Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carragan'][quote name='AngelOfDeath']

to jako modelator zmniejsz to zdjecie , zeby nie bylo 8) 8) 8)[/quote]

A powiedz mi jakim cudem ? Hokus marokus,zmniejszcie sie ! :wink: :lol:[/quote]

:ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: ja myslalem ze jako modelator to mozesz :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

trzeba by Wind zastapic skoro na urlopie jest :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']na przeziębienie naajlepszza jest seta zpieprzem albo dwie :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: A następnie dmuchać na stopki[/quote]

nie nie seta , hahahahhahaha , trzeba groka sobie chlupnac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='matrix.....']a tu? powiedz sama jest bardzo przyjemnie :D[/quote]

Nie zaprzeczam 8)

Angel,to juz chcesz Wind wymienic na lepszy model ? :wink:[/quote]

:evilbat: :evilbat: :evilbat: zabije mnie jak powiem ze tak :evilbat: :evilbat: :evilbat:

:ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Myslisz ? Wyprobowane ? :wink:[/quote]

w buldożkach dopiero niedawno zaczęło się tu coś dziać jak pojawiła sie Draczyn, zaprosiła i innych hodowców i teraz można się czegoś o tej rasie dowiedzieć. Wiesz, że ja lubię buldożki i jak już nie będę mógł z siberianami i chartem biegać to taki zamieszka u mnie w domu. Ale mam nadzieję, że jeszcze parę lat ... pobiegam :D w tym czasie jednak mogę już powoli oszczędzać na szczeniaka ... pewnie trochę kosztuje :o

Link to comment
Share on other sites

Ja nie zmniejszę zdjęć , bo to przerasta moje możliwości , jeśli ktoś potrafi to bardzo proszę.
Rozszyfrowaliscie mnie wszyscy . Te zdjęcia to rodzaj dumy , że umiem, ale też uzależnienia-chwilowego. Nałogi się mnie nie trzymają.
Na katar zaś najlepszy jest okład z młodych piersi (płeć w zależności od upodobań ) dla wapniaków aspiryna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Ja nie zmniejszę zdjęć , bo to przerasta moje możliwości , jeśli ktoś potrafi to bardzo proszę.[/quote]
Trudno,przyjdzie Wind to pozmniejsza :wink:
[quote name='elżbietarusos']
Rozszyfrowaliscie mnie wszyscy . Te zdjęcia to rodzaj dumy , że umiem, ale też uzależnienia-chwilowego. Nałogi się mnie nie trzymają.[/quote]
Wszyscy tak na poczatku mowilismy :wink: :lol:
[quote name='elżbietarusos']
Na katar zaś najlepszy jest okład z młodych piersi (płeć w zależności od upodobań ) dla wapniaków aspiryna[/quote]
Niestety,jedyne mlode piersi jakimi dysponuje to mrozone piersi z kurczaka... :cry: :wink: :lol: A takie to raczej na terapie szokowa sie nadaja... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Ja nie zmniejszę zdjęć , bo to przerasta moje możliwości , jeśli ktoś potrafi to bardzo proszę.
Rozszyfrowaliscie mnie wszyscy . Te zdjęcia to rodzaj dumy , że umiem, ale też uzależnienia-chwilowego. Nałogi się mnie nie trzymają.
Na katar zaś najlepszy jest okład z młodych piersi (płeć w zależności od upodobań ) dla wapniaków aspiryna[/quote]

ja tez tak myslaem ale to nie jest trudne !!

Ściągnąć, zainstalować i uruchomić program PIXresizer

2. Po uruchomieniu programu wybieramy "Load Picture" i wybieramy zdjęcie jakie chcemy pomniejszyć

3. Wybieramy rozmiar zdjęcia na jaki chcemy pomniejszyć (standardowo ustawia się na 640x480 lecz jak ktoś chce to może wybrać mniejsze np. 320x240)

4. Wybieramy opcje JPEG ponieważ zdjęcia w takim formacie są dobrej jakości oraz zajmują niewiele miejsca.

5. Klikamy na "Save Picture" i wskazujemy gdzie przerobione zdjęcie ma być zapisane.

6. Jeśli chcemy zrobić obrót zdjęcia to klikamy na "Rotate" a następnie przechodzimy do punktu nr 5




1. Klikamy na "Source" i wybieramy folder skąd program ma pobierać zdjęcia do pomniejszenia

2. Klikamy na "Destination" i wybieramy gdzie pomniejszone zdjęcia mają zostać zapisane

3. Wybieramy rozmiar zdjęcia na jaki chcemy pomniejszyć (standardowo ustawia się na 640x480 kecz jak ktoś chce to może wybrać mniejsze np. 320x240)

4. Wybieramy opcje JPEG ponieważ zdjęcia w takim formacie są dobrej jakości oraz zajmują niewiele miejsca.

5. Klikamy na "Save Pictures" i wskazujemy gdzie przerobione zdjęcie ma być zapisane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...