Jump to content
Dogomania

Dharma szpic wilczy - "puchata kula" MA DOM !!!


GuniaP

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']Czy mogę poprosic o potwierdzenie, ze pieniążki z bazarku dotarły?[/QUOTE]

[B]Dotarły jak najbardziej, potwierdzenie jest na pierwszej stronie i poniżej:[/B]



[QUOTE] Konto Dharmy przedstawia się nastepująco :[INDENT] [FONT=Arial][B]280 zl stan na 20.01.2010
50 zł
76 zł
150 zł
------
556 zł stan na 9.02.2010[/B][/FONT]

Bardzo dziekujemy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT]Ostatnio edytowane przez GuniaP ; 11-02-2010 o 22:41 [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

o ja pierniczę, co to się stało, reklama w każdym poście na górze strony. To chyba troszeczkę przesada jednak?

no nic, jak sznupałam za karmą suchą dla psiulców to rzuciło mi się w oczy takie coś jak TheraCoat. Podobno pomaga przy wyłysieniach itp... nie wiem, nie znam ale podsyłam nazwę, może Dharmulcowi się przyda?

podobno takie to efekty daje, może warto popytać czy ktoś zna?
[URL="http://img697.imageshack.us/img697/5430/morganbeforeandafter.jpg[/img]"][img]http://img697.imageshack.us/img697/5430/morganbeforeandafter.jpg[/img]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dharma, co Ty jeszcze w schronisku robisz, coo?

Chciałam zapytać czy ktoś się kontaktował z hodowcą? Znam przypadek, gdzie rodowodowy pies trafił do schroniska i po kilku dniach został odebrany przez hodowcę, a Dharma już tak długo w Kundelku jest.

W poniedziałek nadchodzę z aparatem, jeśli tylko Dharma lubi pozować to chętnie ją obfotografuję. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Nie nie wzięłaś poprawki na to, że możesz być w błędzie?[/QUOTE]

Aniu myślę że "tego typu rozmowy" na wątku nic dobrego nie przyniosą (ten temat był już poruszany i doprowadził do tego, że wiele osób wątek opuściło ) więc jeśli jesteś dalej skora do rozmowy, zapraszam na PW.
A swoją drogą, skoro jestem w błędzie, to może napiszesz jaką poprawkę mam przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mnie się wydaje, że teraz nie czas na takie dyskusje, [B]najważniejsze to znaleźć Dharmie kochający domek - bo na taki ta sunia zasługuje [/B]:lol:[SIZE=1]
[/SIZE][SIZE=1]ps. upłynęło tyle czasu. że gdyby ktoś (czyt. hodowca) chciał pomóc to już by to zrobił - tak mi się przynajmniej wydaje.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
Czy aby ten abażur nie jest dla niej zbyt duży ?[/QUOTE]
Nie jest :shake: bo w kazdym mniejszym umiała sobie łapki wylizywac a tego nie powinna robic ...

[quote name='Atrisko']...hihihi....czy mnie się wydaje, czy kołnierze Dharmy "rosną"....:evil_lol:[/QUOTE]
Dlatego jak słusznie zauwazyła Atrisko abażur rósł w miare upływu czasu az dorósł do wielkości optymalnej ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja na tą prawdziwą sesyjkę bardzo liczę...bo trudno szpicową damę bez głowy reklamować...:evil_lol:
Poza tym na pyszczolku jest wymalowanych tyle emocji....i uśmiech i radość....smutek i rozpacz...wystarczy zdjęcia pooglądać .
Więc ja sobie po tej obiecanej sesji dużo obiecuję..:evil_lol:
A jak tam Mulka...bardzo rozrabia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...