Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dioranne']Tak nawiasem mówiąc po powrocie do domu trochę się powiercił, wszamał kolację i poszedł w kimę. Mama do mnie: "co ty z tym psem zrobiłaś?!". :evil_lol: Magia Lisy.[/QUOTE]

Lisa jest wychowawcą :loveu: Jeszcze z dwa szczyle i będzie, że miot odchowała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Lisa jest najsłodszym jamniczkiem świata :loveu:[/QUOTE]

O, hej :) Dzięki, ale cud, że dała się wymiziać obcej osobie, bo ona ogólnie gardzi :lol:
I miło było Cię poznać :)

[quote name='Dioranne']Popieram! Nico także. ;)[/QUOTE]

;)


To może napiszę kilka słów o naszym wyjeździe :)
Piknik super zorganizowany. Było miejsce gdzie dzieci mogły się bawić, przez co nie było latającej dzieciarni pośród psów. Były miski z wodą, ławeczki, trawnik gdzie można było siupnąć. Rozdawane były woreczki na odchody. Mega pozytywnie i duży ukłon w stronę organizatorek :)
Co do samego konkursu posłuszeństwa, to tor był naprawdę prosty, bez problemu do pokonania, ale akurat Lisa w tym momencie stwierdziła, ze ona woli do Filipa. Na nic podstawianie smakołykow pod nos, ciumcianie... No, ale nic. Dostałyśmy nagrodę pocieszenia, którą już wypróbowałyśmy i chyba jest ok :) Czyżby jamnicze frisbee? ;)

Niestety nie zostaliśmy do końca. Mama wzieła Filipa do galerii, a ja Lisę do znajomych, gdzie poznała się z bardzo urokliwą panią agamą. Miłości z tego nie będzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie też miło było Was poznać i trzymałam kciuki za tego pieska co żadnych szans nie ma :lol: , mimo że musiałam się dość szybko zwinąć [SIZE=1](kochane PKP, a do domu i tak dojechałam o 23, bo były opóźnienia :splat: ).[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']agamy sa śliczne :loveu:[/QUOTE]

Zgadzam się :loveu: Ale chyba wolę gryzonie :lol:

[quote name='evel']Mnie też miło było Was poznać i trzymałam kciuki za tego pieska co żadnych szans nie ma :lol: , mimo że musiałam się dość szybko zwinąć [SIZE=1](kochane PKP, a do domu i tak dojechałam o 23, bo były opóźnienia :splat: ).[/SIZE][/QUOTE]

Niestety pan chyba wykrakał :lol:

[quote name='Sonka95']O nowy avatarek :cool3: :cool3:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Dioranne']Przekażę informacje iż Wiktoria ma nowe zdjęcia Lisy w aparacie i filmik (oczywiście Nico musiał się wpierniczyć w kadr), tylko nie chce pokazać... :mad:[/QUOTE]

Jak ogarnę cosik do ogarniania filmików to wstawię.Chociaż teraz szkoła i internat to będę miała duuuuużo czasu :diabloti:
A tak w ogóle to jesteś KAPUŚ! :mad:

[quote name='Pauliii']oo to jednak byłyście ; > jakieś foty macie z wielkiego Poznań city :eviltong: ?[/QUOTE]

Jednak się wybrałyśmy :)

[quote name='Dioranne']Mnie nie było, zdjęcia i filmik są jeszcze ze spaceru polowego. :lol:[/QUOTE]

:mad:

[quote name='Pauliii']z tamtego też mam parę zdjęć ale one nie powinny ujrzeć światła dziennego : p[/QUOTE]

Eee tam, dawaj :lol:

[quote name='Izabela124.']A ja przyszłam się przywitać :D[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']cześć córeczko :loveu:[/QUOTE]

Hejeczka :loveu:

Nie chce mi się zmniejszać :lol:
[URL]https://sphotos-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1236490_492738264155679_1191844833_n.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Filmiku nie było kiedy nakręcić. Pogoda brzydka, a jak już się przejaśniło, to akurat mnie nie było w domu. :roll:
W szkole zapieprz i wymiękam, a to dopiero drugi tydzień. Sprawdzian za sprawdzianem :-( Na pocieszenie kupiłam sobie kwiatuszka do internatu:[CENTER][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2082/3nrr.jpg[/IMG][/CENTER]

Zdjęcie telefonem, więc nie widać, ale ma pełno pączusiów jeszcze :)

A, no i się dowiedziałam, że do końca szkoły nie będę miała chemii w ogóle. Biologia rozszerzona, owszem, dwa razy w tygodniu. Niemiecki rozszerzony cztery razy w tygodniu. Chyba nie rozumiem :mdleje: Pozdrawiam moją maturę. Chyba o wecie w takim przypadku mogę pomarzyć... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...