Jump to content
Dogomania

Marry Sunia Collie- odeszla za Teczowy Most,jej poprzednia Pani tez odeszla


Ulka18

Recommended Posts

Sunia owczarek szkocki collie pilnie szuka nowego domu. Jej wlascicielka przebywa w hospicjum, a corka posiadajaca male mieszkanie nie moze zabrac suni do siebie.Sunia - Marry- byla wychowana w domu, w budzie i nie moze sie przystosowac do malego mieszkanka. Ma 7 lat ,jest mila i lagodna.Umaszczenie - sniade jak Lassie. Pilnie szukamy dla niej domu , tel.do corki wlascicielki : Pani Marta +609 47 28 10. Rzeszow , woj.podkarpackie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia miala szczeniaki, obecnie od 3 lat dostaje zastrzyki blokujace cieczke,nie jest sterylizowana. Marry jest nauczona jesc wszystkie rodzaje pokarmu, nie jest wybredna :) :) :) .

To ogloszenie jest prawdziwe,dodalam je tez na forum collie (collie.pl-->. link do forum na dole strony ) , a na tym forum jestem nowa.Niestety ! nie trafilam tutaj wczesniej,teraz zaluje,bo tutaj sa prawdziwie przyjaciele zwierzat :D :D :D

Pani Marta Palac czeka na kontakt.Moze ktos sie zdecyduje :)

Link to comment
Share on other sites

Zapytam pani Marty czy ma zdjecia.Albo moze pojade do niej ,albo poprosze ja o zrobienie zdjecia.
Marry to typowy owczarek collie :lol: , ale z tych europejskich, raczej nie wiekszych amerykanskich. Jak tylko dostane zdjatke wkleje na forum.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest podobna do tej ze schroniska w Krzesimowie /sunia collie i 4 szczeniaki bernardynki/. Poniewaz pani Marta nie ma zbyt duzo czasu ostatnio z powodu choroby matki, sunia jest troche zaniedbana,ale wystarczy dobrze przeczesac i bedzie "jak nowa".
Postaram sie jakos zdobyc zdjecia Marry. :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety nie, sunia nadal czeka.
Nie moge zrobic zdjec, bo nie znam osobiscie tej Pani,
ktorej mama/wlascicielka Marry/ jest w hospicjum.
Wiem tylko od mojej siostry , ktora jest posrednikiem,
ze sunia ma 7 lat, jest grzeczna, teraz jest nawet na lancuchu przy budzie. Nie ma sie nia kto zajac, bo wlascicielka jak pisalam
jest w hospicjum. Corka, ktorej telefon jest w pierwszym poscie,
moze udzieli wiecej informacji. Z tego co wiem pies jest zagrozony uspieniem. Beznadziejna ta sprawa, bo nie mozemy ruszyc z miejsca bez zdjec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wiem tylko od mojej siostry , ktora jest posrednikiem,
ze sunia ma 7 lat, jest grzeczna, teraz jest nawet na lancuchu przy budzie.[/quote]
Boże drogi, suczka collie na łańcuchu?!?!?!?! O, matko!!!

Ulka - napisz przynajmniej gdzie jest ta suczka (w jakiej miejscowości - adres) - wtedy ktoś z dogomaniaków pojedzie tam z aparatem i zrobi jej zdjęcia!
No nie można czekać, jak pies się męczy!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, sunia jest na lancuchu,przy budzie! Wiem,ze to straszne,
bo sama mam collie od wielu lat i dla nich jest to tragedia.

Sunia jest w Krosnie, a corka tej chorej pani jest z Rzeszowa ,
jezdzi do niej albo kogos prosi w Krosnie ,zeby cos jej dal do jedzenia. Sunia jest sama na terenie posesji tej pani, ktora jest w hospicjum.
Nikt inny sie nia nie interesuje.

Dzisiaj moja siostra bedzie rozmawiac w Rzeszowie z corka tej chorej pani co dalej mozna zrobic w tej sprawie.

Najgorszy problem jest,ze sunia nigdy nie jechala samochodem.
Poza tym jest niewybredna, przywyczajona do samotnosci i pozostawania samemu na dlugi czas. Jest teraz na pewno nie czesana ani nie kapana!

Czy sa jacys dogomaniacy w Krosnie ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Czy sa jacys dogomaniacy w Krosnie ????[/quote]
Ula - zmień może tymczasowo temat tego postu na coś w stylu "Sunia collie - Krosno - potrzebna pomoc!" - to prędzej zwróci uwagę jakiegoś dogomaniaka z tych okolic!

Link to comment
Share on other sites

zadzwoniłam do tej Pani z podanego numeru telefonu.
Pani była bardzo miła i właściwie powiedziala wszystko co tu zostało już napisane. jedyna pociecha to to że pies dostaje codziennie jejść i nie jest uwiązany na łańcucha a na jakiejś dłuższej lince. Pani również powiedziała że sunia prawdopodobnie zostanie uśpiona bo nie mają co z nią zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Boże, co za herezje - uśpić, bo nie ma co z nią zrobić!!! :evil:
Ciekawe, czy mówiła już o tym właścicielce suki - tej Pani, która jest teraz w hospicjum?!
Na szczęście weterynarze zwykle nie usypiają zdrowych zwierząt, z którymi "nie ma co zrobić"!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli wszystko pojdzie dobrze, to sunia collie pojedzie w przyszly weekend do nowego domu do Missieek'a.
@sica z kociarni miau moglaby ja dotrasportowac do Krakowa. Problem jest z klatka, zreszta przeczytajcie, moze znajdziemy rozwiazanie.
Missiek czekam na Twoja info.


@sica

Dołączył: 07 Lip 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:11 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ulka18

Co do transportu suni, to ona byłaby "luzem" czy w klatce? Wolałabym coby mi się po samochodzie nie tulała, a nie mam pasów dla psa, a bagażnik nie za duży - samochód Tipo. Zresztą nie wiem jakby się zachowywała w samochodzie. Ewentualnie mogłabym z Krakowa wziąć jakąś klatkę i w niej przywieźć psa. W ogóle to ją bardzo chętnie przywiozę, tylko trzeba by to jakoś sensownie zorganizować. Transport byłby w przyszły łikend.

Link to comment
Share on other sites

POSZUKUJE DO WYPOZYCZENIA TRANSPORTER NA SUNIE WIELKOSCI COLLIE NA WEEKEND 15-17. LIPCA.

@SICA Z KOCIARNI BEDZIE JECHAC Z KRAKOWA DO KROSNA
I Z POWROTEM, WZIELABY SUNIE , ALE W TRANSPORTERZE LUB SZELKACH.

CZY KTOS MA SZELKI?? LUB TRANSPORTER ??
NA JEDEN WEEKEND??

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

kto pozyczylby @sicy z kociarni transporter lub szelki??
@sica wzielaby je ze soba do Krosna 15.07.2005 i potem oddala 17.07.2005 po dostarczeniu psiaka do Missieek'a.
Bez tego sunia nie bedzie mogla pojechac :(

Popytajcie znajomych , prosimy o pomoc , bez Was ani rusz .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...