Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Rodzi się zalążek spacerku dogomaniackiego na Polach Mokotowskich.
Niedziela 30.01.2005 godzina 13.
Punkt zborny - Pomnik Jazdy Polskiej.
Próbuje socjalizować mojego małego Sznaucerka, który boi sie psów i na nie szczeka...
Jak ktoś ma psa, którego nie denerwują małe szczekuny, to zapraszam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ka Vanga, spoko, ja go jeszcze bede socjalizował parę lat!!! :lol:
Są już chętni na 6.02 , ja też przyjdę, przyjdź i Ty
W takim razie kto chce może z nami i Iwi pójść w tą niedzielę, a 6.02 zrobimy drugi - większy :wink:
A może zbierzmy się w kupę, przynajmniej ci co mieszkają niedaleko pól i ustalmy cotygodniowy niedzielny spacerek ze zbiórką np. koło pomnika Szczęśliwego Psa (bo "koło jeziorka" to duży teren i jak praktyka (z postów) wykazała łatwo się pogubić :wink:
??

Link to comment
Share on other sites

:( kurcze, ja prawdopodobnie jeszcze w Laskach bede o 13 :(
Szkoda, bo male pieski widze ze beda...zauwazylam ze Masa sie troszke boi wiekszych psow nadlatujacych w wielkim impetem w jego strone :wink: Tylko nie wiem jak z tym malym sznaucerkiem :lol: ....szczekajacym na inne... :lol: Nie wiem co na to Mas :P

Link to comment
Share on other sites

To ja zapraszam na poranne - sobotnio - niedzielne spacerki pod Lasem Kabackim, na przedłużeniu Dembego (a może Zaruby?). W każdym bądź razie za szkołą sióstr Niepokalanek.
Tam zaczynamy spacerować od rana -pierwsi spacerowicze już sa od 6.00 rano ! :P Potem co jakiś czas dochodzą kolejne osoby, czasami spacerujemy do 9.00 a nawet do 10.00 (ale to w wyjątkowo ładne i sprzyjające pogody - teraz troche za zimno).
Czasami jest nawet 9 - 12 psów. Owszem, bywają czasem spięcia , ale rzadko. Spacerujemy parami, trójkami albo "wielką kupą". Najczęściej wałem wzdłuż metra, no i po tych ścieżkach wokół łączek.Kiedyś to nawet zdarzało nam się do lasu wejść (zima zazwyczaj), ale ostatnio tablice z zakazem wprowadzania psów postawili :evil:
Jedna od razu zginęła
W dni powszednie też się spotykamy, ale to juz dla wytrwałych i nieśpiochów.
Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

Jak bedziesz jechala metrem to przystanek Metro Politechnika i wyjdziesz na powierzchnie i na pewno zobaczysz wysoki pomnik. To tam. Na pewno zauwazysz. Ja w tamtym tygodniu tez bylam tam po raz pierwszy i trafilam bez problemu.

Do zobaczenia. :D

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będę, to będę jechać autem z Bródna. (Jak ktoś się chce zabrać, to służę miejscem).
Może ktoś się orietuje czy tam gdzieś można zaparkować?

I czy jakiś znak orientacyjny będzie, żebym nie zaczepiała wszystkich z psami. 8)

Link to comment
Share on other sites

Jest parking wiec nie ma problemu.

Ja bede w jasnej kurtce z yorkiem, jak bedzie zimno to on bedzie mial czrwony sweter i jego zdjecie jest gdzies na toiku Cavano i mnie tez troche widac. Pewnie bede mu dla rozgrzania rzucac kolko. na pewno nas zauwazysz.

Link to comment
Share on other sites

[b]mikimol[/b], ja wlasnie bardzo czesto tam bywam, bo mieszkam przy Dembego :D
ale wiekszych psich grupek od jakiegos czasu unikam. to nie na nerwy mojej Sabiny... ot, durna z niej suka i w kazdej chwili jej zabawa z inna suczka moze sie przerodzic w calkiem niezabawowe polowanie :(
dlatego specjalnie wybieram takie pory dnia, kiedy jest tam pustawo...

a tutaj szukam jakiegos milego dogomaniaka, ktory ma zrownowazona suczke (ktora ani się Sabiny nie będzie bała, ani nie będzie zbyt nachalnie zapraszała do zabawy), albo jakiego badz samca :wink:

a Ty masz goldena? jak się wabi? bo może znamy się z widzenia? (ja do psow mam naprawdę dobrą pamięć 8) )

Link to comment
Share on other sites

Asher
Moja sunia jest goldenopodobna (jest bez rodowodu). Jest bardzo ciemna tzn złota :D . Większość znanych mi goldenów jest kremowa.
Wabi sie Nuka i jest bardzo łagodna - z jednym wyjątkiem. Nie lubi, jak jakiś pies podchodzi do niej , jak ona ma patyczek, piłeczkę czy coś w tym stylu.
W pozostałych przypadkach nie zwraca uwagi na psy/suki. Nawet jak ją zaczepiają. Na naszych spacerach są tylko 2 suki (b. rzadko 3). Reszta to psy - samce. Możemy kiedyś spróbować - ale to już w przyszłym tygodniu? Nie wiem tylko o której godzinie, bo w południe przy ładnej pogodzie, to jest mnóstwo ludzi, a moja z każdym chciałby się przywitać i to jest trochę męczące dla mnie, zwłaszcza jak są małe dzieci.
:hand:

Link to comment
Share on other sites

Nuki nie kojarze.
ale jedna ceche maja z Sabina wspolna - jak w gebie jest patyk, to lepiej, zeby sie zaden inny pies nie zblizal, bo bedzie wojna :evilbat:

bardzo chetnie sie z Wami spotkamy, tylko moze na poczatek we dwoje? bo w wiekszej grupie ja Sabiny ze smyczy nie spuszcze...
a moja sucz to dlugowlosa "ON". znamie szczegolne - klapniete ucho :lol:

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś chodzi na spacerki z dwoma intensywnie bawiącymi się psami płci dowolnej? Bo moja mała musi widzieć że psy się bawią... inaczej podejrzewa je o niecne zamiary w stylu zakoszenia zabawki... Najchętniej na Mokotowie lub Ursynowie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...