Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Tzn. ja bym przyszła z tymczasowiczem, który jest młody i przyjazny, bo ten burak stary jest chory, słaby i nie może na mrozie długo przebywac :-(
No i wstydu mi narobi, bo się z chłopcaminie chce bawić :angryy:

To wzięłabym takiego prawie-dobka, o ile mi go kasiaprodex pozwoli z lecznicy do mnie do domu wziąć.

To bym z nim była koło 14-tej.

O której zwykle się zbieracie i jak dojść do tej polanki? Bo ja to z Wawra aż bedę jechac :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, ale ja Ci całej trójki brac nie każę, mnie to ciężko nawet z dwoma;)

Ale mogłabyś wziąć tylko Aksę czy tylko tę drugą - co Ty na to? I byśmy poszły do lasu:) Bo mój staruszek ma już kubrak zimowy :multi: to mróz mu niestraszny :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

hej kochani!
j zaczynam przedszkole od 12 ale moze na 14/15 jeszce damy rade na polach choć nie wiem!ale postaram sie tak załatwić abyśmy w przyszłych weekendach dawały rade wpadać bo normalnie tęskno za wami i psiakami;)
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='proOf']hej kochani!
j zaczynam przedszkole od 12 ale moze na 14/15 jeszce damy rade na polach choć nie wiem!ale postaram sie tak załatwić abyśmy w przyszłych weekendach dawały rade wpadać bo normalnie tęskno za wami i psiakami;)
pozdrawiamy[/QUOTE]

chodzisz moż do przedszkola na Bemowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']Lothia, ale chodzi opsie przedszkole :cool3:

Ja ponawiam swoje pytanie!

GDZIE TA ŁĄCZKA PSIARZY?[/quote]

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Wierz mi, że tę łączkę trudno jest przeoczyć :cool3:
Jak wchodzisz od al. Niepodległości idąc wzdłuż ulicy Batorego wyjdziesz prosto na łączki. Tam jest taki pub w pawiloniku. Zazwyczaj na tej łączce stoją sfory psów (choć zależy na którą godzinę przyjdziesz) :)

[SIZE=1]Mam nadzieję, że nie zagmatwałam tego bardziej :oops:

[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pola Mokotowskie, między dużym stawem..(koło murowanego pubu ) a ulicą Rostafińskich.
Jak dotrzeć z Wawra....hmmm szczerze mówiąc to nie wiem, ale dojazd do PM jest dobry z każdej strony:lol: , autobus i metro ( tylko w przypadku metra trzeba kawałek przejść przez pola do psiej łąćzki)
Przychodzimy o różńych godzinach. My w sobotę będziemy z Fiśką pewnie ok.11 a może nawet wcześniej bo zamawiałyśmy pogodę a z uwagi na remont łazienki chętnie opuścimy pielesze domowe na jak najdłużej:p
Szczenior dobka ? super, niech szykuje łapki bo Fizia nie odpuści biegania:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania'] bo ten burak stary jest chory, słaby i nie może na mrozie długo przebywac :-(
No i wstydu mi narobi, bo się z chłopcaminie chce bawić :angryy:

[/QUOTE]

Dobermanio... rozejrzyj się wokół i nie kracz:evil_lol: Pieski to się najwyżej przegrzać mogą:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Pola Mokotowskie, między dużym stawem..(koło murowanego pubu ) a ulicą Rostafińskich.
Jak dotrzeć z Wawra....hmmm szczerze mówiąc to nie wiem, ale dojazd do PM jest dobry z każdej strony:lol: , autobus i metro ( tylko w przypadku metra trzeba kawałek przejść przez pola do psiej łąćzki)
Przychodzimy o różńych godzinach. My w sobotę będziemy z Fiśką pewnie ok.11 a może nawet wcześniej bo zamawiałyśmy pogodę a z uwagi na remont łazienki chętnie opuścimy pielesze domowe na jak najdłużej:p
Szczenior dobka ? super, niech szykuje łapki bo Fizia nie odpuści biegania:diabloti:[/quote]

Znaczy: jak dojechać do samych Pól, to ja doskonale wiem, bo codziennie jeżdże do Metra Politechnika, dojazd mam dobry.
Tylko już w parku nie wiem co i jak :oops:
I będę szła od strony metra, ale to najwyżej spytam kogoś :oops:: "Przepraszam, gdzie jest psia polanka?" :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dobermanio taki duży staw to jest jeden na PM i tak jak napisałam .. od granicy stawu ( tam są takie górki i pub) idź w stronę ul. Rostafińskich .. jak zobaczysz psy to się zorientujesz:cool3:
Ta łączka przylega do ul. Rostafińskich ( właściwie to jest taki cały kompleks). No i mamy na łączce ( mam nadzieję jeszcze) latawcożerne drzewo ( jak napisała chyba Imanca) to nasz znak rozpoznawczy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anea']Ja z Toska bede w NIEDZIELE. Pojawimy sie tak miedzy 11-12 ... Mam nadzieję że ktoś się do nas dołączy[/quote]

