Jump to content
Dogomania

Sochaczew - mamy doga MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze , zastanawiam się cały czas dlaczego Hamer tak boi się wyjścia na dłuższy spacer . . być może ulica i przejeżdzające samochody obok , towarzyszący temu hałas . . zauważyłam takze ze boi się jak ktoś idzie po chodniku z naprzeciwka - on się boi , chciałabym go przekonać do tych dłuższych spacerów tym bardziej ze obok jest miły park , niestety Hamer narazie nie daje się tam zabrać:( Może jakies przysmaki zadziałaja. . nie mam pojęcia:/ Martwi mnie to , też nie wiadomo co go spotkało wcześniej. .:( Hamcio mój biedny. .

Link to comment
Share on other sites

Klaneri tylko spokojnie:evil_lol:, daj mu te 2 tygodnie czasu na oswojenie się ze spacerkami i innymi nowymi rzeczami.
Od półtora roku mam w domu byłą dzikuskę, do tej pory w lewo pójdzi, bo w tą stronę chodzimy na spacery w prawo za chole.. więc albo ją ciągnę albo biorę na ręce:evil_lol:

i nie przesadzaj na początek z tymi czułościami, daj chłopakowi troszkę swobody :)

Link to comment
Share on other sites

Daje daje mu swobode , oczywiście nic na siłę nie robię tylko no po prostu jest mi go tak żal bo on sie tak biedny wielu rzeczy boi . . wystarczy nawet jak ktos cos głośniej powie on już się kuli. . a jest taki kochany. . ;) Ja mam chyba troszke zbyt dobre serce dla niego i stąd wynika ta troska i to zmartwienie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']I błagam - nie spuszczaj go ze smyczy bo zwieje :shake:[/QUOTE]


Koniecznie zakładajcie też [B]adresówkę z numerem telefonu przy obroży.[/B]
Przez dłuższy czas najlepiej rzeczywiście nie spuszczać ze smyczy, ucząc przychodzenia na wołanie stymulacją pozytywną.
Smakołyk jako nagroda za przyjście na zawołanie to jest to :loveu::loveu:.
Bać się będzie jeszcze dość długo.... Nie wiadomo, ile zła ten biedak w swoim życiu doświadczył :-(.
Jednak miłość i dom zdziałają cuda, dajcie mu czas na to, żeby Wam zaufał i pilnujcie, mocno pilnujcie :loveu::loveu:
[B]Klaneri :loveu::loveu: [/B]Wszystkiego dobrego, [B]Hamerku[/B] :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku!
Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa.
Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!!
Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila.
[SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Hamcio , pokonuje bariery i własnie zrobilismy postęp w kwestii spacerów co mnie i jego chyba bardzo ucieszyło:) Oswaja się , a to najważniejsze.

Co z Banderaskiem? To taki biedny psiak i w dodatku uciekł. . :( Mam nadzieje ze go znajdziecie najszybciej jak się da bo szkoda takiego wspaniałego psa:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem przeszczęśliwa i niesamowicie dumna z Hamerka , włąsnie wróciliśmy ze spacerku na którym byliśmy około godziny co jest aż niedowierzaniem dla mnie , no na końcu Hamer nawet nie mial zamiaru wracać do domu. .:) Ciągnął mnie dalej na spacer. . Cieszę się niezmiernie bo to oznacza że mi zaufał :) No a teraz daje wam kilka foteczek z owego spacerq:)

Link to comment
Share on other sites

W parku. . rozglądam się . .[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7548/p25100914440002.jpg[/IMG]

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1170/p25100914450002.jpg[/IMG]

Ojj coś czuję że chyba zaraz będzie kupka. . :)
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1092/p25100914530001.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ojj tam to takie na szczęście było:) Na spacerki chodzimy - na razie metoda nagradzania smakołykiem za to że da się namówić na jeszcze kawałek drogi do pokonania najlepiej działa .;) Z czasem na pewno będzie czuł sie bardziej swobodnie i pójdzie na spacerek nawet bez "dodatków" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...