Jump to content
Dogomania

Dożątko moje :D


Hexi

Recommended Posts

Hexi świetna stronka :D , a przyszłej mamusi wprost się opisać nie da-jest tak śliczna,że hej :lol: . Musi być jej już chyba ciężko skoro lada dzień ma się szczenić? Życzę szybkiego i bezkomplikacyjnego porodu... I aż CI zazdraszczam,że będziesz mieć w domu maleństwa :fadein:
Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

wyjasniam na wszelki wypadek tylko jeden chlopiec bedzie moj :D a przynajmniej planuje miec tylko jednego...narazie :P
jak ostatnio odwiedzałam psia mame juz jej bylo ciezko...teraz podobno jest na granicy pekniecia :)
a malucha w domu juz sie nie moge doczekac...a to jeszcze tyle tygodni.....

Link to comment
Share on other sites

juz sa nowe zdjecia i ja niedlugo jade do Krakowa utulic maluchy :))))
sliczne sa niesamowicie i nie mam pojecia jak ja zdecyduje ktory to ten moj bedzie :P
dziekuje za spacerek weekendowy i za zaproszenie z brzdacem :) na pewno bedziemy sie socjalizowac ze wszystkimi dwu i czworonogami :))))
niby dwa miesiace to nie dlugo ale ja juz tak bardzo sie nie moge doczekac.... ja chce malucha z za duza glowa i za dlugimi nogami!!!! :)))
zdjatka na stronce sa na bierzaco i jak na razie caly czas sie jeszcze napatrzec nie moge :D
dzieki za podnoszenie mnie na duchu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']super! gratuluje!
Oby nie przeistoczył sie w agresywnego doga niemieckiego :evilbat:[/quote]

takie zdarzają sie niezwykle zadko i u osob ktore chcą z nich zrobić nie wiadomo co, po mimo sowich rozmiarów to bardzoo potulne pieski..

Link to comment
Share on other sites

nie umiem zdjec wklejac :( poz tym nie wiem czy moge nie swoje zdjecia tak publikowac....
ale za to 11.06 jade do maluchow i pewnie juz wybiore mojego kluska :))) dalej mnie zachwyca jak to mozliwe ze takie male kluseczki na dogi wyrastaja :)
Jak juz bedzie wiadomo ktory i jak ma na imie bedziemy sie chwalic tez zdjeciowo. na pewno z wizyty w hodowli sporo zdjec ze soba przywioze :D tylko bedzie mi potrzebna mala pomoc we wklejaniu :))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hexi'] na pewno z wizyty w hodowli sporo zdjec ze soba przywioze :D tylko [b]bedzie mi potrzebna mala pomoc we wklejaniu[/b] :))))[/quote]
Ja ci chętnie pomoge :D Nawet wstawie na forum :D
Jak juz bedziesz miala te zdjęcia to nadaj mi priva a ja Ci powiem co dalej zrobic :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...