Jump to content
Dogomania

Kornelija Butrimowa


Recommended Posts

O ile dobrze kojarzę...sędzina z Litwy, hoduje szkockie terriery, sędziowała naszą rasę dwa lub trzy lata temu w Kielcach na międzynarodowej. Dokładna, wie co to terrier i jak która rasa ma sie prezentować na ringu, lubi dobry ruch u psa i zachowanie odpowiednich proporcji, a takze zwraca uwage na tzw. ogólny wyraz psa. Z mojej strony tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

[quote name='Merrick']Naprawdę nikt nie był sędziowany przez tą panią ??? :([/QUOTE]

Podnoszę wątek - miał ktoś doświadczenie z tą sędziną? W szczególności grupa V

-----

Jesteśmy po wystawieniu samojeda u tej pani na Litwie.
Ogólne wrażenie bardzo dobre, długo i dokładnie macała psa, podyktowała szczegółowy opis, było sporo biegania.

Potrafi też potraktować człowieka po ludzku - spóźniliśmy się na wystawę KILKA GODZIN z powodu problemów z samochodem, wbiegliśmy na teren wystawy tuż przed finałami, udało się znaleźć panią Butrimovą. Zgodziła się ocenić psa poza konkurencją, nie obniżając przy tym oceny za spóźnienie. Okazało się też, że Honey był jedynym samcem w klasie, więc przyznała też J-CAC :) także ogólne wrażenia pozytywne.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Moją sukę sędziowała na wystawie w Wilnie. Bardzo kulturalna i uprzejma osoba. Znała specyfikę mojej rasy czyli shar pei. Dokładnie ogląda psa, zwraca uwagę na sposób pokazania. Sprawdza całość uzębienia i język. Generalnie chętnie jeszcze raz ją odwiedzimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...