Jump to content
Dogomania

Jamnikowata sunia Kenia już w DT, szukamy cudownego DS!!!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isadorko mogłabym Cię prosić o bannerek z tych fotek? (wiem, że masz na głowie wiele psich nieszczęść więc poczekam)
dziś furciaczek porobi jej ogłoszenia i wstawi tutaj linki
mam niecny plan- myślałam myślałam i wymyśliłam:evil_lol:...jesli się uda to może sunia na dniach będzie w DT...trzymajcie kciuki, więcej szczegółów jak się uda:p

Link to comment
Share on other sites

1. [url]www.bono-polska.pl[/url]
2. [url]www.ojej.pl[/url]
3. [url]www.pajeczyna.pl[/url]
4. [url]www.pineska.pl[/url]
5. [url]www.animalia.pl[/url]
6. [url]www.wegetarianie.pl[/url]
7. [url]www.gielda.bai.pl[/url]
8. [url]www.gumtree.pl[/url]
9. [url]www.petworld.pl[/url]
10. [url]www.vetmozga.com[/url]
11. [url]www.autogielda.pl[/url]
12. [url]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/url]
13. [url]www.se.com.pl[/url]
14.[url]www.adopcjapsa.pl[/url]
15. [url]www.emetro.pl[/url]
16. [url]www.pupile.com[/url]
17. [url]www.rozglos.net[/url]
18. [url]www.anonseogloszenia.pl[/url]
19. [url]www.najpewniej.pl[/url]
20. [url]www.mammisia.pl[/url]
21. [url]www.petsy.pl[/url]
22. [url]www.vendito.pl[/url]
23. [url]www.e-zwierzak.pl[/url]
24. [url]www.twoje-ogloszenia.pl[/url]
25. [url]www.morusek.pl[/url]
26. [url]www.adpedia.pl[/url]
27. [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url]
28. [url]www.olx.pl[/url]
29. [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url]
30. [url]www.sprzedasz.pl[/url]
31. [url]www.tablica.com[/url]
32. [url]www.pchlitarg.info.pl[/url]
33. [url]www.ogloszenia.infoweb.pl[/url]
34. [url]www.neeon.pl[/url]
35. ogloszenia.e-gratka.info - darmowe ogłoszenia
36. [url]www.psiegrane-marzenia.pl[/url] (dla psich staruszków)
37. [url]www.oddamzadarmo.eu[/url]
38. [url]www.tlenek.pl[/url]
39. [url]www.top-ogloszenia.com[/url]
40. [url]www.ogloszenia.tresura.pl[/url]

Do 3 w nocy powinnam sie uporac ze wszystkimi hihi

Edit: Skonczylam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałabym zaofiarować Kence domek tymczasowy -z tym ,że nie jestem pewna jak zaklimatyzuje się z moimi zwierzakami . Mam już 3 psiaki w domu .2 jamnisie i dużą sunię kundelkowatą . Proszę o jakies opinie na temat tej suni. Czy jest w stanie zaprzyjażnić się z innymi psami . pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witaj na forum
sprawa z Kenia jest na tyle trudna że znajduje się ona w schronisku w ktorym nie praktykuje sie wyprowadzania na spacery...niewiele zatem mozemy o niej powiedzieć...w schronisku jest już długo nie wdaje się w żadne bójki, w boksie siedzi z samymi suniami...
ale nie wiemy np jakby się zachowała na smyczy, jak z zachowywaniem czystości...relacje z innymi psami na początku też moga być rózne...biorąc psa prosto ze schroniska trzeba się niestety liczyć z tym że tak naprawde nikt nie zagwarantuje nam jaki on bedzie po wyjściu...bo schronisko to jedno a dom to drugie...decyzje o wzięciu psa na DT trzeba dokładnie przemyśleć...
czy mieszkasz w bloku czy w domu z ogrodem? czy gdyby psy sie nie dogadywaly masz mozliwosci izolowania swoich pieskow z Kenią?
nie chcę Cię zniechęcać...bardzo zależy mi na wyciągnięciu tej suni,, głęboko zapadła mi w serce i chciałabym jej pomóc...ale musisz mieć świadomośc że może być różnie, nikt nie da Ci gwarancji jaka ona będzie powyjściu...przykład z ostatnich dni- wzięłam do siebie na DT sunie ze schroniska, mała, cicha, spokojna sunieczka- taka była w schronisku...u mnie chciała zjeść 5 razy większego od siebie psa...musiała ją pare dni izolować od moich, kontrolowac ich relacje na spacerach bardzo dokładnie...teraz jest już wszytsko oki ale pierwsze dni były bardzo trudne...
druga sprawa z jakiego miasta jesteś? czy miałas juz doświadczenie z psami schroniskowymi?

