Jump to content
Dogomania

Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wróciłam i bardzo powoli ogarniam. Mam jeszcze 25 złotych od Szarotki za zakupy na bazarku (wysłane dzisiaj;)) i całą pake rzeczy od Ocelot, żeby wystawić kolejny. No i znowu musze ogłoszeń poszukać dla naszego przyjaciela. Zasiedział się.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wystawiam bazarku z rzeczy Ocelot i strasznie mi głupio. Umierająca nie jestem, ale z gilem i łzami w oczach ciężko zdobyć się na cokolwiek. Na szczęście Toffinek ma trochę kasy. Zła jestem na to wszystko, bo pojechałam się wygrzać, a przez te skoki temperatury teraz pokutuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A ja nie wystawiam bazarku z rzeczy Ocelot i strasznie mi głupio. Umierająca nie jestem, ale z gilem i łzami w oczach ciężko zdobyć się na cokolwiek. Na szczęście Toffinek ma trochę kasy. Zła jestem na to wszystko, bo pojechałam się wygrzać, a przez te skoki temperatury teraz pokutuję.[/QUOTE]
A to kochana moja wina, gdyż wysłać miałam miesiąc temu jak zdrowa byłaś.

Link to comment
Share on other sites

witam! Mogę tylko podrzucic Tofika:loveu:.Fajny psiak. Niestety rzeczywistość skrzeczy i kasy brak.Każdemu chciałby człowiek pomóc...:shake:
Mały offik.Jeśli ktoś słyszałby o człowieku poszukującym dużego dzieciolubnego psa to polecam Sonię z mojego banerku.Może chociaż ktoś ja hopnie do góry...:oops:
Każdy pies, któremu uda się uniknąć wizyty w kieleckim schronisku już wygrała los na loterii, a to się udało Soni ( bo gdyby trafiła na ulicę...)ale od dłuższego czasu bezskutecznie szukamy jej domu.:roll:

Link to comment
Share on other sites

104,69 zł na wrzesień z poprzednich wpłat

20 zł Kamila28 (lipiec, sierpień)
25 zł Szarotka
20 zł Agata51
150 zł Asik007
50 zł Li1 (wrzesień)
30 zł CiotkaE
15 zł Iwka100
210 zł MMD (bazarek)
50 zł Anna S. Z Przemyśla
25 zł Szarotka
15 zł ludwa
10 zł Kamila28 (wrzesień)
20 zł Ocelot (sierpień, wrzesień)

- 450 dla Jamora na fakturę za wrzesień


Na koncie Toffika zostało 294,69 zł na październik.

Niestety nie chcę wstawiać na pierwszą stronę bo jak edytuje pierwszy post to otwiera mi się strona w HTML i boję się, że wszystko pomieszam. Jest na to jakiś sposób?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...