Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam. Mogłabym prosić o umieszczenie na stronie naszego banerka:

[URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=23[/URL]

?? Zaraz napiszę by osoba administrująca stronę schronu dodała wasz baner do działu: PSIE LINKI

Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Banerki takie małe.

[URL="http://www.bernardyn.com.pl"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/melciawww.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.bernardyn.com.pl"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/smajlwww.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.bernardyn.com.pl"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/wwwbenio.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Kontakt | BERNARDYN.com.pl - serwis stworzony[b]m[/b] dla miłośników rasy! |[/QUOTE]

To m w stopce forum trzeba usunąc
Tytuł działu [I]Maja dom,ale potrzebują pomocy[/I] proponuję dopisac ogonek w wyrazie Maja i ewentualnie przecinek przed ale

Rejestracja automatyczna, czy ręczna przez adminów?

Forum mi się podoba,więc (na razie) się nie rejestruję 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']To m w stopce forum trzeba usunąc
Tytuł działu [I]Maja dom,ale potrzebują pomocy[/I] proponuję dopisac ogonek w wyrazie Maja i ewentualnie przecinek przed ale

Rejestracja automatyczna, czy ręczna przez adminów?

Forum mi się podoba,więc (na razie) się nie rejestruję 8)[/QUOTE]

Trzeba rzeczywiście poprawić błędy gramatyczne i stylistyczne...ale po za tym jest bardzo ok! Oczywiście mówię o stronie graficznej...na innej się nie znam...niestety.

Link to comment
Share on other sites

Musimy koniecznie zrobić co się da aby osoby, którym pies zaginął wiedziały o nas!
Dziś dostałam kolejny link z ogłoszenia, w którym ktoś szuka swojego zaginionego bernardyna.
Poprosiłam o kontakt-może to któryś z naszych psów.
Ale jest takich ludzi znacznie więcej i musimy jakoś zadziałać aby o nas oni dowiedzieli!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Musimy koniecznie zrobić co się da aby osoby, którym pies zaginął wiedziały o nas!
Dziś dostałam kolejny link z ogłoszenia, w którym ktoś szuka swojego zaginionego bernardyna.
Poprosiłam o kontakt-może to któryś z naszych psów.
Ale jest takich ludzi znacznie więcej i musimy jakoś zadziałać aby o nas oni dowiedzieli![/QUOTE]

Paulinko a informacyjne ogłoszenia z linkami do strony i na forum...z wiadomościami(już w tytule!),że można ogłosić zaginione, znalezione, potrzebujące pomocy...ukochane futerka nie tylko berniardyniaste pokazać... myślę,że warto wykorzystać do tego właśnie [B]ogłoszenia bezpłatne internetowe[/B]...jest tego trochę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Paulinko a informacyjne ogłoszenia z linkami do strony i na forum...z wiadomościami(już w tytule!),że można ogłosić zaginione, znalezione, potrzebujące pomocy...ukochane futerka nie tylko berniardyniaste pokazać... myślę,że warto wykorzystać do tego właśnie [B]ogłoszenia bezpłatne internetowe[/B]...jest tego trochę![/QUOTE]
Tak jest rzeczywiście bardzo dużo takich stron!
Myślę, że to bardzo dobry pomysł!
Przy okazji będziemy mieć reklamę dla stronki.


Chciała bym jednak, żeby ktoś napisał to poprawnie gramatycznie i stylistycznie.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że to w jaki sposób piszemy świadczy o nas...Myślę, że to bardzo mądre słowa-zwłaszcza że nie odnoszą się do jednej osoby tylko do grupy współpracujących ze sobą ludzi, na których reputację również pracujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Ale co napisac? bo nie zrozumialam :)

W kazdym dawanym przez Nas ogloszeniu MUSI byc adres strony!

Zgubione/znalezione - to wazny dzial. Chociaz na forum by sie przydal...

Aktualnosci sa do tego, zeby przedstawiac ludziom informacje, wydarzenia itp. I tak np, trzeba napisac tekst o Wiktorze i wrzucic tam.

Musimy tez podawac numer konta (fundacyjnego) na wplaty.

