Jump to content
Dogomania

Kocie niemowlęta z Olkusza i nie tylko!!! 2 ZWROTY + jeszcze 2 czekają na dom!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Poświato[/B] - cudownie :loveu:.

[B]Weszko, missieek[/B], wczoraj popołudniu nadałam pięć saszetek, tyle tylko miałam :oops:, 2 proszki rehydratation, 2 proszki convalescence, 1 saszetka mięska convalescence. Mimo, że priorytet, obawiam się, ze dopiero w poniedziałek postman zapuka. To nasza poczta, nie kurier .... . Na siakies dwa dni dzieciaczkom wystarczy ....

[SIZE=1]Poswiato, Calopet duży to 120 gr. Dużemu kotowi daje sie ok. łyżeczki (5 gr.), małemu proporconalnie zmniejszoną porcję, choć tu pewnie nikt nie poda precyzyjnej dawki. Ja mojej 4-miesięcznicy daję mniej więcej 1/2 - 3/4 porcji, wczesniej dawałam jeszcze mniej, jak miała 5 tygodni to kropelke wielkości dużego groszku. Dużym daję po całej zalecanej. Daje co 2-3 dni, bo sa zdrowe, ale jak się cos przyplątuje calo ląduje w pycholach codziennie i tam pewnie missieek będzie maluszki traktować. Nam starcza zawsze na ok. miesiąc. Malutkim kocinkom z tego watku tez pewnie gdzies tak wyjdzie lub mniej, bo calo mozna podawać w więszej ilości jeśli koty nie chcą jeść. Moje calo uwielbiaja, bo to chyba smaczne jest, to gęsty miodowego koloru i struktury krem. Mozna na paluszku pozwolic zlizac, mozna do karmy, można na talerzyk. nawet maleńtaski sobie z tym poradza. Trzeba tylko patrzec ile który wsunie, bo wiadomo, że są silniejsze i słabsze osobniki.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]Co do RC to zalezy co kupisz, bo jest convalescence 50 gr. w postaci proszku, z którego robi się gestsze lub rzadsze mleczko oraz sa saszetki (100gr), które mają wśrodku fajne kawałeczki z sosikiem. Obydwa kotom wybornie smakują. kawałeczko to maleńtaskom trzeba zazwyczaj rozgnieśc widelcem, choć kto wiem, może sobie już dobrze same radzą.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]Ot, palnęłam elaborat ... :oops: :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochane cioteczki :loveu: [/B]
BTW [B]psiama[/B] a dlaczego Ty tak się do mnie że tak powiem personalnie w tej sprawie zwracasz ;) ? Miło mi bardzo ale ja niestety nie opiekuję się tymi słodziakami :shake: Wziełabym ale teraz nie mam warunków czasowych niestety, a poza tym trochę bym się jednak bała o swojego kota - nie mam jak izolować :shake: a nie wiem czy takie chore kociaki nie powinny mieć "izolatki".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:evil_lol: to pewnie do mnie miało być :lol: :cool3:[/quote]

:diabloti: :diabloti: :diabloti: Dokładnie tak ! Zbiezność, nic więcej :cool3:. Jak poczytasz pare postów wczesmniej to wyczytasz, że dostałam glejt od malawaszka w sprawie zwracania się doń :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][B]Weszko dla znajomych [/B]:Rose:
[/quote]

[quote name='psiama']:diabloti: :diabloti: :diabloti: Dokładnie tak ! Zbiezność, nic więcej :cool3:. Jak poczytasz pare postów wczesmniej to wyczytasz, że dostałam glejt od malawaszka w sprawie zwracania się doń :cool3:.[/quote]

hahahaha popłakałam się ze smiechu hahaha - szukam gdzie ten glejt, a tu faktycznie mogło tak być zrozumiane :roflt: hahaha to co zacytowałam wyżej to było do Weszki - podziękowania dla jej znajomych za wsparcie :evil_lol: hahaha aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu - psiama :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...