Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pauliii']gratulacje : D nawet nie wiedziałam ,że tam takie konkursy były ; p pewnie w niedziele ?[/QUOTE]

Patrząc jakby z tej górki to po prawej stronie :) Przed stanowiskiem fundacji i schroniska. Tylko właściwie to tam było ciągle coś dla ludzi i aportowanie. W sobote też było, ale co dokładnie to nie wiem :)

[quote name='Sonka95']3 miejsce no gratulacje :) Ja już się nie mogę doczekać DCDC w Warszawie :cool3:[/QUOTE]

Przejechałabym się jeszcze raz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja już myślałam , że grasz :evil_lol: na zdrapkach sa zawsze największe szanse :diabloti:[/QUOTE]

Muszę spróbować, a może zostanę milionerką :lol: Chociaż znając życie wszystko bym gdzieś składowała, bo jestem okropna sknera :oops: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja już myślałam , że grasz :evil_lol: na zdrapkach sa zawsze największe szanse :diabloti:[/QUOTE]

dokładnie , w totka nigdy nic nie trafiam a w zdrapkach małe kwoty ale zawsze ten 1 zł , 2 zł czy nawet 20 zł sie trafi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja od jakiegoś miesiąca sie opanowuje i nie wydaje całego kieszonkowego nawet nie wiadomo na co :diabloti:[/QUOTE]

Wolę wydać coś na psa czy myszy, niż iść do galerii i wpaść w zakupowy szał :evil_lol: wgl. to nie lubie chodzić na zakupy i naprawdę muszę mieć dzień. A tak to mi mamusia kupuje ciuszki :loveu:

[quote name='dOgLoV']dokładnie , w totka nigdy nic nie trafiam a w zdrapkach małe kwoty ale zawsze ten 1 zł , 2 zł czy nawet 20 zł sie trafi :diabloti:[/QUOTE]

Oooo, kiedyś w totka wygrałam 20zł, ale byłam smarkiem i mi zabrali :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']uoooooooooooo biedactwo :glaszcze:[/QUOTE]

A jeszcze wtedy nie miałam takich fajnych rodziców :shake::loveu:

[quote name='Sonka95']Mój brat to i tak ma największe szczęście ostatnio znalazł na festynie 40 zł , a ja przechodziłam obok i gapa nie zauważyłam :-o[/QUOTE]

Zamieńmy się braćmi, mój wszystko gubi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']uooooooooo ale piękna paskuda :loveu:[/QUOTE]

-Mamaaaaa jest sprawa...
-Co zrobiłaś?
-A czy zaraz musi być coś?
-To o co chodzi?
-Przywioze myszy
-Nie ma mowy!
-Przecież ich tu nie zostawie, oni je maltretują, no mamaaaa
-Byle nie były białe
-Dobra!

:diabloti::diabloti::diabloti:

Niestety jedna umarła z wyczerpania jeszcze w internacie, a druga w domu i został tylko Charlie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']-Mamaaaaa jest sprawa...
-Co zrobiłaś?
-A czy zaraz musi być coś?
-To o co chodzi?
-Przywioze myszy
-Nie ma mowy!
-Przecież ich tu nie zostawie, oni je maltretują, no mamaaaa
-Byle nie były białe
-Dobra!

:diabloti::diabloti::diabloti:

Niestety jedna umarła z wyczerpania jeszcze w internacie, a druga w domu i został tylko Charlie[/QUOTE]

i rzeczywiście nie jest biała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']i rzeczywiście nie jest biała :diabloti:[/QUOTE]

Ani trochę :diabloti:

[quote name='Sonka95']Śliczna jest :loveu: [URL]http://img12.imageshack.us/img12/2120/98gk.jpg[/URL][/QUOTE]

To jest ON! Nie urażaj jego męskiej dumy :evil_lol: Chociaż on jest mniej męski od Corrie. Taki z niego leluś kochany mój alergik i ciapciak :loveu:

A to Corrie. Baba, która ciągle ma okres bo humorki... :roll: Taka mysia odmiana jamnika :lol:

[CENTER][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6480/4ptk.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ani trochę :diabloti:



To jest ON! Nie urażaj jego męskiej dumy :evil_lol: Chociaż on jest mniej męski od Corrie. Taki z niego leluś kochany mój alergik i ciapciak :loveu:

A to Corrie. Baba, która ciągle ma okres bo humorki... :roll: Taka mysia odmiana jamnika :lol:

[CENTER][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6480/4ptk.jpg[/IMG]

[/CENTER]
[/QUOTE]

słodka :loveu:

w ogóle ładne zdjęcia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...