Jump to content
Dogomania

Zrozpaczone psie serce porzucone w lesie. Ma dom.


funia

Recommended Posts

A powyżej mój zwierzyniec, pora obiadowa :lol: Sunia z całą resztą (brakuje wilczurki). Pamiętacie kluska? szczeniaka z jednostki? to ten czarny obok suni. Trafił do mojej cioci i czasami nas odwiedza. Moja mama stwierdziła, że sunia przypomina psa z filmu maska, tam tez był taki biało kolorowy tylko dużo niższy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Wszystkich
Sunia została w Werbkowicach, nie miałam już serca zabierać jej do tej ciasnoty w bloku. Tam na wsi ma super, wychodzi kiedy chce, więcej kotów do zabawy:multi: no i nikomu nie przeszkadza. Na razie może tam zostać, a i tak kogoś szukamy, ale coś czuję, że ktoś na miejscu tam się znajdzie chętny na sunie. Jak pojadę ją odwiedzić (nie wiem jeszcze kiedy?) to porobię jej kilka zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']No to super!
Mam nadzieję,że mała jest tam bezpieczna i że wszystko jest OK.
Andzia_F ona została u Twojej rodziny?[/QUOTE]

Tak sunia została u mojego brata. Ma tam przynajmniej dużo miejsca do biegania. Z ostatnich doniesień to sunia to mały wariat, strasznie zazdrosna. Nie można przy niej pogłaskać naszej wilczurki bo stoi i szczeka - należy głaskać tylko sunie :lol: Na pewno jej tam lepiej niż w warszawie w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Witam
U brata sunia jest bezpieczna. Na pewno brat nie oddałby psa byle komu, a na pewno nie bez mojej zgody. W sumie też ma dobre serce, już tylu psom pomógł.
A sunia jak widać na powyższym zdjęciu ma sie świetnie. Teraz to prawdziwy kanapowiec. u nas w w-wie nie mogła spać na łóżku a tu proszę wszystkich przekonała, że musi spać jak koty - na łóżku. z relacji rodzini to już moja wilczurka w miarę zaakceptowała sunię, nawet razem się bawią.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich
Nie mogłam na tą dogomanię znowy wejść. Mam wspaniałą wiadomość znalazłam dom dla suni. Wczoraj przywiozłam ją z Werbkowic i dzisiaj przyjeżdzaja po nią nowi właściciele. Sunia będzie mieszkać w Pruszkowie w domu z ogródkiem. Później napiszę więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']Witam wszystkich
Nie mogłam na tą dogomanię znowy wejść. Mam wspaniałą wiadomość znalazłam dom dla suni. Wczoraj przywiozłam ją z Werbkowic i dzisiaj przyjeżdzaja po nią nowi właściciele. Sunia będzie mieszkać w Pruszkowie w domu z ogródkiem. Później napiszę więcej.[/QUOTE]

Andzia napisz jakieś szczegóły proszę!!!
Co to za ludzie?!

Link to comment
Share on other sites

Cześć
To sa starsi Państwo oboje na emeryturze, czyli cały czas w domu. Maja dom z ogrodem. ja domu nie widziała, ale koleżanka, która rozwieszała ogłoszenie w pruszkowie była tam i dom sprawdziła. Państwo kochają zwierzęta, mieli suczkę która odeszła ze starości we wrześniu i nie mogą tak bez psa mieszkać. Obok mieszka ich córka, która ma dwa psy, więc sunia czasami będzie się z nimi bawić, bo córka przychodzi z nimi. Suni przywitała ich miło, co prawda piszczała jak wsiadali znią do samochodu no i ten smutny wzrok, chyba czuła że ją oddaje (no nic to nie na moje nerwy) ale przygotowywałam się na to długa i tak musi być. Tam na pewno będzie miała lepiej. Oczywiście państwo zapraszali do odwiedzin. więc jak trochę czasu minnie i sunia się przyzwyczai to pojadę ją odwiedzić.

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc i dobre słowo to dla mnie bardzo dużo znaczy.!!!
Bez Was nie wiedziałabym co robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...