Jump to content
Dogomania

3 maciupkie, porzucone w lesie, chore i głodne, kociaczki szukają DT/DS. Mają dom.


irysek

Recommended Posts

[quote name='irysek']no kawalek jest, ale na dogo transport to nie problem.
czy to ich mieszkanie czy wynajmuja? no i jak wyglada sprawa z balkonem...? maja? zabezpieczony, czesto otwieraja? zeby malutka sie wypadla i sie nie zabila.[/quote]
A tego to nie wiem czy ich czy wynajmują. I o balkon też się nie pytałam, ale mogę przy najbliższej okazji.
Ach ale przeciwko sterylce nic nie mają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, tu na dogo też było wiele przypadków, kiedy właściciele zwierzaków musieli zmienic mieszkanie i nie mogli znaleźć takiego,k tórego właściciel zgadzał sie na zwierzaki i lądowały w schronie albo była prośba o pomoc.
Może czasemto był tylko wykrę ,żeby się pozbyc zwierzaków.Kto to wie.

Link to comment
Share on other sites

ocelot no nie przesadzam, nieraz bylo tak, ze mieszkanie zostalo komus wypowiedziane, a potem byl problem, zeby znalezc takie, w ktorym moga byc zwierzeta, bo albo za drogie, albo za daleko, albo czasu za malo. i co wtedy z takim zwierzakiem. kot nie zyje tak jak chomik 2 lata, ale nieraz i 16. takze chce byc spokojna, ze maluszka bedzie miala udane cale zycie, a nie za 2 lata wyladuje na ulicy, albo w schronisku, bo mieszkanie przepadnie...

Link to comment
Share on other sites

ja ufam, spytalam tylko o to czy mieszkanie ich czy wynajete. zwykle pytanie, ktore zadaje kazdemu, kto zglasza sie do mnie po zwierzaka. poza nim jest jeszcze kilka innych, ktorym ludzie musza sprostac, bo byle gdzie ich nie wydaje. musze byc w 100% pewna, ze to jest to, najlepiej jakby mialy lepiej niz u mnie :) wtedy wydaje bez uronienia lezki, bo w innych przypadkach to ciezko z tym jest.

Link to comment
Share on other sites

jutro najprawdopodobniej bedą miały ogłoszenie w Metrze :multi:

a co do wynajmowanego, to ja wynajmuję i w tym czasie pojawiły się u mnie dwa psiaki i nie ma z tym problemu. nie wyobrażam sobie z takiego powodu oddać psiaki - członków mojej rodziny... to zależy od człowieka, są ludzie, którym rodzi się dziecko i oddają zwierzę do schroniska, a są tacy, którzy w duuuużo gorszych warunkach nigdy by o tym nie pomyśleli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']dzisiaj jest ogłoszenie maluszków w Metrze, oby pomyslne. Nie mogę wysłac priva do Iryska, więc piszę w ogólnym :)

EDIT:
Irysek jest zbannowany... nie wiem dlaczego :([/quote]
My też nie wiemy dlaczego i nie wiemy jak sie dowiedzieć.
Irysek bardzo dziękuje z aogłoszenia w Metrze,miejmy nadzieję,że będą skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']My też nie wiemy dlaczego i nie wiemy jak sie dowiedzieć.
Irysek bardzo dziękuje z aogłoszenia w Metrze,miejmy nadzieję,że będą skuteczne.[/QUOTE]
Miedzy innymi przypuszczam za to:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/[/url]

Albo wypowiedzi jak te o kotach w schronie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-fundacja-na-rzecz-ochrony-praw-zwierzat-nero-z-sochaczewa-105760/index457.html#post12875636[/url]

Zachowanie na stronie Krakvetu tez moze na to wplynely...

Szkoda tylko, ze nie wiadomo co sie z kociaczkami dzieje :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']Miedzy innymi przypuszczam za to:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/[/URL]
[/quote]

W rzeczy samej, Irysek ma bana za wypowiedzi na powyższym wątku - dożywotniego.
Poker, jako rodzina chyba powinnaś wiedzieć - sądzę, że Irysek dostał info za co ma bana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']ale nie bardzo rozumiem...dlatego ,że na dogo założyła taki wątek o ciąży?
Chyba może sobie założyć nowe konto na dogo?[/quote]

Proponuję poczytać ten watek - strona 30 wstecz. Wtedy powód bana będzie jasny.
Nowe konto może założyć w praktyce, ale go nie utrzyma długo - bana dostała ona jako ona a nie nick "Irysek". W myśl regulaminu nie może mieć żadnego konta na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...