Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Wiem, nawet nie działający zegar wypatrzyłaś na ścianie, zamiast na tańczące dzieci patrzeć :D :P

hahahahahahahahahaha a tak jakoś wyszło :D ale zazwyczaj zalamuje sie ze ludzie maja zwierzaki i taki porzadek au mnie zawsze syf

Link to comment
Share on other sites

Hej hej ;) 

nie mam zgranego filmiku , jak zgram to moze dodam bo tam był na prawde syf :P dzisiaj od rana sprzatałam , dopóki mlody ogladał bajki było spoko ale jak tylko skonczył oglądac i zaczal sie bawić znowu było to samo , jak by tajfun przeszedł po pokoju , chyba powiedzienie " nie ma sensu sprzatac dopoki dzieci nie pojdą na studia " jest bardzo ale to bardzo prawdziwe :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Jeśli Cię to pocieszy to u mnie jest nie raz gorzej w domu niż Ty masz na tym filmiku. A ja dzieci nie mam :D :D 

Nie wierze :P

no ale nic nie poradzę , mam w domu mały tajfun i tak bedzie jeszcze kilka , kilkanascie ładnych lat :D 

macie 2 filmik , wiem , dziecko nie powinno sie tak kłaść na psie ale oni sie zawsze tak bawią ....

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aleksa. napisał:

Moja Dora prawdopodobnie już by go pożarła za te kładzenie :D 

Fabian wiecznie na niej leży a ta sie cieszy i jeszcze go zaczepia ;)

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka gaduła z Fabianka :D

Bałagan nie taki tragiczny, widziałam gorszy:D
 

 

Gaduła ? mało powiedziane , jemu sie buzia nie zamyka nawet jak je , ba , nawet przez sen mówi , już dzisiaj u lekarza mowie do niego " dziecko Ty nawet jak chory jesteś to musisz się zachowywac jak byś adhd miał ?" , brał Pani doktor pompkę od ciśnieniomierza i mówił do niej " halo halo , Panie i Panowie " hahahaha masakra jakaś , ja nie wiem po kim On to ma , na pewno nie po mnie ;)

20 godzin temu, Ania :) napisał:

Tamira jaka spokojna :D u mnie dzisiaj jest gorszy syf :p jak mam weekend pracujący to jest jak w banku,  że w poniedziałek będę sprzątać xd a dodatkowo Brando linieje + deszczowa pogoda to jest armagedon xd 

Nawet mi nie mów , ja tez mam pełno klakow Tamiry wszedzie plus błoto ,na podłodze , nawet tapczany co chwile sa od piachu bo jak tylko nie widze to tamira na nie włazi , co z tego ze na mój widok ucieka z łóżka jak już i tak jest całe brudne :[

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, łamAga napisał:

Nawet mi nie mów , ja tez mam pełno klakow Tamiry wszedzie plus błoto ,na podłodze , nawet tapczany co chwile sa od piachu bo jak tylko nie widze to tamira na nie włazi , co z tego ze na mój widok ucieka z łóżka jak już i tak jest całe brudne :[

No to ja dodatkowo mam sierść Leona jeszcze, tyle że w tym morzu klakow Branda to tych igiełek wcale nie widać :p  ja kładę na kanapę poduszki na noc lub jak wychodzę to wtedy Brando nie wejdzie na kanapę, bo tak to przy nas nie wejdzie, ale jak sam zostaje to nie raz ślady jego obecności na niej znalazłam :p 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, łamAga napisał:

Nawet mi nie mów , ja tez mam pełno klakow Tamiry wszedzie plus błoto ,na podłodze , nawet tapczany co chwile sa od piachu bo jak tylko nie widze to tamira na nie włazi , co z tego ze na mój widok ucieka z łóżka jak już i tak jest całe brudne :[

Wpuszczałaś ją za szczylka, to teraz masz :P U mnie nawet kot nie wchodzi na kanapę, a co dopiero pies :P

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, *Magda* napisał:

Wpuszczałaś ją za szczylka, to teraz masz :P U mnie nawet kot nie wchodzi na kanapę, a co dopiero pies :P

ano właśnie :D Jak se wychowasz, tak se masz ;)

Hahahaha, to faktycznie trajkot z niego, skoro tak ciągle nadaje :D Może kiedyś będzie pracował w radiu albo w innej pracy, gdzie będzie mógł bawić się głosem:)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Patikujek napisał:

U mnie na codzień bez dziecka wygląda gorzej Aga. U mnie porządek to tylko jak goście mają być albo w dniu sprzątania przez góra godzinę po sprzątnięciu i jak pies na miejscu leży.

Ale ja nie ukrywam, że bałaganiara jestem...

Mam tak samo. A i teraz nie mogę zgonić, że pies i kot to porządku utrzymać się nie da:D Tyle tylko, co teraz piachu nie mam tyle:) Ja mam czysto przez może jeden dzień. Potem bałaganik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...