Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może się powtarzam i większość z Was już jest w temacie, ale piszę, żeby nie było potem, że ktoś nie wiedział, więc:

[FONT=Courier New]Poszukujemy osób, które byłyby zainteresowane regularnymi, weekendowymi dłuższymi wędrówkami w okolicach Warszawy (dogtrekking) a także próbowaniem innych fajnych aktywności z psiakami (zaprzęgi, rower, nauka posłuszeństwa wspólna itp.) generalnie chodzi o to by wspólnie się spotykać co weekend w różnych miejscach, wynajdując nowe fajne trasy do dogtrekkingu i dobrze się bawić. Wiadomo, że nie zawsze każdy ma czas, ale im więcej jest osób chętnych i „zrzeszonych” tym większa szansa ze spotkanie w miłej grupce wypali :) póki co jest ok. 10-12 osób chętnych z różnymi psiakami, jednak przeważają mamuty i haszcze [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Courier New] Jeżeli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o pisanie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i liczymy na Was [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Courier New][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy jest ktoś chętny do spacerów równoległych?!
Mam dwuletniego samca, który totalnie olewa wszystko gdy widzi innego psa. Kładzie się na glebie i nie ma z nim kontaktu:roll: I są momenty kiedy wyskakuje z mordą do innych. Reaguje tak do obcych psów. Kiedy juz sobie trochę obok innego pochodzi zaczyna się uspakajać.

Spotkania muszą wyglądać na przypadkowe, więc jak się z kimś spotkam to pewnie przywitamy sie po jakimś czasie ;)

Ja mieszkam niedaleko stadionu gwardii.
Na początek preferowałabym miejsca bardziej odpsione, aby nie było innych latających burków nad, którymi właściciele często nie mają kontroli.

Link to comment
Share on other sites

No patrz Ewa, nie zgadałyśmy się , ja pisałam na innym forum tę samą propozycję. ;)
Cześć Aniu z Bosmanem! W życiu nie poznałabym Cię po tym nicku. ;) No i w dodatku nadal masz wpisaną Łódź. :)
W zasadzie mogę posłużyć jako obiekt do spaceru równoległego, tylko musisz mi podać dokładny scenariusz jak to ma wyglądać. I ten tydzień odpada, najwcześniej przyszły weekend - obecnie mam codzienne 5h randki z prawem cywilnym (kolokwium dopuszczające do zerówki mnie czeka)...

Link to comment
Share on other sites

Ewa a gdzie Ty mieszkasz? Może jutro jak nie będzie padać mogłybyśmy się gdzieś umówić?
Tylko wiesz jak napisałam wcześniej wolałabym jakieś spokojniejsze miejsce. NA początku przypadkowe spotkanie, spacer równoległy a potem jakieś szkolonko co?! Na wspólne zabawy psów raczej bym nie liczyła...

Olu w takim razie będę dawała znać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fronucha']Ewa a gdzie Ty mieszkasz? Może jutro jak nie będzie padać mogłybyśmy się gdzieś umówić?
Tylko wiesz jak napisałam wcześniej wolałabym jakieś spokojniejsze miejsce. NA początku przypadkowe spotkanie, spacer równoległy a potem jakieś szkolonko co?! Na wspólne zabawy psów raczej bym nie liczyła...
[/QUOTE]
My mieszkamy na Targówku (Bródno).
W sumie to chętnie, ale nie wiem do końca, czy to dobry pomysł, bo Duffelo czasem dostaje głupawki na widok innych psiaków...Chociaż zazwyczaj po chwili uspokaja się i ładnie idzie, to czasem jednak są problemy ;)

Link to comment
Share on other sites

No to przemyśl sprawę. Ja jutro ok. 10 mogę być gdzieś w okolicy. Jak masz jakieś miejsce to daj znać.
Ja to widzę tak:
umawiamy się, spotykamy z daleka, machamy do siebie rączką i spacerujemy równolegle ze sobą w odległości która pozwoli skupić się i Twojemu i mojemu psu. Po chwili relaks ze swoim panciostwem w dalszej odległości i powrót do chodzenia równoległego ale zmniejszamy dystans do siebie. Potem równolegle ale mijanka w przeciwnych kierunkach. Jak się wyluzują obydwa to sobie poćwiczymy z nimi coś (na smyczy oczywiście) w odległości 5m mam nadzieję ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zrobię małego offa, ale może ktoś się skusi:




[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]Jakby ktoś chciał jechać nad morze z psiakiem, to zapraszmy na VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków![/COLOR][/SIZE][/B] :cool3:


[U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE"][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL]




[img]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/zlot-banner.jpg[/img]



Miejsce: Bobolin koło Darłowa

Data: 5-11 lipca 2010 r.

Cena: 222 zł za cały zlot (37 zł/doba) + za psa chyba 5 zł/doba

Cena za nocleg w namiocie: 15 zł/doba

Ilość miejsc w domkach: 33 (4 domki 7-osobowe i jeden 5-osobowy)



[B]ZAPRASZAMY! JESZCZE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ! :cool3:[/B]



Wyposażenie domków i zdjęcia można zobaczyć tutaj: [URL="http://www.morskiedomki.pl/index.php?domki_letniskowe_main"][COLOR=#4444ff]Morskiedomki.pl - Domki letniskowe nad morzem | Domki letniskowe[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...