Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonka95']Mi to teraz nic się nie chce robić a miałam znaleźć prace na wakacje :evil_lol:[/QUOTE]

Ja niedługo będe wiśnie zbierać, a też nie bardzo mi się to uśmiecha. Ale zawsze trochę kasy wleci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ja niedługo będe wiśnie zbierać, a też nie bardzo mi się to uśmiecha. Ale zawsze trochę kasy wleci :)[/QUOTE]

No to fajnie :) Ja myslałam nad zbiorem owoców albo warzyw , ale to dopiero jak na wieś wyjade może ktoś będzie potrzebował pomocnika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE]

Hej :buzi:

[quote name='betty_labrador']No, niestety-wakacje rozleniwiają :P[/QUOTE]

Bo ja wiem... Posprzątałam dzisiaj kuchnię tak dokładnie, każdy zakamarek. Jak ktoś narobi syfu to mu łeb ukręcę :loveu:
I tak się wczułam w to sprzątanie, że nie zauważyłam burzy i teraz pranie suszy się podwójnie :D

[quote name='Sonka95']No to fajnie :) Ja myslałam nad zbiorem owoców albo warzyw , ale to dopiero jak na wieś wyjade może ktoś będzie potrzebował pomocnika :)[/QUOTE]

Ja teraz niedługo. U nas na ogrodzie czeresińki już są, taaakie pyszne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']

Bo ja wiem... Posprzątałam dzisiaj kuchnię tak dokładnie, każdy zakamarek. Jak ktoś narobi syfu to mu łeb ukręcę :loveu:
I tak się wczułam w to sprzątanie, że nie zauważyłam burzy i teraz pranie suszy się podwójnie :D
[/QUOTE]

Mi to się nie chce sprzątać jak jest tak gorąco :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']U mnie to nawet w kuchni jest gorąco ... jedyne miejsce gdzie jest chłodno to toaleta , ale tam miejsce zajmuje Sonka :cool3:[/QUOTE]

Cały dół jest chłodny, za to na górze to sauna :roll: Rolety pozasłaniane, wiatraki powłączane, a i tak goraco. Z łazienką prawda, jak jest taki gorąc to myszy taam wstawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Cały dół jest chłodny, za to na górze to sauna :roll: Rolety pozasłaniane, wiatraki powłączane, a i tak goraco. Z łazienką prawda, jak jest taki gorąc to myszy taam wstawiam :lol:[/QUOTE]

Ja mieszkam na 2 piętrze i tutaj jest gorąc a co dopiero mieszkać na samej górze w wierzowcu :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ja teraz niedługo. U nas na ogrodzie czeresińki już są, taaakie pyszne :loveu:[/QUOTE]

A moja młoda czereśnia miała owoce, ale nie zdążyły dojrzeć :shake: Pospadały i muszę czekać do kolejnego sezonu, żeby spróbować "moich" czereśni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A moja młoda czereśnia miała owoce, ale nie zdążyły dojrzeć :shake: Pospadały i muszę czekać do kolejnego sezonu, żeby spróbować "moich" czereśni :([/QUOTE]

U nas czereśni jest mało, ale za to wiśni dużo. A to jeszcze trzeba poczekać :D

[quote name='Sonka95']Przynajmniej nie trzeba wyjeżdżać za granice :evil_lol:[/QUOTE]

No nie wiem czy to takie fajne :diabloti:

[quote name='Pauliii']hejoł , jakiś spacer niedługo by się przydał na mroczną żwirownie :razz:[/QUOTE]

Jestem za. Możemy nawet jutro :) Tylko biorę chyba strój wtedy, bo taka gorączka to... Może Seti się naumie pływać :lol: Nadzieja matką głupich... Ale ostatnio nawet mu szło :) No i trzeba poobgadywać znowu :diabloti:
Mówiłam mamie o tym naszym szpiegowaniu to stwierdziła, że jesteśmy stuknięte :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Kogo szpiegujecie? :mad:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Też miałam się pytać :diabloti:[/QUOTE]

Przecież takich rzeczy się nie zdradza! Widziałas kiedyś szpiega, który zdradza kogo szpieguje? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...