Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nie mogę, wątek matrymonialny się robi :evil_lol: tak wiem, też uważam że paru wujków na dogo to zawsze miła odmiana... tylko że dotychczas zwykle nie było problemu, nawet jak czyjś nick nie wskazywał na płeć to się pisało ciotka i w 99% przypadków pasowało, a teraz trzeba będzie się bardziej zastanawiać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja tak przypomnę :diabloti:

[COLOR=Red][B]Napisał [B]Amit[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155-post12950832/#post12950832"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [I][COLOR=Red][B]
Jednocześnie proszę o powstrzymanie się od komentarzy i podawania nie sprawdzonych informacji. Osąd winnych i poszukiwanie sprawców to zajęcie dla organów ścigania, a nie dla nas. Jednocześnie utrudniamy im zadanie, bo ten wątek stanowi obecnie dowód w sprawie, i [/B][/COLOR][U][COLOR=Red][B][B]zmuszamy organy ścigania do przedzierania się przez setki nic nie wnoszących postów.[/B][/B][/COLOR][/U][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Cioteczka zamężna widać :cool1:

A mundurowi też się nadadzą :diabloti:[/quote]

Gameta :evil_lol:

co do tego co napisała Ajlon, może faktycznie lepiej uciąć już tutaj offtopowe dyskusje, nie chcesz chyba żeby prokurator czytał o Twoich fantazjach związanych z mężczyznami z bliznami (vide jamor) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Gameta :evil_lol:

co do tego co napisała Ajlon, może faktycznie lepiej uciąć już tutaj offtopowe dyskusje, nie chcesz chyba żeby prokurator czytał o Twoich fantazjach związanych z mężczyznami z bliznami (vide jamor) :diabloti:[/quote]

No dobra :cool1: Ale przynajmniej się odstresowałam po wczorajszym :p
Uh, a taki facet z blizną to :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Gameta :evil_lol:

co do tego co napisała Ajlon, może faktycznie lepiej uciąć już tutaj offtopowe dyskusje, nie chcesz chyba żeby prokurator czytał o Twoich fantazjach związanych z mężczyznami z bliznami (vide jamor) :diabloti:[/quote]

E, tam. To akuurat pod paragraf nie podpada:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jezuuu:cool1: Co tu się wyprawia :cool1:
Pare nowych chłopów i już szał ciał :evil_lol::evil_lol:
[SIZE="1"]Myślałam że Amit to dziołcha :P[/SIZE]

Że też zawsze jak się coś dzieje ciekawego na dogo to później z wątku robi się niezły off :razz: To takie moje spostrzeżenia.

A żeby to nie było całkiem offowo.
Nadrobiłam wszystko z dzisiejszego dnia i widzę że światowa M.Ch. jest już na onecie i innych portalach. No No...
Mam nadzieje że dokopią jej się do dooopy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a na czym stanela sprawa z wysylaniem maili do wlascicieli psiakow ze stanow? pinkmoon wysylalas cos czy czekamy?[/quote]

Ja wysłałam do właścicielki tej suczki pomeranian. Niestety nie udało się skontaktować z właścicielką wyżełki z połamaną łapą, mail podany na jej stronie nie działa.
Amit wczoraj wysłał mi PW z którego wynikało że oni również z Frotką biorą pod uwagę wykorzystanie tego przykładowego listu, więc nie pisałam więcej, żeby ewentualnie nie wcinać im się i nie dublować działań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Ja wysłałam do właścicielki tej suczki pomeranian. Niestety nie udało się skontaktować z właścicielką wyżełki z połamaną łapą, mail podany na jej stronie nie działa.
Amit wczoraj wysłał mi PW z którego wynikało że oni również z Frotką biorą pod uwagę wykorzystanie tego przykładowego listu, więc nie pisałam więcej, żeby ewentualnie nie wcinać im się i nie dublować działań.[/quote]

ok,dzieki:lol: wazne by bylo zeby wlasnie z panstwem od Kii sie skontaktowac bo jak przegladala zdjecia to tylko oni mieli zaznaczone ze wszytskie prawa zastrzezone etc ale to de facto nie zmienia faktu ze inne tez obejmuja prawa autorskie :roll: to fakt ze lepiej niech tym sie zajmie ktos wyznaczony bo jakbysmy wszyscy zaczeli do nich pisac to dopiero bylby jubel:diabloti:atak klonow z polski:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']
Czyżbym coś przegapił? Jeśli chodzio allegro to wiem tylko jednej nieudanej próbie wyłudzenia poprzez akcję cegiełkową na rzecz bokserki. Jeśli coś zgubiłem, to proszę o przypomnienie. [/QUOTE]
Amit, na punte i na Pusie były robione chyba aukcje cegiełkowe, trzeba się dopytać na wątkach tych psów...

[quote name='fiorsteinbock']Wołamy nasze kocie Cioteczki!!! :evil_lol: Kocurek sie pojawil :loveu:[/QUOTE]
boziu.. zajeżdżą go :diabloti:

[quote name='gameta']Ogólnie proponuje, by przedstawiciele płci przeciwnej "cioteczkom" przedstawiając się podawali swój stan cywilny (nawet niesformalizowany) :diabloti: Pozwoli do odsiać ziarno od plew :eviltong:[/QUOTE]
teeee brzuchata Ty chyba jesteś poza tym całym ziarnem i plewem.... :razz:
nie dla psa kiełbasa :eviltong:
[quote name='Whitey']zdecydowane Ziarno :diabloti: przynajmniej jeszcze przez 2 tygodnie :cool3:[/QUOTE]
uuu to Ty już bardziej plewa niż ziarno... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uff, przebrnęłam przez wątki dotyczące tej sprawy - szokujące!!!

Chciałabym napisać, że do jednych poszkodowanych łatwiej będzie dotrzeć, tych którzy bezpośrednio z dogo czy allegro wpłacali czy licytowali. Jednak informacje z dogo były kopiowane na inne fora tematyczne konkretnych ras. Tak np wątek Loczka trafił na odrębne forum spanieli ([url=http://www.spaniele.pl]Forum o spanielach :: Strona Główna[/url]) gdzie był podany bezpośrednio kontakt do blue (czy jak ona tam się nazywa) i ludzie mogli bezpośrednio z nią się kontaktować i wpłacać pieniądze. Zastanawiam się ile też było takich osób, które kopiowały drastyczne historie psów z for różnych ras i mailowo puszczały w obieg do swoich znajomych itd, często z numerami kont czy choćby adresem @ oszustki

:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...