Jak na niedzielę i połączenie z obowiązkami rodziinymi to dla nas za wcześnie.
Planuje przyjście i w sobotę i niedzielę - [COLOR=red]jeśli Chocunia wyzdrowieje[/COLOR] -szczegółów jeszcze nie uzgodniłam.

Do opisu Imanci jescze dodam ze na końcu ul. Batorego zobaczysz parking.
Ja często dochodzę do parku od strony ul. Rakowieckiej - wysiadam z tramwaju np. 33, 17, 10 koło Kościola Św. Andrzeja Boboli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Dobermanio... rozejrzyj się wokół i nie kracz:evil_lol: Pieski to się najwyżej przegrzać mogą:diabloti:[/quote]
Ale nie, naprawdę, on jak mu śnieg wejdzie między palce, to staje okrakiem i podnosi łapki, żeby mu wydłubać :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: Serio!

Poza tym na starość stetryczał i nie lubi psiego towarzystwa, zwłaszcza płci męskiej:stupid:.

Nie kraczę, tylko onjest taki chororwity, że nie chcę, żeby mu z tego nadmiaru ruchu i radości serduszko stanęło :placz:

A Młodego, jak wezmę, to przynajmniej sobie stawy odciążę, bo będzie biegał z psami a nie mnie męczył:diabloti:

No i to nie szczeniak, tylko młodzian:cool3: aki mieszaniec dobka, bardzo urodziwy Pan w krawacie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Łooo, fajnie!!! :modla:

Wreszcie ktoś!

Ale mój staruszek to niezawsze miły wobec chłopców:/

Będę mieć tymczasowo młodego mieszańca dobka - z nim będziemy mogli się spotkać, jak go przetestuję :cool3: Ale póki co widziałam, że chętnie się bawi z pieskami obu płci.

Link to comment
Share on other sites

Dobermanio ....musiałby chyba [B]starowina [/B]( nomen omen) bardzo się [B]starać [/B]coby tę okruszynę śniegu znależć:diabloti:
Fakt, harce w wieku podeszłym .. a tyle pięknych suń.. ho ho to ryzykowne przedsięwzięcie....... ale młodzian będzie zachwycony:diabloti:
Fizia też już nie dziecko a jeszcze nie dorosła ( ok 10. mies.) więc może być gorąco:multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

On jest kastrowany, więc na "dźwięki" pań nieczuły :eviltong:
A serce chore, migoczące, to wolę oszczędzić mu dalekiej drogi i harców w dużej grupie.

Młodziana na pewno wezmę, bo z lecznicy prosto do mnie idzie, a tam miał mało ruchu, więc rękę ze stawu wyrywa :diabloti:
Jesoooo, już się nie mogę doczekać! :evil_lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']A młodzian jakoweś imię zaposiada?[/quote]
[quote name='Figa Bez Maku']A starowina?[/quote]

Oczywiście, oczywiście, starszy pan to Lachsenstein 3D
a młodzian to Zachariasz :cool3: :cool3: :cool3: zwany Zackiem (ja mówię "Zaczek":loveu: i "Lachsiaczek")

Link to comment
Share on other sites

Ha imiona imponujące:razz: zwłaszcza to intrygujące 3D:crazyeye: :oops:
A Figa ma różne imiona :diabloti: Fizia, Fiśka, Fiśken, Fiśnięta, Figielka, Ginter, ruda małpa:oops: ( ew. samo małpa):evil_lol:
Zaku smaruj łapki, mam nadzieję ,że zechcecie się razem bawić:lol: Bo szczerze mówić czasem różnie bywa.. ludzie się umawiają a psy maja inne zainteresowania i sympatie:shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

"Fiśnięta" :loveu:

Oj, Zaczek na pewno będzie chętny do zabawy, odwołać go nie bede mogła, chyba linkę treningową wezmę!

Tylko czekam na potwierdzenie od Kasi, czy mogę Zaczka już odebrać czy dopiero jutro rano. Jak nie, to wezmę staruszka, najwyżej w obutych łapkach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...