Link to comment
Share on other sites

Witam również
Krótko o sobie : mieszkam w prywatnym domu z małym ogródkiem , mam 2 pieski jamnikopodobne . Schroniskowa Kenia jest wierną kopią mojej suczki stąd pomysł na dom tymczasowy . Jest po prostu jej lustrzanym odbiciem. . Jeśli chodzi o fakt odpowiedzialności , trudności i niepewności co do psa wziętego ze schroniska to znam to z autopsji . Wszystkie moje psy są psami z "przeszłością" Sunia jamnisia i duża kundelkowata sunia to Panie z zamojskiego schroniska wzięte ok. 8 lat temu . Wiem i pamietam jak wyglądały ich początki w moim domu -jak potwornie bały się podniesionej ręki i sikały pod siebie. U dużej obraz schroniska mam wrażenie ,że gdzieś tam pozostał jest bardziej bojażliwa -ale mała jamnisia zupełnie się zaadopotowała. Natomiast mój jamniczy facet trafił do mnie 3lata temu przyprowadzony przez klientkę do pracy . Dłużej nie mogła się zajmować swoim psem z powodu wyjazdu a może raczej faktu ,że nie chciała się zajmować psem z nowotworem . Psiak jest po kilku operacjach ale wciąż żyje i cieszy się każdym dniem. Podwórka nie mamy za wiele ale latem wypoczywamy na dużej działce :) gdzie każdy znajdzie coś dla siebie do roboty (jamnisie uparcie kopią doły całymi dniami). Mieszkam w Biłgoraju . Z racji tego że pracuję zawodowo moje psiaki dzień spędzają u moich rodziców -śmieję się ,że chodzą do psiego przedszkola. Największy znak zapytania dla mnie to właśnie pytanie czy Kenka nie jest agresywna? Znam swoje psiaki i domyślam się jak zareagują na nowego mieszkańca -nie mam możliwości izolacji suni -dlatego ,że u teściów i rodziców są inne psy . Ale Kenka jest cudowna i chciałabym jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

piniusia to nie tak ze brak zainteresowania...mam zawrót głowy przepraszam:oops:
nie będe owijać w bawełnę bo nie mam zwyczaju tak robić więc napiszę wprost
w związku z tym, że jesteś nowa na forum zanim wyśle do Ciebie sunie odwiedzi Cię ktoś...porozmawia z Tobą, zobaczy jakie masz warunki...nic strasznego;)
mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko?:cool3:
i jeszcze jedno co z finansami...czy jesteś skłonna pokrywać koszty trzymania u siebie jamnisi (jedzenie, odrobaczenie, nieprzewidziane wydatki) czy chciałabyś otrzymywać pomoc w tej kwesti (jesli tak musze zebrać deklaracje pomocy bo ja jestem już spłukana)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny -serdeczne dzięki za info -rozumiem chorobę p.t." brak czasu". Odpowiadam na pytania pirani : nie ma problemu , żeby ktoś do mnie zajrzał -sprawdzić jak żyję:P . A co do kosztów utrzymania Kenki -pokrywam 100% -myślę ,że jeszcze dam radę:). To co mogę jej zaoferować w ramach tymczasówki to jedzonko -odrobaczenia -szczepienia- okresowe badania- jakieś zabawki :)- własne legowisko -spacery -trochę przysmaków i wielkie serca . Proszę o jakiś kontakt na pocztę , bo zimno coraz bardziej i szkoda mi psiuni. Z transportem też nie ma problemu -mogę zabrać sama ze schroniska. Mam jedno pytanie czy sunia była sterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

sunia nie była sterylizowana, przed wydaniem do adopcji trzeba to koniecznie zrobić...jesli to za duże koszty spróbuje dogadać się z Fundacją Emir, oni czesto pomagają mi i pokrywają koszty sterylizacji wielu wyciąganych z Zamojskiego schroniska suczek:cool3:
podaj mi prosze na PW swoj numer telefonu, w najbliższych dniach zadzwonie do ciebie (502040293) i umowimy się na wizyte, od kiedy mogłabys sunię wziąć do siebie?
bardzo się ciesze z Twojej propozycji bo ta sunia to moje oczko w głowie:p

Link to comment
Share on other sites

Sunię mogę zabrać jak najszybciej -najlepiej po sterylizacji bo mój psi facet dostawał małpiego rozumu jak dziewczyny miały cieczkę -nie dało rady normalnie nocy przespać i musiałam je wysterylizować. Sterylizację Kenka dostanie od nas w pakiecie:) -hhhmm przyznam się ,że nie specjalnie znam się na tutejszych forumowych zwyczajach i nie wiem co znaczy PW :P -podaję emilka : [email][email protected][/email]. Ze zdjęciami myślę ,że nie bedzie problemu:) -na razie to wiekszy problem sprawia mi wrzucenie awatarka z psami - w żaden sposób na chwilę obecną się nie daje -chociaż zmniejszyłam zdjęcie do wymaganych rozmiarów. Pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

masz mojego maila
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
napisz mi swoje dane, adres, telefon, w najblizszych dniach się z toba skontaktuje, podjedzie ktoś do ciebie pogadać i będziemy umawiac sterylizację...mogłabys ja odebrac od razu po sterylce czy wolisz ja dostac jak juz dojdzie do siebie (jesli tak to ja musze wydać swoje 3 tymczasy żeby móc wziąc ją do siebie na okres rekonwalescencji )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...