Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Draczyn, przestań mnie rozśmieszać, to ja przestanę pluć na monitor. Poza tym już mi się robią powoli zmarszczki mimiczne i staram się utrzymać nieruchomy wyraz twarzy.
Co do zdrad, mój mężczyzna co noc ma w łóżku wiele kobiet i ja zazdrosna nie jestem. Mam ten atut,że jako jedyna nie mam futra i przeważnie poruszam się na dwóch nogach, a nie na czterech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']Draczyn, przestań mnie rozśmieszać, to ja przestanę pluć na monitor. Poza tym już mi się robią powoli zmarszczki mimiczne i staram się utrzymać nieruchomy wyraz twarzy.
Co do zdrad, mój mężczyzna co noc ma w łóżku wiele kobiet i ja zazdrosna nie jestem. Mam ten atut,że jako jedyna nie mam futra i przeważnie poruszam się na dwóch nogach, a nie na czterech.[/quote]

no widddomo , ze golisz i kapiesz zuzanne :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu co w tym brzydkiego , bardzo dobshe ze dbasz o higiene :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: skarzyc sobie mozesz , ja juz posiadam od dawna dowod osobisty , wiec nikt mnie nie zlinczuje :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']golisz Pipciusie po pyszczku.....
hmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

haahahahahhaahahhahaahaahaahhahaahahhahahahahahahahahahahhahaha


o matko teraz ja oplulem monitor

ahahhaahhahahahahahahhahaahahahhahaahahhahaahahayhahahahhahahah

Link to comment
Share on other sites

[b]Draczyn [/b] gdybys ty wiedziala o czym my mowimy na gg to bys nas zlinczowala batem , a my sobie tak po cichu rozmawiamy o bułach , malinach , bananach , smakach, zapachach , pejczach i pluszowych kajdankach :evilbat: :evilbat: :evilbat:

:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:



:diabloti: :diabloti: :diabloti: :saeek: :saeek: :saeek:

Link to comment
Share on other sites

GG to jest skrót od programu gadu-gadu, to darmowy program, który pobierasz sobie z sieci ze strony [url]www.gadu-gadu.pl[/url], instalujesz, rejestrujesz się ( to wszsytko jest opisane na tej stronie) a następnie możesz rozmawiać z drugą osobą , jeśli znasz jej numer. Można rozmawiać też głosowo, jeśli ma się słuchawki i mikrofon, nic nie płacąc Tepsie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Anka

Angel rozwalasz mi serce....czy ty jesteś normlany wogóle ???bo ty tylko o jednym...czasem trzeba o jakiś innych rzeczach pomyśleć [/quote]

czy ktokolwiek jest normalny ????

mysle ze nie nie tylko ja o jednym , bo wiele osob ................

tylko zawalu nie dostan albo wylewu :evilbat: :evilbat: :evilbat:

a poza tym jak ktos juz poruszyl ten temat to dlaczego mamy nie rozmawiac o tym ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Spróbuję z tym gg, ale znając swoje komputerowe zdoności, to pewnie nici z tego[/quote]
NO I BARDZO DOBRZE,ZE CI SIE NIE UDA!!!
bo jak odpalisz gadulca to sie z DGM wyniesiesz!!! :evil: :evilbat: :evil:
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']czy kto kolwiek jest normalny ????

mysle ze nie nie tylko ja o jednym , bo wiele osob ................

tylko zawalu nie dostan albo wylewu :evilbat: :evilbat: :evilbat:

a poza tym jak ktos juz poruszyl ten temat to dlaczego mamy nie rozmawiac o tym ??[/quote]
o czym????
co to jest to TO??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...