Link to comment
Share on other sites

Taki tekścik o tym, że powstała taka strona, że jesli komuś zginął bądź szuka(to przy okazji) bernardyna to może zgłosić się do nas. No i wszystkie namiary.
Ja wszędzie teraz podaję naszą stronkę.

Ale jaki jest ten numer??
W ogłoszeniach nie zawsze można to zawrzeć, ale w aktualnościach na bernardyn.com.pl jak najbardziej!

A jeszcze chciałam się zapytać czy pies dnia zmienia się automatycznie?Czy to trzeba jakiś samemu zmieniać?
Trzeba by na trochę bernardynem dnia zrobić Wiktora!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']

[B]Musimy tez podawac numer konta (fundacyjnego) na wplaty[/B].[/QUOTE]

Jakiego? Fundacyjnego? A jakiej to fundacji konto będziemy podawać? ...czyżby znaczyło to,że współpracujemy z jakąś fundacją?

Wybaczcie,ale to jest dla mnie temat nie przerobiony...Coś tu za szybko poszło,a już kilka tygodni temu wskazywałam problem...wtedy został,w masie istotniejszych i pilniejszych spraw pominięty...

[quote name='zuzlikowa']Na allegro jest już konto [B]bernardyn_com_pl[/B]...to konto Paulina podpięła do NK.Pełnej nazwy strony nie można było nadać ze względu na ograniczenia ilości znaków narzucone przez allegro.

Wystawienie jakiejkolwiek aukcji na tym koncie jest natychmiast widoczne na odpowiednim koncie użytkownika...automatycznie!
Powstał tu problem...i dotyczyć będzie i przyszłości ...Choć konto jest niejako stronkowe,to jest to konto prywatne-allegro tak je będzie traktować,będzie pobierać opłaty normalnie.Wystawienie aukcji cegiełkowej na psiaka, sprzedawanie gadżetów pociąga za sobą to,że pieniądze będą musiały być wpłacane na jakieś konto...będą musiały być rozliczane i będzie musiała być odpowiedzialnie finalizowana każda sprzedaż...nawet jeden niecierpliwy allegrowicz może wszystko zaprzepaścić wystawiając negatywa...
To jeden aspekt...następny to ten,że cegiełki mogą być rozliczane na wątkach konkretnych psiaków,a sprzedaż innych przedmiotów-koszulek,kubeczków ,kartek...gdzie?[B] Czy mamy takie miejsce gdzie możemy stworzyć coś w rodzaju "jamniczej skarpety"?...na jakie konto wpływać będą środki z tej sprzedaży i zbiórki?...gdzie będą gromadzone i rozliczane?...kto to będzie robił?[/B]
Myślę,że warto nad tym pomyśleć skoro można już wystawiać aukcje cegiełkowe...skoro można sprzedać kilka przedmiotów na rzecz psiaków...[/QUOTE]


Warto do niego wrócić i przeanalizować pomysł "bernardyniego kuferka"..."bernardyniej skarpety",czy jak kto to zwał...konta specjalnie założonego tylko i wyłącznie dla tego celu i skrupulatnie rozliczanego,prowadzonego przez jedną osobę...tu może być specjalny wątek na forum stronki ,zakładka...

Na fundację zgadzałabym się bez zmrużenia okiem tylko w sytuacji gdyby była uprzejma stworzyć nam- grupie miłośników benkopodobnych, odrębne subkonto ,obsługiwane tylko przez nas i rozliczane tylko przez nas,do którego dostęp mielibyśmy tylko my- ponosząc całą odpowiedzialność za rozliczenie wszystkich wpływów i wydatków.

Link to comment
Share on other sites

zuzlik. Musimy podpiac sie pod jakas fundacje! nie mzoemy ograniczac sie wylacznie do zbierania pieniedzy na benki na dogo. W ten sposob nie przetrwamy.


Trzeba zlapac kontakt z jakas Fundacja, ktora udostepni nam konto do wplat. Zapomnij o subkoncie - nikt CI go nie da. Conajwyzej mozesz dostac rozliczenia.

W moim przypadku zbiorki na konta prywatne nie wchodza w rachube. Wspolpracuje ze zbyt powaznymi ludzmi i zawsze jak zbieram pieniadze jakiegokolwiek psiaka podpieram sie kontem azylowym. W przeciwnym wypadku nie dostalabym nic.

