Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='WeronikaM']3 gazety na raz :)
wow, Snoopy jesteś sławny !!!:evil_lol:[/QUOTE]

Haha to pewnie po Zlocie, wszystkie gazety się o niego biją :evil_lol:

[quote name='Kashdog']Głosowałam już na filmik z zdjęcie ;)
Życzę wygranej :D[/QUOTE]

Dzięki:loveu: Jesteśmy strasznie wdzięczni :loveu:
...niestety ktoś nas goni a nawet wyprzedził:placz:

[quote name='Shel']Jeszcze raz gratulacje i tu :][/QUOTE]

Dzięki :)


[SIZE=4]My się przypominamy, bo przegonił nas buldog francuski[/SIZE] :diabloti:
[URL]http://www.pies.pl/konkurs_foto_s.html[/URL]

[SIZE=4]Bardzo prosimy o głosy na Snoopiego "beagle Snoopy-pies, który jeździ koleją"[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=2]Wystarszczy się zarejestrowac i zalogowac i najlepiej zapamiętac login i hasło w systemie. Wtedy za każdym razem kiedy wejdziemy na stronę będziemy zalogowani i wtedy wystarczy nacisnąc "głosuj". :) [/SIZE]
[SIZE=2]Kiedy będziecie akurt w internecie i będziecie mieli chwilke wolnego to wystukajcie pies.pl albo skopiujcie link z konkursem. Wystarczy kliknąc ;)[/SIZE]
[SIZE=2]Będziemy, bardzo, bardzo wdzięczni![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']zagłosowałam na Snoopiego :D[/QUOTE]

[quote name='Kashdog']Staram się głosować jak najwięcej razy ;)

Coś tego filmiku się doczekać nie możemy:siara::diabloti:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']My tez zagłosowaliśmy :multi:[/QUOTE]

Dzięki normalnie Was uwielbiam :loveu:
[B]Kashdog- [/B]a o jaki film chodzi, bo ja nie wiem :evil_lol: :siara: Nie no zawsze mam ochotę coś zrobic ale ciągle coś mi staje na drodze. Albo kasetki nie ma na kamerze, albo pada deszcz albo łaciaty nie ma ochoty na filmowanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']
[B]Kashdog- [/B]a o jaki film chodzi, bo ja nie wiem :evil_lol: :siara: Nie no zawsze mam ochotę coś zrobic ale ciągle coś mi staje na drodze. Albo kasetki nie ma na kamerze, albo pada deszcz albo łaciaty nie ma ochoty na filmowanie :evil_lol:[/QUOTE]
Dobra, dobra. Rozumiem, że ta sława przytłacza Łaciatego, no ale mam nadzieję, że wstaniecie w niedługim czasie z wena i weźmiecie się do roboty :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Dobra, dobra. Rozumiem, że ta sława przytłacza Łaciatego, no ale mam nadzieję, że wstaniecie w niedługim czasie z wena i weźmiecie się do roboty :D:D[/QUOTE]

Haha jak Ty go dobrze rozumiesz :evil_lol:
:siara:

[B][SIZE=3]Zapraszamy na filmik agilitowy!![/SIZE][/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=n_XkmANyBRo[/URL]
Miałam go zrobic już dawno ale dopiero teraz się zmobilizowałam :oops:
Głównie slalomowanie, milimetry dzielą nas od linii prostej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Świetnie Wam idzie ;)!
Ale jestem ciekawa jak Snoopy sobie radzi z frisbee :loveu: Także ten..teraz czekamy na frizbowy filmik :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ok, jak nas nie zaskoczy wczesna zima to może w tym roku jeszcze będzie :evil_lol:

[quote name='Endher']wy-mia-ta-cie,bo chyba inaczej nie da się tego ująć :loveu:[/QUOTE]

hmmm...ja bym to ujęła inaczej, raczej w drugą stronę :evil_lol: Łaciaty wymiata fajnie to prawda ale tylko w ogrodzie, kiedy mu się chce i kiedy ma coś dobrego dostac. Teraz pracujemy nad szarpankiem :razz: może w końcu uda nam sie smaki zastąpic jakąś zabawką...

[quote name='ewka i haker']debiut w przyszłym sezonie[/QUOTE]

O no to fajnie :D Wymiecie wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']ona nie ma hopek hahaha[/QUOTE]

Hehe tzn? :D

[quote name='Kaja10014']Świetny filmik :)
Snoopy pięknie slalomuje Sopel to aby jak najszybciej i bardzo niedokładnie mu to wychodzi ;)[/QUOTE]

Dzięki :) rzeczywiście jestem z niego dumna, ale oczywiście czasem zdarzają mu się błędy ale jest dużo lepiej niż kiedyś :) Spoko, pocwiczycie będzie git! Rozumiem że uczycie się tunelową?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...