Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam kciuki, żeby strona powstała jak najszybciej. Kocham benki, nigdy nie zapomnę mojej Belli-Europy, która była chyba psem mojego życia (też z adopcji).

Spróbujcie poprosić [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/13012.html"]Anashara[/URL] .
Robi piękne strony, tylko nie wiem, czy też w php.
Ja mogę ewentualnie pomóc w html, ale ciężko u mnie z czasem.

Link to comment
Share on other sites

Ja też znam się na htmlu i na joomli trochę, ale joomlę mogę zainstalować tylko z gotowym szablonem (jak np mam tutaj - [url=http://www.serwis-lsk.pl]Serwis LSK - wszystko o kobiecej siatkówce![/url]), bo jeszcze nie umiem pociąć laya pod joomlę.

Mam dla Was zatem propozycję, aby napisać na [url=http://www.zlecenia.przez.net]Freelancing, Aukcje pracy, Pierwszy i największy serwis w Polsce[/url], tzn wystawić tam zlecenie na charytatywne wykonanie strony, ja tak robiłam raz ( przy stronie [url=http://www.pekiny.na16.pl]Pekinczyki[/url] - grafika moja, cms robiony charytatywnie) i chętnych do pomocy było naprawdę wielu.

Link to comment
Share on other sites

z html i javascriptem to ja też sobie poradzę , ale wydaje mi się że ten serwis będzie troszkę bardziej rozbudowany wiec i bazy danych by się przydały, a do baz danych potrzebny php... co do joomli to nie mam o niej pojęcia , i choć już raz próbowałam to nie wiem od której strony się za nią zabrać ;/

pomysł z freelancerami myślę że by wypalił, charytatywnie zapewne będą robić poczatkujący zawsze sie do portfolio jedna ładna praca przyda ;p .... ale poczekajciedo czwartku z ogłoszeniami ... jak będę na uczelni to popytam znajomych, może któryś będzie miał wystarczająco czasu i umiejętności ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']oj jak fajnie, ze pojawia sie coraz wiecej milosnikow i benkow i strony :multi:

Ja Wam raczej nie pomoge z tymi jumlami, htmlami i costam - nic ompletnie nic nie kumam :)

[B]Logo nie postawilo mnie na nogi ;) Czekam na inne! Cos mi ten benek wyglada jak bernenczyk...[/B][/quote]

Nie miało postawić tylko ...powalić![B] :diabloti: Sprecyzuj,co Ci nie pasuje...kształt logo?...głowa?...napis?...idea?[/B]jaśniej,żeby nie zaczynać od początku,tylko udoskonalic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']ten drugi kszalt jest ok. Napis tez, tylko ten benek mi sie nie podoba, bo sie zlewa. Jak bedie male to bedzie niewidoczne... inna geba potrzebna.

[B]powalilo mnie :) z powrotem do lozka [/B]:P[/quote]

hihihi,Malwi,a jednak się udało!:cool3:... tylko głowę trzeba zmienić,bo znowu wstanie i zacznie marudzić!
A tak po prawdzie,[B]to może ktoś jeszcze pomyslałby nad tą głową?Moze jeszcze jakieś propozycje logo? Burze niebezpieczne są gdy grzmią,a gdy w mózgach sie odbywają mogą wiele fajnych pomysłów przynieść...
.[/B]..Madallena ma rację pamiętając,że zmniejszona nie bedzie automatycznie benka przypominać...

Link to comment
Share on other sites

głowy cały czas szukam jakiejś odpowiedniej ale ciezko znalesc .... skonczy sie na tym że sama sie bede z wektorami męczyć .... dajcie mi tylko fotkę z której mogłabym te wektorki wyciągnąć ( taka ładna mordka, chyba najlepiej z półrofilu? ), wybierzcie coś a ja to przerobie ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapytam mojego M. o jakiegoś kodera i kogoś od baz danych, on na swojej stronie kogoś takiego ma... Dziewczyny, napiszcie mi dokładnie, co za teksty mają być, najlepiej na PW - będę tworzyć powoli.

EDIT: Co do głowy: może Galla albo Meli? Tutaj na allegro obydwoje mają takie zdjęcia: [url]http://www.allegro.pl/item752713648_bernardyn_bernardyny_do_adopcji.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']głowy cały czas szukam jakiejś odpowiedniej ale ciezko znalesc .... skonczy sie na tym że sama sie bede z wektorami męczyć .... dajcie mi tylko fotkę z której mogłabym te wektorki wyciągnąć ( taka ładna mordka, chyba najlepiej z półrofilu? ), wybierzcie coś a ja to przerobie ;) ;)[/quote]

Spartakus mial dobry leb.Albo wezmy jakiegos ojkaza z hodowli - takiego prawdziwego benka, ogromniastego!

Link to comment
Share on other sites

Dobra, mam pomysl na logo :)

Prawa strona - benek siedzi i podaje lape, lewa strona dlon czlowieka (no moze i kawalek reki).- strony nie sa wazne. Kumacie?
A pod spodem adres strony...

Logo ma symbolizowac wiez z rasa ale rowniez chec niesienia pomocy!

Co o tym myslicie? Malwi da sie zrobic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Dobra, mam pomysl na logo :)

Prawa strona - benek siedzi i podaje lape, lewa strona dlon czlowieka (no moze i kawalek reki).- strony nie sa wazne. Kumacie?
A pod spodem adres strony...

Logo ma symbolizowac wiez z rasa ale rowniez chec niesienia pomocy!

Co o tym myslicie? Malwi da sie zrobic?[/quote]

...a pamiętasz,że ma być wyraźne i w zmniejszeniu?Jeśli trudno osiągnąć benkowaty wygląd głowy,to jak uda się osiągnąć to z całą postacią i jeszcze podającą łapę?
Wybacz,dla mnie logo to max prostota...pomysł świetny,ale to jest bardziej plakatowe,niż na logo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Cholera, racja...

Benek z lapa musialby byc bardzo wyrazny....

Kurna, ja juz zwariowalam.

Bo najprostszym i najladniejszym bylby odcisk lapy psa. Zaraz Wam cos pokaze.

ej, a psia lapa i reka czlowieka?[/quote]

Jak to wizualnie skojarzyć z benkami...tak na jeden rzut oka?

Po za tym...gdyby nazwa była...Podaj Łapę...Pomocna Ręka....to natychmiastowe skojarzenie...ale my nie chcemy chyba być niszowe, tylko do pomagania benkom...mamy ideę być nieco "szersze"...nazwa strony do tego pasuje,ale takie logo już by nie pasowało...ograniczałoby spostrzeganie nas tylko do kwestii pomocy.
Sugerowałabym jednak w logo i na stronce używać symboli jak najbardziej pojemnych i kojzrzących się bezpośrednio ze słowem "bernardyn".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...