Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

[quote name='Ewa&Duffel']Haha, 'zrób minkę' i 'przytul' najlepsze :D :lol: Obraz także piękny ! :cool3:

A jak tam Ci idzie studiowanie ? ;)[/QUOTE]


Hehe dzięki :) Właśnie minka się wszystkim najbardziej podoba a jest bardzo prosta do nauczenia :)

Jeśli chodzi o studiowanie, to mam strasznie dużo pracy (więcej niż w klasie maturalnej:crazyeye:) i mało czasu na różne psie rzeczy:shake: No ale mam nadzieję że drugi rok będzie trochę lepszy (oczywiście jak mi się uda zdac wszystkie egzaminy, zaliczyc przedmioty itp.:diabloti:)

A jak tam u Ciebie z maturą? Pisaliście jakieś próbne egzaminy? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Hehe dzięki :) Właśnie minka się wszystkim najbardziej podoba a jest bardzo prosta do nauczenia :)

Jeśli chodzi o studiowanie, to mam strasznie dużo pracy (więcej niż w klasie maturalnej:crazyeye:) i mało czasu na różne psie rzeczy:shake: No ale mam nadzieję że drugi rok będzie trochę lepszy (oczywiście jak mi się uda zdac wszystkie egzaminy, zaliczyc przedmioty itp.:diabloti:)

A jak tam u Ciebie z maturą? Pisaliście jakieś próbne egzaminy? :)[/QUOTE]
Tylko szyba na tym trochę cierpi :evil_lol:
Na razie miałam próbną matmę (3 listopada), w sumie poszła mi całkiem nieźle.
W przyszłym tygodniu zaś szykują mi się aż 4 próbne matury, z Operonu.
W sumie aż tak się już tą maturą nie stresuję, jedyne, co spędza mi sen z powiek to prezentacja z polskiego, której jeszcze w ogóle nie zaczęłam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='deer_1987']jest tu jeszcze ktos? :razz:

na dogo jestes ale tu pustki od dawna..[/QUOTE]

Podniosłaś naszą galerię, więc sobie o niej przypomniałam :evil_lol:
Na dogo to chyba jest mój duch :diabloti: Prawda, wpadam raz na parę dni ale pisuję głównie w temacie obróżkowym:evil_lol: [SIZE=1]Gdzie pisuję i tak bardzo rzadko[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[quote name='wiki4']Zrób minkę wymiata :lol::lol:[/QUOTE]

[quote name='Kaja10014']Jesteście zaczepiści! Wszystkie sztuczki świetne, ale najbardziej podoba mi się minka - czegoś takiego jeszcze nie widziałam :)[/QUOTE]

[quote name='Absolultely Spotless']Minka rządzi ^^[/QUOTE]

Dzięki :oops: Cieszę się ze minka się podoba :D

[quote name='Ewa&Duffel']Tylko szyba na tym trochę cierpi :evil_lol:
Na razie miałam próbną matmę (3 listopada), w sumie poszła mi całkiem nieźle.
W przyszłym tygodniu zaś szykują mi się aż 4 próbne matury, z Operonu.
W sumie aż tak się już tą maturą nie stresuję, jedyne, co spędza mi sen z powiek to prezentacja z polskiego, której jeszcze w ogóle nie zaczęłam...:roll:[/QUOTE]

Racja, szyba cierpi najbardziej :evil_lol:
ojojoj 3 listopada, kiedy to było :hmmmm: :evil_lol: No to super, pisz koniecznie jak Ci poszła operonowska ;)
Ja też tak miałam, a prezentacją nie ma się co przejmowac! Ja zaczęłam swoją niby w ferie zimowe ale tak na prawdę zaczęłąm się za nią ostro brac jakoś miesiąc przed maturą ;)

[quote name='dagaa111']filmik jak zawsze super :)
skąd wy bierzecie te pomysły na tyle fajnych sztuczek :D[/QUOTE]

Dzięki :) Czasem wymyślam sama, czasem podkradnę coś z youtube'a ;)

[quote name='YxNinaxY']Świetny psiak! Nie dość, że piękny to jeszcze baardzo inteligentny i chętnie się uczy. No ideał :lol: Zakochałam się w nim:loveu:[/QUOTE]

Dzięki:oops:
Ale nie wierz filmikom, to tylko pozory! W rzeczywistości to diabeł wcielony:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

niestety, tak średnio miałam go na widoku :evil_lol: puchary mi go zasłaniały :diabloti:
ale wrzucę

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_3562-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_3564.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_3572.jpg[/IMG]

czemu porażkę, źle było? :cool3: z tego co widziałam to nieźle sobie radzili :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']niestety, tak średnio miałam go na widoku :evil_lol: puchary mi go zasłaniały :diabloti:
ale wrzucę
czemu porażkę, źle było? :cool3: z tego co widziałam to nieźle sobie radzili :)[/QUOTE]

Dzięki, dzięki, dzięki!:multi: Za grubasa :diabloti:
Ogólnie było spoko, tylko moja siostra jak zwykle zestresowana, więc go trochę źle ustawiała i za wolno biegła, bo wiadomo że beagle najładniej prezentują się w ruchu :)

[quote name='Aga&Ganja']Witam ;)

Świetny filmik. Przy przytulaniu trochę podgryza... Świetnie to wygląda! :cool3:

Pozdrowionka.[/QUOTE]

Hej!
Dzięki :) Coś Ty, on nie obgryza. On całuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Przepraszam ze dawno nie pisałam ale jakoś mam mało czasu na dogomanię... :oops:

W ramach przeprosin mam [B][SIZE=4]filmik sztuczkowy[/SIZE][/B] z łaciatym :)

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=wP1-sMtzLrc&feature=recentlik[/URL][/QUOTE]

Naoglądałam sie wszystkich waszych filmików na youtube i jestem pełna podziwu:loveu:
Najbardziej ciekawi mnie w jaki sposób nauczyłaś Snoopiego bąbelków??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']Naoglądałam sie wszystkich waszych filmików na youtube i jestem pełna podziwu:loveu:
Najbardziej ciekawi mnie w jaki sposób nauczyłaś Snoopiego bąbelków??:)[/QUOTE]

Dzięki:oops::oops::oops:
A w taki: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=7oydGyqTYhw[/URL] ;) Tylko ja na samym początku wrzucałam smakołyki do miski i kiedy Snoopy zjadał smakołyk dotykając nosem dna klikałam i dawałam drugi smakołyk ;)

Dawno zdjęc nie było :siara:

[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9931/p1013474.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...