Jump to content
Dogomania

Ulotki o sterylkach itd.


Macho

Recommended Posts

Może temat już był- nie wiem, trudno się dogrzebać...

Mam pytanie: czy ktoś posiada jakieś ulotki, materiały (oczywiście mogą być przesłane mailem) odnośnie zalet sterylek? To samo odnośnie szczepień?

Może to dziwnie brzmi, ale czasami mówienie nie przynosi efektu, a jak ludzie coś dostaną do przeczytania to czasami nad tym pomyślą...

Wiem, że na necie jest dużo o sterylizacjach, chodzi mi raczej o gotową ulotkę, która dałaby wiele do zrozumienia...

Np. przed czym chroni sterylka, a co zagraża suce, kiedy nie jest ciachnięta... Co dają szczepienia i jakie mogą być skutki ich braku...

Pracuję w schronisku i czasami przychodzą ludzie zupełnie "zieloni" w tych sprawach i pewnie połowę co się im mówi zapominają, a tak mogliby sobie na spokojnie poczytać i przemyśleć...

Jeśli ktoś posiada coś takiego, albo wie z kim się w takiej sprawie kontaktować proszę o kontakt ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mogę narysować ulotkę -coś wymyślić.
Tylko może jakiś tekst zaproponujecie, żebym głupot nie napisała.. ?
I jaki miałby być format -A5(jak mały zeszyt szkolny) czy składane na pół A4 (jak najczęściej używana kartka do drukarki)?
Z wydrukiem gorzej (kasa..) ,ale to przecież można po troszeczku sobie kserować -na schronisko starczy, co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Nie mam, ale chętnie Ci zrobię takie jakie będziesz chciał tylko napisz tekst jaki ma się na nich znaleźć. Ta tutaj tez jest tyko "próbna" -powiedz co chcesz zmienić to zmienię i przygotuję do wydruku (takiej nie wydrukujesz, bo ulotka A4 składana na pół musi być drukowana dwustronnie (żeby po złożeniu było "coś" na każdej z czterech stron), a zatem muszę Ci dać 2 "kartki" A$; tył i przód ulotki :).
Podaj mi tekst jaki chcesz zamieścić na ulotkach -czegokolwiek miały by dotyczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Spoko, jutro jestem cały dzień w domu i mam wolne :multi:, więc przygotuję jak trzeba, a jeśli Tobie się uda jakiś tekst o szczepieniach wydumać to podeślij -wtedy zrobię drugą ulotkę na ten temat.

Swoją drogą wydaje mi się, że taniej byłoby zrobić mniejsze ulotki dwustronne np.z jednej strony ta fotka suni ze szczeniakami, a na odwrocie tekst. Wówczas na jednym arkuszu A4 możesz odbić 2 ulotki. Jeszcze tańsza wersja to ulotki czarno-białe -kolorowe ksero jest droższe niż B&W :)
Zresztą jutro jeszcze pomyślę :)
Jeśli wolisz odbierać obrazki na maila to podaj na prv swój adres. Mój to [email][email protected][/email].

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...