Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']Nie poddawaj się ;)[/QUOTE]

Myślałam nawet, żeby się uczyć chemii na własną rękę, ale zawsze jest coś do nauczenia na zajęcia i wątpię żebym się regularnie tego uczyła. A na korki szkoda mi kasy, skoro mogę się sama tego nauczyć. I nie rozumiem na kij nam historia. Już zamiast tego wolałabym chociaż podstawę chemii raz w tygodniu.
Za to na plus zawodowe. Zapowiada się całkiem fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']Ja już mam za sobą dwie, a w tym tygodniu 3 sprawdziany :mdleje:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']No teraz to najgorzej też się przyzwyczaić do tych sprawdzianów :roll: ja już jutro mam 2 kartkówki a w środę kolejna ...[/QUOTE]

Ja dwa sprawdziany i trzy kartkówki za sobą. A w tym tygodniu to jeszcze nie wiem, bo nie mogę tego spamiętać wszystkiego i zawsze się pytam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Właśnie się dowiedziałam, że mam jutro sprawdzian z Wosu :o[/QUOTE]

Powodzenia :evil_lol:
Ja na jutro mam prezentację z rozrodu kotów na produkcję (wysłać komuś na pocztę? :lol:), plan wycieczki po niemiecku (wymyśliłyśmy sobie z koleżanką, że lecimy na safari do Afryki), pytanie z biologii :loveu: I w tym tygodniu, z tego co się orientuję, to jeszcze kartkówka z chorób i działalności + pytanko z diagnostyki (plan badania klinicznego) :loveu: A w internacie tyle fajnych rzeczy do robienia. To nie, będę ślęczyć nad książkami :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ej weź poślij mi tą prezentację [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
:grins:[/QUOTE]

Tam super wyjątkowego to nic nie ma, takie podstawy :) Bo jakbym zrobiła po kolei powstawanie płodów itp. to by mnie grupa zabiła :lol:

[quote name='Angi']a ja mam jutro wywiadówkę :P[/QUOTE]

Miło było Cię poznać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A to jak szłaś do tej szkoły, to nie wiedziałaś, że chemii nie będzie??[/QUOTE]

Chemia była i nikt się nie spodziewał, że będzie tylko w pierwszej klasie. Z tego co się orientuję, to chyba nawet pani nie wiedziała. Nowa podstawa programowa :loveu:

[quote name='Izabela124.']A Ty jesteś w tech wet?[/QUOTE]

Tak, w drugiej klasie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Wracam sezonowo :lol:



[CENTER]Wpadłam żeby Wam wszystkim, łącznie z zwierzakowem, życzyć wszystkiego co najlepsze w te święta i na następny rok. Dużo sukcesów szkoleniowych, jak i osobistych. I oczywiście duuuużo miłości :calus:


































[COLOR=#fff0f5][SIZE=1]Właściwie oblanego sylwestra :diabloti:
[SIZE=1]:drinking::drinking::drinking::drinking:[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...