Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z atrybutow kobiecości , też już nic nie mam.
Ani paznokci , ani włosów. Nawet nie pamiętam co kobieta powinna mieć.
O zdaję sie , kiedyś słyszałam o czymś co chyba brzmiało seksapil , czy coś takiego. A tak poważnie to ważny jest ten ostatni,a nie włosy , paznokcie , czy inne takie.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn, przestań..Bo jak Ty mówisz takie rzeczy, to mi się przypomina STUSIA.Będziesz mi płacić pózniej za antydepresanty i PSYchoterapeutę.

Natomiast ja uważam,że w kobiecie liczy się charakter, natomiast w mężczyżnie stosunek do psów,a szczególnie ile jest w stanie mieć w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']Draczyn, przestań..Bo jak Ty mówisz takie rzeczy, to mi się przypomina STUSIA.Będziesz mi płacić pózniej za antydepresanty i PSYchoterapeutę.

Natomiast ja uważam,że w kobiecie liczy się charakter, natomiast w mężczyżnie stosunek do psów,a szczególnie ile jest w stanie mieć w domu.[/quote]

dobre :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Pięknie to ujęłaś Aniu, miałam już takich dobiegaczy, którzy od progu mówili - pies na kanapie - No i wtedy kończyło się na tym jednym spotkaniu. Na szczęście są jeszcze chłopy - psiarze, bo samemu z psami też nie zadobrze[/quote]
to moze po starej znajomosci dasz mi jakis numer do takiego?pliz???
ale zeby oprucz psow to jeszcze lubil i kobiety , a nie plec przeciwna do mojej :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][to moze po starej znajomosci dasz mi jakis numer do takiego?pliz???
ale zeby oprucz psow to jeszcze lubil i kobiety , a nie plec przeciwna do mojej :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

No niestety,jest już zajęty i nie oddam! Poza tym posiada liczne przymioty duchowe, takie, jak sprzątanie siusiek, kupek i rzygów bez słowa protestu. No ideał po prostu.
Ale jak poznam jakiegoś takiego nadliczbowego, to nie będę świnia i się podzielę.Acha i bardzo proszę,żeby ktoś mi nie usiłował tego skarbu buchnąć na jakiejś wystawie! Będę protestować.

Link to comment
Share on other sites

Sama szukałam 2 lata, ale w końcu znalazłam i nikomu go nie odstąpię, jak coś przyuważę, to dam ci znać, tylko nikt nie ma napisane na cole, jaką płeć lubi, a mnie pod tym wzgłędem jest wszystko jedno. Nie tylko łóżko się w życiu liczy. Są inne uroki życia. Kiedyś peien znany człowiek, na pewnym przzyjęciu, szepńął mi na ucho" ja chyba zmienię zainteresowania - okropnie mi się podobasz - reprezentujesz taki prawdziwie męski typ" Załamałam się trochę, ale długo się przyjażniliśmy

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha
Draczyn!!!!!!!!hahahahahahahhhahaha
No to dziewczyny w takim razie jest nadzieja, ze taki osobnik rodzaju meskiego istnieje!skoro Wy znalazlyscie to juz sa co najmniej 2 sztuki....hmmmmm...wiec moze jest i ich wiecej?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...