Jezeli chemy ograniczac sie do dogomanii, ok. zbierajmy na konto prywatne, ale jak chcemy zrobic wiecej, nie mozemy oglaszac zbiorek! a Fundacja moze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']zuzlik. Musimy podpiac sie pod jakas fundacje! nie mzoemy ograniczac sie wylacznie do zbierania pieniedzy na benki na dogo. W ten sposob nie przetrwamy.


Trzeba zlapac kontakt z jakas Fundacja, ktora udostepni nam konto do wplat. Zapomnij o subkoncie - nikt CI go nie da.[B] Conajwyzej mozesz dostac rozliczenia.[/B]

W moim przypadku zbiorki na konta prywatne nie wchodza w rachube. Wspolpracuje ze zbyt powaznymi ludzmi i zawsze jak zbieram pieniadze jakiegokolwiek psiaka podpieram sie kontem azylowym. W przeciwnym wypadku nie dostalabym nic.

Jezeli chemy ograniczac sie do dogomanii, ok. zbierajmy na konto prywatne, ale jak chcemy zrobic wiecej, nie mozemy oglaszac zbiorek! a Fundacja moze...[/QUOTE]

[quote name='zuzlikowa']Jakiego? Fundacyjnego? A jakiej to fundacji konto będziemy podawać? ...czyżby znaczyło to,że współpracujemy z jakąś fundacją?

Wybaczcie,ale to jest dla mnie temat nie przerobiony...Coś tu za szybko poszło,a już kilka tygodni temu wskazywałam problem...wtedy został,w masie istotniejszych i pilniejszych spraw pominięty...




Warto do niego wrócić i przeanalizować pomysł "bernardyniego kuferka"..."bernardyniej skarpety",czy jak kto to zwał...konta specjalnie założonego tylko i wyłącznie dla tego celu i skrupulatnie rozliczanego,prowadzonego przez jedną osobę...tu może być [B]specjalny wątek na forum stronki ,zakładka...[/B]

Na fundację zgadzałabym się bez zmrużenia okiem tylko w sytuacji gdyby była uprzejma stworzyć nam- grupie miłośników benkopodobnych, odrębne subkonto ,obsługiwane tylko przez nas i rozliczane tylko przez nas,do którego dostęp mielibyśmy tylko my- ponosząc całą odpowiedzialność za rozliczenie wszystkich wpływów i wydatków.[/QUOTE]

Nie pisałam o dogo tylko o stronce...a co najwyżej otrzymanie rozliczenia nie uspokaja mnie,gdyż stawia jeszcze pod znakiem zapytana i to rozliczenie...i niestety praktyka to potwierdza.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Zaoferowałem swoją pomoc w rozwoju strony [URL="http://www.bernardy.org"]www.bernardy.org[/URL]. Również jestem wielkim entuzjastą tej pięknej rasy. Niestety nie mam już przy Sobie mojego Bernardyna (odszedł 22 stycznia :( ) Po rozmowie z Madalleną zaprojektowałem logo:

[URL]http://img707.imageshack.us/img707/3196/dlabern.jpg[/URL]

Proszę o opnie.

Co do samej strony uważam że jest bardzo przyjemna. Dobrze stonowana, delikatne barwy ładnie współgrają. Jedynie pod głównym zdjęciem występuje jakby kawałek "przedłużenia" tła lewego menu. A tak to strona jest jak najbardziej poprawnie wyświetlana.

Popracuję również w wolnej chwili nad dodaniem trochę tekstu do działu "O rasie".

Również przesłałem mojego Kilerka zdjęcia do galerii :) mam nadzieję, że niedługo na niej się pojawi :)

Z mojej strony na razie to wszystko :) Pozdrawiam wszystkich miłośników Bernardynów.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jedynie pod głównym zdjęciem występuje jakby kawałek "przedłużenia" tła lewego menu. [/QUOTE]

tak wiem .. cały czas staram się znaleźć ten błąd w kodzie zeby to usubąć ale nic nie działa :( juz wypróbowałam wszystkie znane mi metody i... nic! ;(

logo oceniać nie będę - jestem nieobiektywna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...