielu krajow Europy i nie tylko. to tyle marudzenia ;) Bo ja mam 10 min na wystawe i mi to wsio jak wyglada :diabloti:[/quote]


Popieram w 10000000% organizacja wystaw w Katowicach w przypadku VII ktorys rok z rzedu poprostu porazka. Tak sie sklada ze setery to psy potrzebujace troszke miejsca zeby sie pokazac, psy mysliwskie tak wiec ruch jest jednym z wazniejszych elementow do oceny a jak mozna go ocenic skoro pies ktory potrzebuje okolo 1,5 m do pokrycia przy jednym pelnym wykroku ma do rozpedzenia sie jakies 5 m ??? odpowiecie mi na to pytanie ?? Skoro ktos decyduje sie brac pieniadze to powinien za to stworzyc odpowiednie warunki i skoro spodek mial byc w remoncie (wiadomo o tym było znacznie wcześniej) to należało znaleść inne miejsce. Pomijam juz fakt iz jak nie był w remoncie to warunki były tez kiepskie. Taki prosty przykład czy jak idziecie do sklepu po np spodnie i płacicie za nie to ktos pakuje Wam do siatki krótkie spodenki ??
Mnie sie to nei zdazylo:)
O obsadzie sedziowskiej w Katowicach mozna by rownie dlugo pisac :) tylko chyba nie warto sie denerwowac bo Katowice jak dla mnie sa niereformowalne niestety :( Ta wystawe mamy blisko i zwykle na niej jestesmy choc coraz czesciej zastanawiam sie czy w nastepnym roku tez bedziemy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomimo w/w stękan na 10000000% Wszystkie przyjedziecie do Katowic nawet gdyby sie miało okazać ze - 100 stopni C. i w spodku hula huragan z tajfunem to Bedziecie wszystkie na tej wystawie. Ja jak "stękam" to poprostu nie jadę bo mi nie odpowiada to czy owo i już.Tak jest z Poznaniem w tym roku. Gdybym miał przeżyć tyle razy "maskrę" to w życiu bym kolejny raz nie pojechał i jeszcze za masakre płacić miał!!!. ODPADA! Podziwiam za wytrwałość.
Ponadto zachęcam do przeczytania art. w ostanim"Psie" o wspaniałej historii Katowickiego oddziału i jego osiągnięciach i nie wyobrażam tam sobie notki, że któraś z kolei wystawa nie była organizowana w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Pomimo w/w stękan na 10000000% Wszystkie przyjedziecie do Katowic nawet gdyby sie miało okazać ze - 100 stopni C. i w spodku hula huragan z tajfunem to Bedziecie wszystkie na tej wystawie. Ja jak "stękam" to poprostu nie jadę bo mi nie odpowiada to czy owo i już.Tak jest z Poznaniem w tym roku. Gdybym miał przeżyć tyle razy "maskrę" to w życiu bym kolejny raz nie pojechał i jeszcze za masakre płacić miał!!!. ODPADA! Podziwiam za wytrwałość.
Ponadto zachęcam do przeczytania art. w ostanim"Psie" o wspaniałej historii Katowickiego oddziału i jego osiągnięciach i nie wyobrażam tam sobie notki, że któraś z kolei wystawa nie była organizowana w Katowicach.[/quote]

Widzisz tak się składa ze w tym czasie co Katowice organizuja wystawe Miedzynarodowek jest jak na lekarstow (poczatek lutego Rzeszow i dopiero koniec kwietnia Opole) tak ze czesto gesto majac mlode psy jest mus poprostu jechac i walczyc w takich a nie innych warunkach. Co moim zdaniem absolutnie nie usprawiedliwia oddzialu. Tez jesli mi jakas wystawa nie odpowiada to nie jezdze co nie zmienia faktu ze krytykowac to co jest zle powinno sie jaknajczesciej bo moze w koncu ktos wyciagnie wnioski i cos z tym zrobi !
To tak na marginesie a co do obsady sedziowskiej to obstawiam ze na VII kolejny raz bedzie polski sedzia:) (milo by bylo sie mylic:)

Link to comment
Share on other sites

Szukam katalogu z międzynarodowej Katowice marzec 2009, a tak dokładnie to interesuje mnie gr IX spaniel miniaturowy kontynetalny - papillony - proszę o wypisanie jakie pieski i suczki startowały w Katowicach i w jakiej klasie.
z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']gr XI ??? ;)

jeśli chodzi o gr IX to zawsze w Katowicach jest w niedzielę[/QUOTE]

Tak, tak oczywiście, ze IX :lol:

Hmmm to szkoda w sumie, wolałabym, żeby jednak w sobotę była ;)
No ale gdzieś zadebiutować trzeba, to się zastanowię. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twipsy']Szukam katalogu z międzynarodowej Katowice marzec 2009, a tak dokładnie to interesuje mnie gr IX spaniel miniaturowy kontynetalny - papillony - proszę o wypisanie jakie pieski i suczki startowały w Katowicach i w jakiej klasie.
z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam[/QUOTE]
Podnoszę - może ma ktoś stary katalog??

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]PSY[/B][/COLOR]
[I]młodzieży[/I]
3529 CZIKO Polne Motyle
3530 Tama[I]rin vom Schwabenhof
pośrednia[/I]
3531 Lady Carmellia Golden Celebration
otwarta
3532 BE BOP de la Bruyere du Mazy
3533 First Enchanted Love Forussi
3534 Quickk z Hradu Pajreku
3535 TAZZY RAZZMATAZZ LALUŚ GWIAZDKI Z BIAŁEGO DOMU
[B][COLOR=Green]SUKI[/COLOR][/B]
[I]szczeniąt[/I]
3536 Connection Pink Perfection
3537 MIRACLE FOREVER Tasmańska Elitte
3538 MIRACLE SO MAGIC Tasmańska Elitte
[I]młodzieży[/I]
3539 CENIA Polne Motyle
3540 SHILA Gwiazdki z Białego Domu
3541 USCHI von den Kolibris
[I]pośrednia[/I]
3542 ELFISSA Debellator
3543 MADONNA GWIAZDKI Z BIAŁEGO DOMU
[I]otwarta[/I]
3544 Alizee Forussi
3545 JOWITA GWIAZDKI Z BIAŁEGO DOMU
3546 PRIMA Kujawski Czar
3547 SISI Gwiazdki z Białego Domu

wyniki masz tuu : [url]http://www.zkwp.katowice.pl/wyniki2009.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='d_orka']Dzisiaj na stronie O/Katowice ukazało się info:

"LISTA SĘDZIÓW ZOSTANIE OPUBLIKOWANA
NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE W POZNANIU 8.11.2009
[B]ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO"[/B]

[B]Robi się tajemniczo...:cool3:[/B]
[/QUOTE]

Zaraz się okaże, że to wystawa tylko dla VIPów :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
rany jak mnie ten oddział bawi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...